Antychryst na Watykanie nie ustaje w sianiu kłamstwa: już wypluł truciznę na Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy 2018

„Integracja nie jest asymilacją, która prowadzi do zniszczenia albo wymazania z pamięci własnej tożsamości kulturowej”

Bergoglio właśnie ogłosił kolejne swoje diabelskie wiekopomne dzieło: orędzie z okazji 104 Światowego Dnia Uchodźcy i Migranta… który ma być obchodzony w całym Kościele w drugą niedzielę po uroczystości Objawienia Pańskiego przypadającego w  2018 roku 14 stycznia.

Apeluje w nim o przyjmowanie, ochronę, promowanie oraz integrowanie imigrantów i uchodźców. 

Twierdzi, że

„bezpieczeństwo osobiste, powinno się przedkładać nad bezpieczeństwo narodowe”,

i że — nie można wymagać od uchodźców, by asymilowali się w nowych środowiskach prowadzi to bowiem do

„stłumienia lub całkowitego zapomnienia o własnej tożsamości kulturowej”.

Wzywa do zapewnienia imigrantom i uchodźcom szerszych możliwości bezpiecznego i legalnego wjazdu do krajów przeznaczenia i do zwiększenia i uproszczenia przyznawania im wiz humanitarnych. I w tym kontekście zwraca uwagę , że

–  „Sytuacja imigrantów, ubiegających się o azyl i uchodźców, wymaga, aby zapewniono im bezpieczeństwo osobiste i dostęp do usług podstawowych”.

Oraz, że

— „bezpieczeństwo osobiste, powinno się przedkładać nad bezpieczeństwo narodowe”

Miłosierny Bergoglio wezwał, a jakże — do szczególnej troski o nieletnich uchodźców; o zapewnienie im możliwości nauki oraz legalnego pobytu w kraju, w którym się znaleźli. 

— „Status migracyjny nie powinien ograniczać dostępu do narodowych systemów opieki zdrowotnej i systemów emerytalnych, a także do przekazywania ich składek w przypadku repatriacji …”

Wezwał także, by nie stosować wobec uchodźców odpowiedzialności zbiorowej i wspomina, że integracja nie jest równoznaczna z asymilacją, która prowadzi do

— „stłumienia lub całkowitego zapomnienia o własnej tożsamości kulturowej”.

Apeluje  o „krzewienie kultury spotkania”, której celem jest

— „mnożenie możliwości wymiany międzykulturowej dokumentującej i upowszechniającej dobre praktyki integracji i rozwijającej programy mające na celu przygotowanie społeczności lokalnych do procesów integracyjnych”

dalej stwierdzając

„Zgodnie ze swoją tradycją duszpasterską, Kościół jest gotów aktywnie zaangażować się w realizację wszystkich proponowanych powyżej inicjatyw, ale aby uzyskać pożądane rezultaty niezbędny jest wkład wspólnoty politycznej oraz społeczeństwa obywatelskiego, każde zgodnie z właściwą im odpowiedzialnością…”

I pomyśleć, że to diabelskie orędzie ukazuje się w momencie, kiedy ataki islamistów następują dzień po dniu, godzina po godzinie

— w sytuacji, w której  bezpieczeństwo osobiste mieszkańców krajów, które okazały im pomoc i wsparcie — jest nieustannie zagrożone 

— w sytuacji, kiedy we Francji księża muszą chodzić w towarzystwie eskorty policyjnej w obawie przed atakiem ze strony muzułmanów. 

— w sytuacji, kiedy po kolejnej masakrze (tym razem w Barcelonie w Hiszpanii) dowiadujemy się, że pierwotnym celem islamistów był kościół Sagrada Família,  — mieli do tego celu użyć niebezpiecznej broni zwanej „matką szatana”.

To ma być to „krzewienie kultury spotkania”! — kosztem własnego „bezpieczeństwa osobistego”, które „powinno się przedkładać nad bezpieczeństwo narodowe”?

Bez wymagania od uchodźców, by — „asymilowali się w nowych środowiskach, prowadzi to bowiem do stłumienia lub całkowitego zapomnienia o własnej tożsamości kulturowej”.

A co z chrześcijańską, europejską tożsamości narodową i kulturową ?

Czy naprawdę nie ma więcej odważnych — jak arcybiskup Walencji kardynał Antonio Cañizares  — nazywających rzeczy po imieniu —  hierarchów?

Czy w Polsce nie ma ani jednego biskupa, który sprzeciwiłby się episkopatowi w szaleńczych naciskach na polski rząd — chcąc wymusić przyjmowanie antykatolickich najeźdźców zagrażających bezpieczeństwu państwa i tożsamości kulturowej?

Czy oni nie mają nawet tyle wiary, żeby choć zakładać ewentualność, że kiedyś odpowiedzą za to przed Bogiem?

_____________

m.jasińska

Tekst  orędzia zobacz tutaj…

Zdjęcia: wolna-polska.pl

 

ZOBACZ:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.