Franciszek ”błogosławi” cudzołożny związek Prezydenta Kolumbii

foto/ novusordowatch.org/

Podczas wizyty w Kolumbii, w dniach 6-10 października, anty-papież Franciszek spotkał się oczywiście z prezydentem kraju, Juanem Manuelem Santosem Calderónem. Santos jest w „cywilnym” związku. „Ożenił się” on z Marią Clemencią Rodríguez Múnera.

To jest DRUGIE „małżeństwo” dla obu   z nich.   Pierwszą/jedyną żoną Santosa jest Silvia Amaya Londoño, a pierwszym (jedynym) mężem Marii Rodriguez jest Christian Toro Ibler.

Innymi słowy, ich obecny związek jest cudzołożny.

Takie jest jasne, pewne i nieodwracalne stanowisko Kościoła Rzymskokatolickiego, (NIE MYLIĆ z obecną ANTY-KATOLICKĄ, judeo-masonką sektą Watykan 2, która podstępnie przejęła struktury zewnętrzne KK i powoli ,acz skutecznie, wyniszcza Go od wewnątrz – od tłumacza).

10 września pani prezydentowa Rodríguez umieściła wiadomość na twitterze, która zawierała też i teledysk, w którym Franciszek dał jej i jej rzekomemu mężowi/kochankowi „błogosławieństwo”

— (Franciszek, jako że NIE JEST katolikiem, a tym bardziej katolickim księdzem, nie jest w stanie udzielić „katolickiego” błogosławieństwa, on może najwyżej dać „judeo-masońskie „błogosławieństwo”. A wiadomo do jakiego „boga’ uciekają się judeo-masoni- od tłumacza).

W owym twitterze, pani Rodríguez zwraca się bezpośrednio do pana Franciszka pisząc:

„Su Santidad, gracias por bendecir nuestro matrimonio” — czyli po naszemu, — („Wasza świątobliwość, dziękuję za błogosławieństwo naszego małżeństwa”).

Oto rzut owego twitta pani prezydentowej.

A tu krótki filmik z youtube z owej judeo-masonskiej ceremonii, którą wielu myli z katolicką.

Dla czytelników naszego portalu, którzy nie są katolikami i nie wierzą, że „zawarcie związku małżeńskiego” po rozwodzie jest cudzołożne, proszę zrozumieć, że — nie jest to nawet kwestia centralna.

Głównym punktem jest to, że Kościół katolicki nazywa takie związki cudzołożnymi, — a Franciszek twierdzi, że jest katolikiem – papieżem nawet!

Franciszek właśnie pobłogosławił to, co sam uznaje za cudzołóstwo — (czyli INACZEJ — pan judeo-mason zwany Franciszek, a odgrywający umiejętnie rolę „katolickiego” papieża dla ludu,   — POBŁOGOSŁAWIŁ GRZECH ŚMIERTELNY !!!–od tłumacza)

Przez długi czas moderniści z Novus Ordo starali się obejść to  jasne przykazanie słów Boga samego:   — „Nie będziesz cudzołożył” (Wj 20:14).

Franciszek surowo krytykuje tych, którzy przestrzegają tego Boskiego prawa (które nie przyznaje absolutnie żadnych wyjątków),  — nazywających ich ‚faryzeuszami”,   — zupełnie nie uwzględniając faktu, że to właśnie faryzeusze, opowiadali się za rozwodami i ponownym małżeństwem, podczas gdy Nasz Pan Jezus Chrystus, był tym, który usunął prawo Mojżeszowe i przywrócił nierozerwalność małżeństwa dla Nowego Przymierza (por. Mt 19, 3-12).

Pomimo tego, że niby wspierają nierozerwalność i świętość małżeństwa, fałszywi papieże posoborowi osłabili je w praktyce, wydając unieważnienia małżeństw (annulments) jak przysłowiową  dmuchaną kukurydzę, a sam pan Franciszek jeszcze ułatwił owe deklaracje o nieważności maleństwa.   — Ponieważ to co się działo do tej pory nie było wystarczające aby zniszczyć chrześcijańską rodzinę.

W kwietniu ubiegłego roku, Franciszek wydał swój dokument z piekła rodem nazwany „Amoris Laetitia”, w którym uczy, że   — cudzołóstwo czasami jest nie tylko dozwolone, ale w rzeczywistości jest NAKAZANE przez Boga (zob. Amoris Laetitia, s. 303).

Franciszek podwoił swe heretyckie bluźnierstwa „błogosławiąc” cudzołożny związek kolumbijskiego prezydenta i jego kochanki.

_________________

Tłum. Renata
Źródło: novusordowatch.org/…/francis-blesses…

Za; https://gloria.tv/article/eojDofNYF4wS3NxCeU1Qni4FT

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: