Nowa Ewangelizacja czyli „katolicki” uniwersytet reklamuje lesbijskie „małżeństwo” !

Zgodnie z wyznaczoną przez judeomasonerię, na II Sodomie Watykańskim, linią ewangelizacyjną na bazie tworzenia antychrystowej, ekumaniackiej religii globalnej New World Order, judeochrześcijański uniwersytet RIVIER UNIVERSITY opublikował w swoim czasopiśmie „The Rivier Today”, fotografię promującą specyficzną miłość rodem z wyspy Lesbos.

Z tego jak się tenże uniwersytet reklamuje wynika, że jest on katolicką instytucją założoną przez siostry Zgromadzenia Ofiarowania Maryi i aż do dzisiaj znajduje się ta instytucja pod ich zarządem !

Poniżej na fotografii, po lewej stronie, opublikowanej przez rzeczony „katolicki” uniwersytet, widoczne są dwie lesbijki w miłosnym uniesieniu, które to zostały sobie „zaślubione”.

W wydaniu wiosennym czasopisma „The Rivier Today”, które ukazało się w czerwcu 2018 roku, strona 30 jest poświęcona ceremoniom ślubnym absolwentów tego „katolickiego” uniwersytetu. Informuje także na tejże stronie o lesbijskim „ślubie” absolwentki, pani Jordan Hanson, która ukończyła uniwersytet w 2013 roku, z panią Kendra Legere. Ceremonia „zaślubin” miała miejsce dnia 3 września 2017 roku. Można chyba żywić cichą nadzieję, że owocem tego „małżeństwa” będzie może duchowny, przyszły reformator lub nawet jakiś wielki arcybieskup globalnego kościoła judeochrześcijańskiego. Nie wolno tracić nadziei !

Rivier University, uważa za swoją misję, jak sam podkreśla, „poświęcenie się dziedzictwu wiary, tradycji intelektualnej i nauczaniu społecznemu Kościoła Rzymsko-Katolickiego” (to nie jest dowcip a najpoważniejsze oświadczenie potwierdzone autorytetem samego uniwersytetu !!!). Przed wielu, wielu laty, w erze głębokiej ciemnoty (najstarsi paleologiczni katolicy jeszcze to pamiętają) Kościół Rzymsko-Katolicki potępiał jakąkolwiek postać sodomii, w tym także i rozpustę i związki lesbijskie. Ale było to jeszcze przed wiekopomnym II Sodomem Watykańskim.

Należy także podkreślić ważną informację, że pan Peter Libasci, bieskup judeochrześcijańskiego koncernu watykańskiego z Manchester (amerykański stan New Hampshire), w którego diecezji leży Rivier University, czy nawet jego zwierzchnik, arcybieskup Bostonu i kardymał Sean O’Malley, zajęli w kwestii judeochrześcijańskiego sodomizmu stanowisko pełne miłości i miłosierdzia i ze zrozumieniem przyjęli do wiadomości ślub „katolickiej” absolwentki „katolickiego” uniwersytetu z „katolicką” narzeczoną. UFFFF !!!

Słusznie demokratyczny lud mawia niekiedy w zdumieniu swoim nad osiągnięciami demonokracji i nad dziwami świata tego: ” ALE JAJA ! ” (A może należałoby już zmienić to powiedzenie na ” ALE JAJNIKI ? „).

__________________________

Na podstawie portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową): https://traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A790-Rivier.htm

15.07.2018

Opracowanie GREGORIUS

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowa-ewangelizacja-czyli-katolicki-uniwersytet-reklamuje-lesbijskie-wesele-2018-07

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, Grzech sodomski, Grzechy ciężkie, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Sobór Watykański II, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.