Franciszek zrywa z nauką Kościoła i sugeruje swoje poparcie dla NWO, aborcji, eutanazji i lewicowej ideologii


Kościół Katolicki pod rządami jezuity z Argentyny został już przeorany potężnym podziałem między tradycjonalistami i postępowcami.

Papież Franciszek stosując taktykę małych kroczków usiłuje zmienić tradycję kościoła w taki sposób, że to co zrobiono na Soborze Watykańskim II będzie uważane za niewiele znaczącą modyfikację.

Upadek Kościoła po Vaticanum Secundum zdecydowanie przyspieszył i prawdopodobnie nie byłyby możliwe lewicowe rojenia Jorge Bergoglio gdyby nie to nieszczęście zapoczątkowane w 1965 roku.

Teraz Katolicy znaleźli się w sytuacji, gdy galopujący postęp narzucany przez dominującą obecnie część hierarchów, prowadzi w kierunku zmian doktrynalnych wbrew Katechizmowi. Jest to jawne odrzucenie nauk Jana Pawła II i Benedykta XVI.

Ostatnio pod rządami papieża Franciszka watykańskie instytucje zaczęły się nawet angażować w ekologię. Na rozmaitych odczytach pojawiają się rzekomi „ekologowie”, którzy rzekomo troszczą się o zwierzęta, ale ci sami ludzie angażują się w propagowanie aborcji i eutanazji.

Gdy do tego doda się dziwaczne wypowiedzi Franciszka wspierającego islamizację Europy, to czas zadać sobie pytanie dokąd to zmierza?

Papież Franciszek wbił klin w Kościół Katolicki swoją kontrowersyjną adhortacją Amoris laetitia.  —  Spowodowała ona konsternację wśród duchowieństwa i kilku kardynałów zwróciło się otwarcie do papieża o interpretację jego słów na temat tego komu można udzielać komunii świętej.

Papież nie odpowiedział jednak na to zapytanie tylko kontynuuje przeobrażanie Katolicyzmu w religię NWO.

W międzyczasie papież Franciszek postanowił zaingerować w treść popularnej modlitwy „Ojcze Nasz” sugerując zmianę frazy „i nie wódź nas na pokuszenie” na — „nie pozwól, byśmy ulegli pokusie”.

Rzeczywiście ten fragment zawsze budził kontrowersje i niektórzy sugerowali, że ten wers jest raczej adresowany do Szatana a nie do Boga.   — Zdaniem Franciszka Bóg nie wodzi na pokuszenie, tylko najwyżej pomaga podnieść się po grzechu.

Intencje papieża Franciszka są trudne do odgadnięcia i nie wiadomo do końca jaki jest cel tego modernistycznego szaleństwa.

Można sobie tylko wyobrazić, że wkrótce zniesiony zostanie celibat, dopuści się do komunii świętej rozwodników czy homoseksualistów i będzie się rozgrzeszać za aborcję uznając, że płód to nie człowiek a aborcja to nie zabijanie.

Jak wiadomo masoneria od zawsze walczyła z Kościołem.

Taki cel ma przecież wspierana przez nich gorliwie islamizacja Europy, która tak bardzo podoba się obecnemu papieżowi.

Można chyba zatem założyć, że to co robi obecny następca św. Piotra, to dywersja, która ma na celu niszczenie wiary chrześcijańskiej od środka.

Być może trop wskazujący na masońskie inspiracje papieża Franciszka może się wydawać nieco  przesadzony,   ale gdy widzi się tegoroczne świąteczne dekorację Watykanu to można odnieść wrażenie, że jednak coś w tym jest i masoni zamanifestowali w te Boże Narodzenie swój udany podbój Watykanu.

__________________

za: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-francisz…

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Franciszek, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Franciszek zrywa z nauką Kościoła i sugeruje swoje poparcie dla NWO, aborcji, eutanazji i lewicowej ideologii

  1. PREZYDENT ANDRZEJ DUDA: ” Chciałbym, żeby święto 100-lecia odzyskania niepodległości było świętem wspólnym Żydów i Polaków”

    https://gloria.tv/article/V2BhiCjsYcWm1Wwxmog4Th37E

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.