Putin: „Zbierają próbki biologiczne od Rosjan (nowa wojna bakteriologiczna)

Putin: „Zbierają próbki biologiczne od Rosjan (nowa wojna bakteriologiczna)

PUTIN: STANNO PRELEVANDO CAMPIONI BIOLOGICI DAI RUSSI (una nuova guerra batteriologica) /Maurizio Blondet   31 październik 2017     tłum. RAM/ http://www.mauri zioblondet.it/putin-stanno-prelevando-campioni-biolo gici-dai-russi-nuova-guerra-bat teriologica/

— „Czy wiecie, że w całym kraju zbierany jest materiał biologiczny, pochodzący od różnych grup etnicznych i ludzi mieszkających w najrozmaitszych regionach geograficznych Federacji Rosyjskiej?

Stawiam pytanie:  — Po co się to robi?  —   Przeprowadza się to celowo i w sposób profesjonalny. Jesteśmy przedmiotem wielkiego zainteresowania”.

Tak wyraził się w poniedziałek, podczas posiedzenia Rady Praw Człowieka Władimir Putin.

Natomiast Igor Borisov jeden z członków Rady (będący także przewodniczącym Centralnej Komisji Wyborczej) stwierdził, że    transmisje na żywo z lokali wyborczych – odbywające się podczas niedawnych wyborów regionalnych – były śledzone przez ogromną wprost ilość widzów z zagranicy. Zarejestrowano około 1 miliona osób oglądających je.

Borisov zapytał – z jakiego powodu tylu cudzoziemców jest zainteresowanych przekazem obrazu, twarzami ludzi głosujących i do czego chce się tych informacji użyć?  (…)

Od roku 2012 w Rosji uruchomiona została strona internetowa, dzięki której zainteresowani mogą śledzić przebieg głosowania w jakiejkolwiek wybranej przez siebie miejscowości.  Trzeba przyznać, że transmisje, choć posiadają wysoką wartość z obywatelskiego punktu widzenia – nie są znowuż tak pasjonujące by przyciągnąć milion widzów z zagranicy.

To, co ujawnił Putin to coś o wiele więcej niż jedynie podejrzenie.

W lipcu 2017, US Air Force, a dokładniej departament o nazwie Air Education and Training Command ogłosił przetarg na zakup „próbek RNA oraz płynu stawowego, pochodzących od Rosjan”.

W ogłoszeniu precyzowano, że materiał biologiczny powinien pochodzić od dawców rosyjskich należących do białej rasy kaukaskiej – a zatem nie od Azjatów i nie od Turkmenów i że potrzebny jest pełny dokument informacyjny, tj. zawierający dane na temat płci, wieku, ciężaru, wzrostu i historii przebytych chorób.

Ponato – co wiele mówi – Air Force nie akceptowało próbek z Ukrainy.

Ogłoszenie związane z przetargiem można przeczytać pod linkiem:

Synovial Tissue/RNA Samples

https://www.fbo.gov/index?s=opportunity&mode=form&id=5891545db8f955e347e3493a9575e7df&tab=core&tabmode=list&

Igor Nikulin, który był w przeszłości komisarzem z ramienia ONZ ds. inspekcji składów armii biologicznej natychmiast wskazał, na to, co wydaje się być oczywiste:

— „Pracują nad nowymi rodzajami armii biologicznej – a dokładniej mówiąc, chcą ‚zmilitaryzować’ wirusy. — Nie istnieje żaden inny powód, dla którego agencja wojskowa miałaby ogłosić tego rodzaju zapotrzebowanie.

W USA opracowują różne odmiany broni biologicznej, które są w sposób celowy ukierunkowane przeciwko grupom posiadającym specyficzne zasoby genetyczne, a biała rasa kaukaska stanowi większość populacji naszego kraju”. (…)

***

Oto, co na ten temat napisała wczoraj strona  www.zerohedge.com:

— „Przedstawiciel US Air Force Education and Training Command wyjaśnił witrynie Russia Today, iż wybór populacji rosyjskiej nie był zamierzony i,  że  —   jest związany z badaniami, jakie Air Force prowadzi na temat ludzkiego układu mięśniowo-szkieletowego.

Zgodnie z tym, co powiedział kapitan Beau Downey, rzecznik AETC – jeden z ośrodków medycyny molekularnej prowadzi obecnie ‚badania dotyczące układu ruchu, mające na celu identyfikację  różnych biomarkerów związanych z urazami'”. (…)

Dmitry Peskov, rzecznik Kremlina potwierdził we wtorek, że specjalne rosyjskie służby zostały poinformowane przez wywiad o tym, że zbieraniem materiału genetycznego w Rosji zajmują się organizacje pozarządowe (NGOs).

Igor Nikulin powiedział, że w latach ’90 – pod wieloma pretekstami, włącznie z tymi najszlachetniejszymi – były prowadzone podobne działania. Nikulin dodał, że z jakichś względów zajmuje się tym amerykański sektor militarny, co wzbudza podejrzenia.

Stwierdził również, że gdy zagraniczna agencja pobiera próbki krwi do analizy – za każdym razem nie jest wiadomo w jaki sposób zostają wykorzystane wyniki przeprowadzonych badań. (…)

US Air Force Admits To Harvesting Russian Tissue

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-01/us-air-force-admits-harvesting-russian-tissue

Russian biological samples ‘collected for research’ – US Air Force

https://www.rt.com/news/408416-russians-biological-samples-research/

__________________

2.11.2017

Za; http://ram.neon24.pl/post/140859,ngos-zbieraja-probki-biologiczne-w-rosji

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.