Rozróba w meczecie w Warszawie. Na miejscu 6 radiowozów i ochrona. Media oczywiście milczą / dziś przed południem 4 lipca 2017

Meczet w Warszawie ulica Wiertnicza 103/ foto: Wikipedia

Rozróba w Warszawskim meczecie. Dziennikarz Witold Gadowski poinformował za pośrednictwem Twittera o bijatyce, która miała miejsce w warszawskim meczecie. Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji oraz pracownicy firmy ochroniarskiej. — Oczywiście mainstreamowe media o tym nie informują.

Do awantury pod meczetem w Warszawie doszło dziś przed południem. Wybuchła pomiędzy muzułmanami reprezentującymi – jak podaje na Twitterze dziennikarz Gadowski  –  „dwie frakcje”.

Na razie nie wiadomo, czy w incydencie pod meczetem na ulicy Wiertniczej ktoś został poszkodowany. Media głównego nurtu milczą.

Do awantury pod meczetem doszło we wtorek, 4 lipca pod meczetem na ulicy Wiertniczej w Warszawie. Sprzeczka wybuchła między członkami Muzułmańskiego Związku Religijnego.

Jako pierwszy poinformował o tym dziennikarz Witold Gadowski.

Bijatyka w meczecie na Wiertniczej w Wawie. Biją się dwie frakcje. Sześć radiowozów policji i „Solid”.Szef MZR chciał przejąć meczet”

– napisał na Twitterze.

W akcji bierze udział sześć zastępów policji oraz ochroniarze z firmy „Solid”.

Zdaniem Gadowskiego — meczet chciał przejąć Muzułmański Związek Religijny RP. Powodem sporu mają być roszczenia majątkowego grupy muzułmańskiej z Białegostoku – podaje serwis WawaLove.pl.

Jak dodał na koniec Witold Gadowski: 

—  Oczywiście  o  bijatyce w meczecie musi podać Gadowski bo newsów w Polsce nie uświadczysz.

Na razie nie ma żadnych informacji o przebiegu awantury oraz ewentualnych osobach poszkodowanych.

____________________-

Źródło: Twitter/ se.pl/Wolność24

Tomasz Śniarowski

Za; http://wolnosc24.pl/2017/07/04/rozroba-w-meczecie-w-warszawie-na-miejscu-6-radiowozow-i-ochrona-media-oczywiscie-milcza/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Islam, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Prawda o islamie, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rozróba w meczecie w Warszawie. Na miejscu 6 radiowozów i ochrona. Media oczywiście milczą / dziś przed południem 4 lipca 2017

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s