Izrael i Bergoglio przeciwko „ksenofobicznej” Polsce

«Maksymilian Kolbe udowodnił swą wiarę męczeństwem. Któż wie na co stać „El Papę”?…»

Bibi, Bergoglio (i Soros) przeciwko „ksenofobicznej” Polsce

BIBI, BERGOGLIO (E SOROS) CONTRO LA POLONIA: “XENOFOBA” / Maurizio Blondet   5 listopad 2017    tłum. RAM/ http://www.maurizioblondet.it/bibi-bergoglio-soros-la-polonia-xenofoba/

W Warszawie co tylko uchwalono ustawę, która blokuje niezliczoną ilość żądań Żydów, domagających się przekazania dóbr, jakie ich rodziny miały rzekomo stracić podczas konfiskat w okresie II wojny światowej, kiedy Polska znajdowała się pod okupacją niemiecką. —

Uchwała przegłosowana przez parlament polski wymaga by osoby ubiegające się o odszkodowanie

„były obecnie obywatelami polskimi”,  — a także — „zamieszkiwały w Polsce w chwili, kiedy ich majątek uległ nacjonalizacji”.

Warszawa broni się przed kłamcami Shoah’u

Wskutek tego – w międzynarodowych kręgach żydowskich doszło do wybuchu strasznego lamentu i wściekłości, ponieważ niezliczone miriady chętnych do posiadanie domu, ziemi czy też zasobnego konta w banku w Polsce – mieszkają w Izraelu i w USA.

Nie wspominając o tym, że aktualni autorzy roszczeń z pewnością nie mieszkali w Polsce w czasie wojny –  w najlepszym razie – są wnukami i potomkami przypuszczalnych ofiar Holokaustu, zaś w najgorszym – ofiar fałszywych, podobnie jak miało to miejsce ze sławnym Elie Wieselem, zmarłym w roku 2016, który zużytkował swe życie do ekonomicznego wykorzystania Holokaustu –  co sprawiło, że stał się bogaty.

Elie Wiesel dostał Nagrodę Nobla, złoty medal Kongresu amerykańskiego i sprzedał 10 milionów egzemplarzy swych wspomnień z Auschwitz, zatytułowanych „Noc”, w których utrzymywał, że był więźniem o numerze A-7713.

Odpowiedzialny za archiwa muzeum obozowego dr. Wojciech Płosa potwierdził później oficjalnie, że — numer, o którym mowa (a którego Wiesel nigdy nie chciał pokazać) — należał do pewnego Lazara Wiesel’a, urodzonego 13 lat wcześniej niż medialno-holokaustowy bohater, z czego wynika, że ukradł on tożsamość prawdziwej ofierze zagłady –  co potwierdził także Miklos Gruener, który przeżył Holokaust i oskarżył laureata Nobla o tzw. „stolen identity”.

Elie Wiesel bynajmniej nie jest Elie’m Wiesel’em

Elie Wiesel non è nemmeno Elie Wiesel

http://www.effedieffe.com/index.php?option=com_content&task=view&id=9426&Itemid=100021

 

Wiesel jest jedynie najsławniejszym w gronie fałszywych poszkodowanych w ramach Shoah.

Istnieją niezliczone ilości takich jak Wiesel, którzy zbili majątek na pisaniu wzruszających i rozdzierających serce książek – wspomnień, a także otrzymali odszkodowania, jak udokumentowała to Anne Kling w książce zatytułowanej „Kłamcy Shoah’u”, wydanej przez wydawnictwo Effedieffe.

„I bugiardi della Shoah”

https://www.effedieffeshop.co/product .php~idx ~~~ 1888~~ Bugiardi+della+Shoah+_I~.html

Wziąwszy pod uwagę tego rodzaju precedensy – warunki, jakie nakłada ustawa polska są przejawem zdrowego rozsądku.

Nie powstrzymało to jednak Izraela od wrzasków i gróźb.   — Yediot Aharonot grzmiał:

„Polsko-izraelskim relacjom dyplomatycznym zagraża kryzys”.

Państwo żydowskie przy pomocy narzędzia chutzpah oskarżyło Warszawę o — „dyskryminowanie ocalałych z Holokaustu”.

Cóż, wygląda na to, że usiłowanie odróżnienia tych, którzy faktycznie mają prawo do odszkodowania od osób chcących je wyłudzić jest „dyskryminacją” nie do wytrzymania.

„Franciszek”: „Kraj chrześcijański ksenofobiczny i dyskryminujący”

Być może jest to jedynie zbiegiem okoliczności, ale podobne oskarżenie w stosunku do Polski wytoczył „El Papa”.

W swym wczorajszym przemówieniu, skierowanym do biorących udział w konferencji zorganizowanej przez Uniwersytety Katolickie – noszącej tytuł — „Uchodźcy i Migranci w Świecie Zglobalizowanym: Odpowiedzialność i Odpowiedź Uniwersytetów” – Bergoglio powiedział:

— „Uważam, że należy rozpocząć dodatkowe analizy na temat pierwotnych przyczyn migracji wymuszonych, po to by znaleźć rozwiązania praktyczne, chociaż najpierw trzeba byłoby zapewnić wszystkim prawo do tego, by nikt nie musiał emigrować”.

Cóż za łaskawość!

Jednakże zaraz potem „Franciszek” dodał:

— „Jest rzeczą jednakowo ważną zastanowienie się nad powodami reakcji negatywnych – mających niekiedy charakter dyskryminujący i ksenofobiczny – jakie pojawiły się w krajach o bardzo długiej tradycji chrześcijańskiej, po to by móc zaproponować programy formacji sumienia”.

Modlące się „ksenofoby”

Oczywiście wszyscy zrozumieli, że Bergoglio ma na pieńku z Polską,  — krajem  — „o bardzo długiej tradycji chrześcijańskiej”, który to kraj oskarża o bycie —  „ksenofobicznym i dyskryminującym”.

„Franciszek” użył prawie że tych samych słów, jakimi posłużył się reżim izraelski.   — Takie same oskarżenia wytoczyli zresztą przeciwko Polsce Merkel i Soros.

Jest rzeczą znaną, że „papież Franciszek” jest także w konflikcie z Konferencją Episkopatu Polski, która odepchnęła jego dwuznaczne wytyczne z Amoris Laetitia i która dalej nie chce dawać Komunii rozwiedzionym i będącym w ponownych związkach.

Jeszcze bardziej nie spodobał się „Franciszkowi” fakt, że miliony Polaków modliły się na Różańcu na granicach ich kraju i

—  „prosiły   Matkę   Bożą by ocaliła tak Polskę jak i całą Europę od islamu i od zaparcia się wiary katolickiej”.

Bergoglio dał to także do zrozumienia – poprzez milczenie „L’Osservatore Romano” i krytykę zleconą gazecie „Famiglia Cristiana”.

Polska – mur duchowy przeciwko islamowi nie podoba się papieżowi

POLONIA, IL MURO SPIRITUALE CONTRO L’ISLAM NON PIACE AL PAPA /http://www.famigliacristiana.it/articolo/polonia-il-muro-spirituale-e-politico-contro-islam-ed-europa.aspx

Anty-ekumeniczny ojciec Kolbe

Gdyby Bergoglio zmusił się do przeczytania tego, co napisał ojciec Maksymilian Kolbe –  bohaterska ofiara z Auschwitz i założyciel Milicji Niepokalanej (mającej za cel nawracanie niekatolików) – jego niezadowolenie byłoby jeszcze większe.

W swym artykule z roku 1922 ojciec Kolbe pisał:

— „Kiedy wszyscy schizmatycy i protestanci wypowiedzą z głębokim przekonaniem katolickie wyznanie wiary; kiedy wszyscy Żydzi, którzy mieszkają pośród nas – całkowicie dobrowolnie poproszą o święty chrzest – wtedy część celu Milicji Niepokalanej zostanie osiągnięta”.

23 kwietnia 1933 roku Kolbe dodał:

— „Nie istnieje większy wróg Niepokalanej i Jej Milicji od dzisiejszego ekumenizmu.

Każdy Rycerz nie tylko powinien go zwalczać, ale także neutralizować go poprzez działania całkowicie przeciwne mu – tak by zniszczyć go w końcu”.

Wsłuchajcie się w ten język!

Aktualnie, zakonnik wypowiadający się w podobny sposób byłby prześladowany przez hierarchię kościelną.

Kolbe mówi rzeczy diametralnie przeciwne do tych, jakie nakazuje El Papa – „miłosierny” – będący jedną z najbardziej mściwych osobistości naszych czasów.

Maksymilian Kolbe udowodnił swą wiarę męczeństwem. Któż wie na co stać „El Papę”?

__________________

5.11.2017

Za; http://ram.neon24.pl/post/140911,izrael-i-bergoglio-przeciwko-ksenofobicznej-polsce

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Nowe '"credo" Franciszka, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.