Mistyczka z Siekierek przepowiedziała Powstanie Warszawskie – Proroctwo o całkowitym zniszczeniu Warszawy zostało zlekceważone.

siekierki_smierc_papis-684x310***

Fragment książki ks. dra Józef Marii Bartnika SJ i Ewy J. Storożyńskiej   „Matka Boża Łaskawa  a Cud nad Wisłą, czyli prawdziwa historia Bitwy Warszawskiej, rozdz. pt.: Rok 1943 Matka Łaskawa objawia się na Siekierkach, czyli S.O.S dla Warszawy.

***

W rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego przypominamy wizje Władysławy Papis (Fronczak), której jako 12-letniej dziewczynce miała objawić się Maryja i mówić jej o przyszłych wydarzeniach w Polsce.

Oto krótka historia jej mistycznych spotkań z Maryją.

Matka Boża Łaskawa, obrana w 1652 roku Patronką Warszawy i Strażniczką Polski   — [pełen tytuł warszawskiej Madonny, przyp. red.]   — w 1943 roku ukazała się w Warszawie, na osadzie Siekierki, — by uprzedzić swój lud o grożącym nieszczęściu. 

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, KARY I ZNAKI BOŻE, Kościół i masoneria, OBJAWIENIA - PROROCTWA, ROCZNICE, Siekierki, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s