Dlaczego Franciszek powołał dwóch Żydów talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?

Dlaczego Francis powołał dwóch Żydów Talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?

My w „Call Me Jorge”  … wierzymy, że odpowiedź jest prosta; — ABY kontynuować proces uznawania przez katolików rabinów talmudycznych JAKO  ich ostatecznych autorytetów w dziedzinie religii, etyki i moralności.

W tym artykule skupimy się na rabinie Avraham Steinberg i jego trzy-tomowej ”Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.

W dwóch ostatnich artykułach Maurice Pinay ujawnił niektóre z diabolicznych szaleństw religii talmudycznej.

Mamy te cytaty poniżej oraz  kilka innych znalezionych podczas  przeglądania owej Encyklopedii.

PAMIĘTAJ, że Franciszek  uważa tego rabina, Avrahama Steinberga i  talmudyczny judaizm za AUTORYTETY.

Za wikipedia…

„Rabin Prof. Avraham Steinberg, lekarz medycyny, ( hebrajski אברהם שטינברג, ur. 25 sierpnia 1947 r.)   —  jest etykiem medycznym, neurologiem pediatrycznym, rabinem i redaktorem literatury talmudycznej.

Profesor Steinberg jest dyrektorem jednostki ds. Etyki medycznej w Shaare Zedek Medical Center, w Jerozolimie i współwykonawcą Izraelskiej Rady Narodowej ds. Bioetyki.

W 1999 roku wygrał Nagrodę Izraela za oryginalną literaturę rabiniczną dla swojej 7-tomowej Encyklopedii Hilchatit Refuit w języku hebrajskim – najbardziej obszernej książki tekstowej, w jakiej kiedykolwiek opracowano na ten temat.

Została on przetłumaczona na język angielski przez profesora Freda Rosnera jako ” Encyklopedia Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.].

Steinberg jest dyrektorem grupy wydawniczej literatury Tory Yad HaRav Herzog, szefem  rady redakcyjnej Encyclopedia Talmudu ) oraz redaktoemr naczelnym Talmudic Micropedia…”

A tu  parę fragmentów z owej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej ” pana  Rabina  Avrahama Steinberga:

— „Tylko Noahidzi podlegają karze śmierci za aborcję, — Żydzi nie podlegają takiej karze.”

Źródło: Tom 1, Aborcja i poronienie.  s.8.

„…W prawie żydowskim, jeśli dorosły mężczyzna ma  stosunek płciowy z zabronioną krewną, która ma więcej niż 3 lata i jeden dzień,  on jest ukarany według stopnia zakazanego związku, a dziewczynka jest zwolniona od kary.   Jeżeli dziewczynka ma MNIEJ niż 3 lata, OBOJE SĄ ZWOLNIENI od kary.”

„Także,  jeśli nieletni chłopiec, który ma więcej niż 9 lat, ma stosunek płciowy z kobietą,   ona jest stosownie ukarana,   a chłopiec  jest zwolniony z kary.”

„Jestli ma on mniej niż 9 lat, OBOJE Są zwolnieni z kary.   Jeżeli mężczyzna ma stosunek płciowy z nieletnim chłopcem, który ma 9 lat lub więcej, lub sprawia, że nieletni chłopiec ma stosunek z nim, to wtedy mężczyzna ma być ukamienowany, a nieletni chłopiec zwolniony z kary.”

Za; Wolna polska

„Jeżeli nieletni ma 9 lat lub MNIEJ, oboje SĄ ZWOLNIENI z kary. Jednak, oczekuje się od sądu, żeby skazał dorosłego na karę chłosty za ów homoseksualny stosunek,   pomimo że chłopiec miał mniej niż 9 lat…..”

Źródło : Tom 3 , Sexualnosc-pedofilia, s 932……

Tłum. Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/update-on-new-member-of-pontifical.html

P.S.

Tu zaś artykuł o tym jak Franciszek oficjalnie, i z wielką radością, mianuje swych dwóch, mafijnych  kumpli – Talmudystów do tzw. Papieskiej Akademii Życia.

Jak widać anty-katolicka, judeo-masonska sekta Watykan- 2 rośnie w siłę i ma się dobrze,  —   podczas gdy zaczadzeni i otumanieni niby-katolicy sypią im pod nogi kasą i innymi usługami.  

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/francis-appointes-two-talmudic-rabbis.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Grzech sodomski, Grzechy ciężkie, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Nowe '"credo" Franciszka, PRAWO NOAHICKIE, Satanizm, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.