Medjugorje: diabelskie uwiedzenie

Miedjugorie/Panoramio

Diabelskie uwiedzenie nie ustaje… Oto Gospa  z Miedjugorie objawiła Vice i  innej  „widzącej”,   Jelenie   Vasilij   — „prawdziwą”   datę   swoich   urodzin! oznajmiając, że 5 sierpnia 1984 roku przypadnie dwutysięczna rocznica Jej narodzin:

„Przez wieleset lat całkowicie się wam oddałam. Czy to zbyt wiele, zarezerwować dla Mnie trzy dni? W ciągu tych dni nie pracujcie, ale weźcie różaniec i módlcie się! „

Dodała jeszcze: — „W ciągu ostatniego ćwierćwiecza zapomniano o poście w Kościele katolickim”.

Na początku sierpnia 1984 roku Matka Boża powiedziała:

„To orędzie jest przeznaczone dla papieża i dla wszystkich chrześcijan. Przygotujcie  drugie tysiąclecie od moich narodzin, które rozpocznie się 5 sierpnia 1984.”

***

Gospa  w swoje „urodziny” 5 sierpnia zjawia się wystrojona „w złote szaty, jest niewypowiedzianie piękna; przychodzi ponadto bardzo radosna, towarzyszą jej trzej Aniołowie, a nawet, co się nie zdarza, raz dwukrotnie udzieliła błogosławieństwa bądź udziela szczególnego błogosławieństwa.”

5 sierpnia w 1986 roku „zaleciła, aby w każdy czwartek czytać Ewangelię według św. Mateusza, gdzie jest napisane: „Nikt nie może dwóm panom służyć…”, „Nie możecie służyć Bogu i Mamonie” (Mt 6, 24-34).”

„Odsłoniła” także fragment przyszłości, o której wie (sic!)…  ” z objawień Matki Bożej”,„powiedziała, że pewnego dnia Kościół zmieni oficjalny liturgiczny dzień narodzin Maryi z 8 Września na 5 sierpnia”.

Niewiarygodne, ale w tych dniach na całym świecie poprzez różne biura podróży,  „instytucje” fatimskie a także parafie,  a nawet — O ZGROZO! — Sanktuarium   Fatimskie   w   Portugalii …   — co roku w dniach od 5 sierpnia — organizowane są pielgrzymki do Medziugorja a powołano nawet międzynarodowy festiwal młodzieży — w tym roku już dwudziesty ósmy! 

***

Fatima wzgardzona. Poświęcenie Rosji,  Kościoła i rodzaju ludzkiego Niepokalanemu Sercu Maryi zgodnie z życzeniem  Matki Bożej — niedokonane…

Portale społecznościowe nazywające się „katolickimi” rzekomo broniącymi wiary „katolickiej” (i pewnie w to wierzą)  atakują kolejnym miedjugorskim, trwającym już od trzydziestu lat , „objawieniem” Gospy…

Jest 5 sierpnia 2017 r…  Stulecie Objawień Fatimskich… — uroczystość Matki Bożej Śnieżnej…  — wigilia Przemienienia Pańskiego…

— pierwsza sobota miesiąca sierpnia, która powinna być — zgodnie z życzeniem Matki Bożej Fatimskiej — poświęcona wynagradzaniu Jej Niepokalanemu  Sercu na uproszenie potrzebnych do zbawienia łask i ratunku przed sprawiedliwą karą, jaka grozi grzesznemu światu…

Diabelskie zwodzenie objęło cały świat  — przesłania Zjawy są zadziwiająco zgodne z tymi, którzy  uwodzą innych do akceptowania Soboru Watykańskiego II, Nowej Mszy, Nowej Ewangelizacji, Pontyfikatu „Świętego Jana” Paweł II”, itd.

—  nauczanie Kościoła wywrócone w stopniu, w jakim po ludzku trudno sobie wyobrazić, aby bez nadzwyczajnej interwencji Nieba, mogła na ziemię powrócić PRAWDA…

Życie społeczne i polityczne oparte na wzajemnie sprzecznych „wartościach”  „prawdach”, ideach ..,

Zjawa „objawiając” „prawdę o zamachu smoleńskim” — z pomocą wiernych jej   admiratorów w rodzaju fanatyków jak dyr. Rydzyk  z toruńskiej rozgłośni,  i inni „ojcowie”  i  księża  propagujący „objawienia” w Miedjugorie za przyzwoleniem hierarchii  — wysadziła mir i ład społeczny w Polsce w powietrze…

***

„W   ciężkich   walkach i pokusach pokładajmy ufność w Jezusie Chrystusie – wtedy nie ulegniemy. Przecież Zbawiciel sam przeszedł przez diabelską pokusę i wysłużył nam łaskę zwycięstwa.  Jeśli ugrzęźliśmy w złych nałogach,   nie   popadajmy   w   rozpacz, bo przy pomocy Bożej powstaniemy z nich!

Ale zarazem wystrzegajmy się przesadnego zadufania. Bo Bóg pospieszy nam   na   pomoc tylko wtedy, kiedy znajdziemy się w niebezpieczeństwie bez własnej winy.

Nie nadużywajmy więc Bożej cierpliwości, nie myślmy sobie, że Pan Bóg nam   przebaczy,   chociaż   rozmyślnie   z   dnia  na dzień będziemy odwlekali pokutę.

Św. Jan Maria Vianney, Kazania Proboszcza z Ars, VIATOR, Warszawa 1999, s. 285-287.

m.jasińska

_____________________________________

Medjugorje – świadectwo Vicki czerwiec Polska 2014

https://www.youtube.com/watch?v=-GU-1FvhIxU

Widząca Vicka w czasie „objawienia” w Sestola (Włochy)

______________________________

Medjugorie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: