25 tys. osób z Dalekiego Wschodu otrzymało od Urzędów Wojewódzkich pozwolenie na pracę w Polsce. Czekają na wizy

Inwazja Hindusów! Wjazd 25 tysięcy imigrantów do Polski to już tylko kwestia czasu.

25 tys. osób z Dalekiego Wschodu otrzymało od Urzędów Wojewódzkich pozwolenie na pracę w Polsce. Gdy tylko otrzymają wizy, będą wyruszali. Kolejnych chętnych jest tak wiele, że nastąpiła awaria serwerów urzędów.

Do Polski przyjadą Hindusi, Nepalczycy i Bengalczycy. Już otrzymali już zezwolenie od Urzędów Wojewódzkich na podjęcie pracy w naszym kraju. Teraz muszą jeszcze dostać wizę zarobkową, choć ta sprawa może się przeciągnąć.

Ambasada w New Delhi otrzymuje całą masę wniosków. Placówka poza Indiami północnymi obsługuje też Nepal, Bangladesz, Bhutan, Sri Lankę, Afganistan i Malediwy. Obecnie na wizę oczekuje 25 tys. osób.

Chętnych do pracy jest tak dużo, że system placówki zawiesza się, przez co agencja pośrednictwa pracy nie jest w stanie zarejestrować wniosków o wizy w systemie e-konsulat.

Do 9 sierpnia działał system zgłoszeń e-mailowych. W każdy czwartek przydzielano terminy dla pierwszych 250 wiadomości z danego dnia. Codziennie wpływało kilkadziesiąt tysięcy (!) wniosków. Rekord padł właśnie 9 sierpnia, kiedy to na skrzynkę przysłano 120 tys. wiadomości, co przeciążyło serwer MSZ i usunęło tę drogę zgłoszeń.

W pierwszym półroczu tego roku urzędy wojewódzkie obywatelom tych trzech krajów wydały łącznie 16 tys. dokumentów umożliwiających podjęcie pracy w Polsce.

https://nczas.com/2018/08/31/pis-oszukal-polakow-skandaliczne-wypowiedzi-wiceministra-beda-sciagac-tabuny-imigrantow-ale-nie-z-ue-bo-to-sie-zle-koja

_________________

https://nczas.com/2018/09/10/inwazja-hindusow-wjazd-25-tysiecy-imigrantow-do-polski-to-juz-tylko-kwestia-czasu/

Źródło: interia.pl

Jedna odpowiedź na “25 tys. osób z Dalekiego Wschodu otrzymało od Urzędów Wojewódzkich pozwolenie na pracę w Polsce. Czekają na wizy”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: