Skandal w Watykanie! Współpracownik a’papieża organizował homoseksualne orgie w budynku Świętej Inkwizycji… – a odwołany kard. Gerhard Müller, prefekt Kongregacji Nauki Wiary,

Sekretarz wielkiego zwolennika liberalnej reformy kościoła poprzez odpowiednią interpretację adhortacji „Amoris laetitia”, kardynała Francesco Coccopalmerio okazał się homoseksualistą lubującym się w orgie organizowane w Watykanie!! — Na dodatek wszystko rozgrywało się w budynku Świętej Inkwizycji!

Trudno o lepszy dowód na to czym staje się Kościół Katolicki pod rządami jezuity z Argentyny.

Cardinal Francesco Coccopalmerio is alleged to have owned the apartment where the orgy took placeFranco Origlia/Getty Images / / Kardynał Francesco Coccopalmerio jest domniemanym posiadaczem mieszkania, w którym odbyła się orgia Franco Origlia / Getty Images

Gejowską orgię w budynkach Watykanu odkryli żandarmi z Gwardii Szwajcarskiej.

Lokatorem mieszkania gdzie się odbywała jest kapłan, który pracuje jako sekretarz kardynała Francesco Coccopalmerio,   — przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Tekstów Prawnych.

Operacja żandarmerii została uruchomiona ze względu na podejrzaną aktywność.   —  Usiłowano zrozumieć ciągłe przybywanie kolejnych gości do mieszkania prałata.

Kardynał Francesco Coccopalmerio – źródło: Watykan

Złośliwi ludzie zwracają uwagę, że kardynał Francesco Coccopalmerio często pracował razem ze swoimi sekretarzem, do późnych godzin nocnych.

Te spotkania z pewnością wyglądają teraz nieco dwuznacznie,  gdy okazało się,   że   nie podawany z nazwiska ksiądz nie tylko był narkomanem, — ponieważ znaleziono u niego kokainę, — a na dodatek okazał się homoseksualistą i seksoholikiem sądząc po rozmachu gejowskich imprez, które organizował za murami Watykanu

Antypapież Franciszek – źródło: 123rf.com

Wstrząśnięty tymi doniesieniami antypapież Franciszek w ramach retorsji za harce sekretarza kardynała Coccopalmerio, które odbywały się w mieszkaniu za które formalnie odpowiadał,  

— odwołał jego największego adwersarza kardynała Gerharda Müllera, prefekta Kongregacji Nauki Wiary, — który otwarcie krytykuje modernistyczne zapędy kard. Coccopalmerio, uważanego za głównego konstruktora kontrowersyjnej adhortacji „Amoris laetitia”.

Najwyraźniej nawet gejowski skandal nie może zaszkodzić pupilkowi Franciszka.

Wspomniane modernistyczne zmiany w kościele zakładają między innymi odstąpienie   od zakazu komunii świętej dla rozwiedzionych, — co uważane jest   za   zmianę   rozumienia   tego, co oficjalnie według Kościoła Katolickiego, jest obecnie grzechem.

Proponuje się na przykład odstąpienie od nazywania grzechem homoseksualizmu, pozostawanie w związkach nieformalnych (nazywanymi przez katolików cudzołożnikami), — ale też w kwestii celibatu, kapłaństwa kobiet czy też akceptacji antykoncepcji.

Wszystko wskazuje na to, że antypapież Franciszek dokonuje ostatecznej czystki,  aby poprowadzić kościół ku zmianom oczekiwanym przez środowiska liberalne.

A jaki będzie tego skutek?

Wielka schizma, która już wisi w powietrzu.

Źródła:

https://www.thetimes.co.uk/article/clouds-of-scandal-gather-over-vatican-after-police-brea…
http://www.catholicherald.co.uk/commentandblogs/2017/07/03/in-removing-cardinal-muller-pop…

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/skandal-w-watykanie-wspolpracownik-papieza-organizowal-homoseksualne-orgie-w-budynku

Data publikacji: 5.07.2017

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/skandal-watykanie-wspolpracownik-papieza-organizowal-homoseksualne-orgie-budynku-swietej-inkwizycji-2017-07

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: