Morawiecki w Chełmie ogłasza zagładę Polski!

To planowana zagłada Polski i Polaków dokonana za zgodą tych obecnych władz w Warszawie!

Morawiecki w Chełmie ogłasza zagładę Polski!

Historyk z wykształcenia, a obecny premier polinu Mateusz Morawiecki wygłosił w Chełmie przemówienie ideowe jego rządów, — a w zasadzie wizję zagłady Polski, która musi nadejść, o ile ma się spełnić to, czego Morawiecki oczekuje w przyszłości.

Zaokrąglająco powiedział Morawiecki o historii:

—   Po przyjęciu Żydów przez Władysława Hermana, nigdy potem suwerenna władza polska nie wypędzała Żydów, czyli nie robiła tego, co właściwie zrobiły suwerenne władze we wszystkich innych państwach europejskich

– powiedział premier podczas spotkania z mieszkańcami Chełma w Bibliotece Publicznej.

– Mamy prawie tysiąc lat współpracy, życia na jednych ziemiach z Żydami, ta współpraca nie miała żadnego odniesienia do innych krajów Europy, świata. — Polska była najlepszym miejscem na świecie dla życia społeczności żydowskiej

– podkreślił. (http://www.tvn24.pl)

A jak wynika z uszczegółowionych deklaracji ideowych, intencji oraz faktów historycznych przez niego przytoczonych – a opisujących stosunek narodów europejskich do żydów na przestrzeni dziejów —  obecna Polska, na nowo podąży swoim dawnym filosemickim nurtem.  — Gdzie na nowo, kosztem Polski i Polaków,   — wprowadzi się w Polsce żydowskie prawa i przywileje. —  A tu nie bacząc na to, że było to samobójcze i już nie jeden raz doprowadziło nas na krawędź przepaści i zagłady.

Morawiecki wyliczył liczne żydowskie przywileje, synekury i nowotworowe patologie, systemowe przestępstwa, które to rozpoznane przez państwa i narody jako społecznie wysoce szkodliwe —   zostały zakazane we Francji, Portugalii czy miastach włoskich, a żydzi jako antychrześcijańscy siewcy tego zła zostali z tych krajów wypędzeni.

Ci sami żydzi, którzy jako zbrodniarze, ludożercy nawet zostali wypędzeni na Zachodzie, dostali pobyt i schronienie w Polsce, gdzie otrzymali nie tylko prawo pobytu, ale i wielkie przywileje, które natychmiast ustaliły kahały żydowskie w Polsce w pozycji nadludzi w naszej krainie Piastów.

Aby swe wywody uplastycznić przykładami żydowskiego zła, za które na Zachodzie na głowy żydów spadały słuszne kary, a w Polsce przywileje,  — podał Morawiecki przykład żydowskiego fałszowania złotych monet.

Morawiecki powiedział, że żydów spotykały liczne mordy i prześladowania, i w Londynie w XII wieku spadły na nich pogromy i kara wypędzenia za żydowski proceder obrzynania złotych monet.   — Kary śmierci, które spadły na głowy tych krwiopijców, nazwał Morawiecki „mordami”.   — I podkreślił, że nic podobnego żydom w Polsce nie groziło.

Wyliczył też, że to w okresie zaraz po licznym przybyciu do Korony, osiedleniu się i otrzymaniu przywilejów, — Polska rozpadła się jako mocarstwo i stała się krajem bez znaczenia,

— a na miejscu rozpadu Polski jako wielkiego mocarstwa wyrosła Judeopolonia, żydaer, które   dla żydów było najlepszym miejscem na świecie   — i tak ma być w tej przyszłości, do której obecna dobra zmiana poprowadzi dzisiejsze społeczeństwo, a w zasadzie bezpańskie terytorium z tubylcami.

Kończąc ten historyczny wykład o losach żydowskich w Polsce i to na tle jej strasznej historii i upadków,   — Morawiecki pouczył zebranych, aby wystrzegali się antysemityzmu w życiu codziennym.

I powiedział, że w Polsce to, co dobre i wolno żydom, Polakom ma być zakazane.

Odpowiadając na pytanie ze strony zebranych — pochwalił prawo żydów do szkalowania opluwania Polski na krajowym i światowym forum,   — bo to dobrze, —  bo na tym polega wolność słowa i demokracja.

Potem zaś półgłówkom chełmskim zebranym w ładnej Sali Domu Kultury w Chełmie polecił unikania zachowań antysemickich i to nawet, aby w żartach nie dopuszczać się mowy i treści antysemickiej.

Kończąc Morawiecki wyraził oczekiwanie na powrót dawnych czasów, że ta wspólnota z żydami na nowo „rozkwitnie”.

+

TVPINFO wybrało przerażające mądrości tego zawodowego dyrektora banku, który zezwala żydom na fałszowanie złotych monet, oto one:

Po przyjęciu Żydów przez Władysława Hermana nigdy suwerenna Polska nie wypędzała Żydów, a wręcz przeciwnie poprzez przywileje tworzyła dobrą przestrzeń do życia

– powiedział premier.

W Polsce po raz pierwszy w Europie zakazano fałszywego oskarżania Żydów o mord rytualny

– kontynuował.

Polscy władcy korzystali z mądrości naszych żydowskich współbraci

– stwierdził.

Mamy  prawie 1000 lat współpracy na jednych ziemiach z Żydami, co nie ma porównania z innymi krajami w Europie,   — a co za tym idzie na świecie. Żydzi czuli się na naszych ziemiach szczęśliwi.   — Wielu z nich żyło w Chełmie

– przypomniał.

Polska jako naród zasłużyła na drzewo „Sprawiedliwy wśród Narodów Świata”,  —  ponieważ to u nas były największe represje za pomoc Żydom, to u nas pomagało Żydom najwięcej osób

– poinformował.

We wspólnym interesie naszym i współczesnego Izraela jest walka o prawdę historyczną

– uznał.

___________________

A oto jak zweryfikował rolę żydów w Polsce synod Kościoła w Polsce.

To powiedział Synod:

Synod chełmski 1604.

Obrzydliwa przewrotność żydów zarówno w diecezji chełmskiej, jak i w całej Rzeczypospolitej doszła już do tego zuchwalstwa i bezczelności, że żydzi górują nad chrześcijanami nie tylko wszelkiego rodzaju handlem, ale nadto i panują nad ludem chrześcijańskim, nad nim się coraz bardziej srożą i znęcają, zajmując podstępnie w posiadanie czy też w dzierżawę majątki i dobra ziemskie.

Tym bardziej zaś jest to bolesne, że przecież żydzi za własne grzechy i niewierność odrzuceni zostali przez Boga i poddani w wieczną niewolę, a tylko litościwa miłość chrześcijan pozwoliła im zamieszkiwać kraje chrześcijańskie.

I oto za tę łaskawość odpłacają się teraz żydzi chrześcijanom czarną niewdzięcznością, za dobroć – obelgą, za życzliwość – pogardą, słowem, jak, według pospolitego przysłowia: „mysz w kieszeni, wąż na ręku i ogień na łonie”.

Wobec takiej przewrotności żydowskiej wszyscy wierni katolicy, pomni na odpowiedzialność przed Bogiem na Sądzie, jak również pomnąc na to, że zostali odkupieni Krwią Najśw. Zbawiciela, ukrzyżowanego z winy bezbożnych żydów, powinni zerwać wszelkie stosunki z żydami, nie popierać ich wcale i ze wszystkich sił powściągać ich niegodziwość

Synod chełmski 1624.

Jakkolwiek z jednej strony godzien jest politowania naród żydowski, którego dotknęła sprawiedliwość Boża za jego niewierność, skazując go na wieczne tułactwo, i stąd też więcej należałoby się nad nim litować, aniżeli karać, to jednak, ponieważ bezczelność i zuchwalstwo żydów w Polsce już za daleko postąpiło, nie można przeto na przyszłość więcej tego tolerować.

Albowiem żydzi w Polsce nie tylko zajmują się handlem, ale nadto i dzierżawią, albo na  własność posiadają różne zakłady i przedsiębiorstwa, a nawet dobra ziemskie, wraz z władzą zwierzchniczą nad ludnością chrześcijańską.

Co więcej, żydzi przetrzymują w swoich domach dzień i noc służbę chrześcijańską, której w niedziele i święta katolickie zabraniają wysłuchać Mszy św. i nabożeństwa, a nawet zmuszają ich do naruszania tych dni świątecznych przez wykonywanie różnych ciężkich i służebnych robót.

Niewiasty zaś chrześcijańskie, te zwłaszcza, które są karmicielkami dzieci żydowskich, przebywając stale w domach żydów, są narażone na niebezpieczeństwo upadku i uwiedzenia do grzechu nieczystego (16).

+

Słuchając   tej   coraz   większej i głośniejszej orkiestry żydowskiej agentury, jaką jest PIS, — trudno oprzeć się wrażeniu, że PIS i Duda podjęli jakieś tajne zobowiązania wobec światowego żydostwa i Żydaera w Palestynie.

I chodzi tu nawet o coś więcej, niż osławione 65 miliardów dolarów lub sumę wielokrotnie większą.

Oddanie Żydaerowi   nadzoru   i kontroli nad polskim Internetem,   — ustawa o rozbrojeniu polskiego wojska,   — stan wyjątkowy w Warszawie w okolicach żydowskiej ambasady,   —  zezwolenie terrorystom żydowskim na napadanie na polską ambasadę w Tel Awiwie wyraźnie świadczą o tym,   —  że uknuto straszny spisek przeciwko Polsce i teraz nachodzi ostatnia faza jego realizacji.

To planowana zagłada Polski i Polaków dokonana za zgodą tych obecnych władz w Warszawie!

______

 Redakcja Gazeta Warszawska.

11-II-2018

http://gazetawarszawska.net/antykosciol/1129-x-marian-morawski-siasemityzm-kwestia-zydowska-wobec-chrzescijanskiej-etyki-1

http://www.gazetawarszawska.net/kosciol-swiety/980-polsce?showall=1&start=288

http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/345-antoni-choloniewski-w-sprawie-zydowskiej-trzy-listy-polemiczne-1-3

cor12022018

Za; http://gazetawarszawska.com/index.php/judaism-islam/348-morawiecki-w-chelmie-oglasza-zaglade-polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Morawiecki w Chełmie ogłasza zagładę Polski!

  1. Pingback: Rolę żydów w Polsce -synod Kościoła w Polsce 1604-1624 r. | Zaścianek Porusza-zapiski

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.