Objawienie N.M.Panny w Quito – „w XIX wieku i XX wieku w Kościele świętym będą się rozpowszechniały błędne nauki i pogrążą Kościół w katastrofalnej sytuacji”

Matka Boża Bolesna — szczególnie czczona w Quito [Ekwador]

(…)

—  „Sakrament   małżeństwa, symbolizujący związek Chrystusa ze swoim Kościołem, będzie przedmiotem ataków i profanacji w najściślejszym znaczeniu tego słowa.

Masoneria, która będzie wówczas sprawować rządy, zaprowadzi niesprawiedliwe prawa mające na celu zniszczenie tego sakramentu, a przez to ułatwi każdemu życie w stanie grzechu, oraz spowoduje wzrost liczby dzieci urodzonych w nielegalnych związkach, nie włączonych do Kościoła.”

Objawienie N.M.Panny w Quito

Źródła historyczne

Matka Najświętsza objawiła się kilkakrotnie przełożonej sióstr Niepokalanego Poczęcia w Quito (stolica Ekwadoru), M. Mariannie Franciszce de Jesús Torres y Berriochoa (1563–1635).

Źródła historyczne o tych objawieniach dotarły do nas w następujący sposób:

—  z  powodu tak niezwykłych wydarzeń   kierownik   duchowny   oraz   biskup Quito wymagali od niej w imię posłuszeństwa spisania autobiografii.  Tekst ten został aprobowany przez biskupa Piotra de Oviedo, dziesiątego biskupa ordynariusza Quito.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, KARY I ZNAKI BOŻE, OBJAWIENIA - PROROCTWA, Quito. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s