Franciszek udzielił prywatnej audiencji pisarzowi oskarżającemu kardynałów dubii

Walford with Pope

(Thu Aug 31, 2017/LifeSiteNews) Stephen Walford wraz z  rodziną był przyjęty na bezprecedensowej 45 minutowej audiencji u Franciszka. 

Walford  publicznie,  oskarżył kardynałów dubii zarzucających papieżowi podżeganie do „szatańskich nadużyć”.

31 sierpnia 2017 r.  Franciszek udzielił prywatnej długiej audiencji  mało znanemu pisarzowi katolickiemu, który przed miesiącem  potępił trzech kardynałów, którzy skrytykowali  „nadużycia” apostolskiej adhortacji Amorisa Laetitia.

Stephen Walford jest nauczycielem gry na fortepianie, i  z całą rodziną był goszczony przez Franciszka przez pełne 45 minut, podczas których Walford ofiarował Franciszkowi w prezencie swoją książkę oraz wraz z dokazującymi wokół Franciszka dziećmi  otrzymał błogosławieństwo.

Takie spotkania są bardzo rzadkimi przywilejami świeckich katolików, a nawet duchownych, którzy normalnie są w stanie spotkać się z papieżem tylko jako członkowie dużych grup, w których mogą indywidualnie wymienić kilka krótkich słów z papieżem.

Artykuł Walforda, napisany dla Watykan Insider, został przedstawiony jako „list otwarty”   do trzech kardynałów, którzy wystosowali serię dubii i pytań do Franciszka, prosząc go, aby w oświadczeniu wyjaśnił interpretację treści zawartych w Amoris Laetitia,  a które wydają się usprawiedliwiać akty cudzołóstwa i umożliwiają cudzołożnikom  przyjmowanie Komunii św.

— „Nadużycia   wielu,   w  tym tych, którzy są wierni Ojcu Świętemu, jak i tych  którzy prowadzą tradycjonalistyczne strony   internetowe i blogi krytykujące go  są „niczym  satanizm”,

— mówi kardynałom Walford.

Doradza kardynałom dubjatom, zastanowienie twierdząc, że

— „musimy zdawać sobie sprawę, że w świecie rzeczywistym — gdzie większość z nas żyje i pracuje — stare metody  nawracania już nie działają”.

Walford na swoim serwisie Twitter i na swojej stronie na Facebooku z dumą prezentuje swoje zdjęcia z rodziną i  papieżem

— „Gratulacje!”  — napisał pewien ksiądz na stronie do Walforda.

Wygląda na to, że zdobyłeś papieskie zainteresowanie  … nie każdy może to twierdzić;   Nie o tak długiej audiencji „.

_____________________

m.jasińska

Thu Aug 31, 2017 /

https://www.lifesitenews.com/news/pope-francis-gives-private-audience-to-writer-

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Cudzołóstwo, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Franciszek udzielił prywatnej audiencji pisarzowi oskarżającemu kardynałów dubii

  1. ewamaria12 pisze:

    To jest po prostu straszne. Nauka Kościoła naszej Matki ląduje w kuble ze śmieciami w imię „nowych czasów”. Jakich czasów? Sodomy i Gomory?

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.