Michalkiewicz: „Polacy są molestowani przez socjalistów pobożnych i bezbożnych chcących osiedlić islamskich imigrantów nad Wisłą”

Stanisław Michalkiewicz vs islamiści fot Jan Bodakowski

W swoim felietonie „Męczeństwo Donalda Tuska”, który ukazał się w kanadyjskim   tygodniku   „Goniec”   Stanisław  Michalkiewicz stwierdził, że —  francuski prezydent Emanuel Macron i Frans Timmermans są psami łańcuchowymi   Niemiec,  i zastraszają   kraje   Europy   Środkowej, domagając się by przyjmowały one islamskich imigrantów zaproszonych do Europy przez Niemcy.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza — Polacy są molestowani przez socjalistów   pobożnych i bezbożnych chcących osiedlić islamskich imigrantów nad Wisłą.

Socjaliści w swojej szkodliwej propagandzie używają argumentu miłosierdzia chrześcijańskiego,     — jednak jak zwykle kłamiąc co do przesłania tego etycznego postulatu (katolicyzm zakazuje narażać wspólnoty,  za którą się jest odpowiedzialnym).

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza islamscy   —  „uchodźcy wcale nie chcą się w Europie asymilować”, —  a ludzie nieodpowiedzialni, którzy chcą przyjmować uchodźców powinni robić to tylko na swój koszt, i w swoich domach.

Rozumiejąc intencje Stanisława Michalkiewicza chcącego wykazać hipokryzje lewicy domagającej się przyjmowania islamistów do Polski, muszę stwierdzić, że dawanie lewakom możliwości przyjmowania do swoich domów islamskich imigrantów nie jest to dobry pomysł.

Lewicowcy to ludzie zaburzeni od dekad popierający najbardziej szkodliwe poglądy, osobnicy pozbawieni zdrowego rozsądku, którzy mogą skorzystać z propozycji i zaczną do swoich domów i na swój koszt przyjmować islamistów.

Nie ma znaczenia, że pewnie ci islamiści ich zgwałcą, okradną i sterroryzują.

Problemem jest to, że za głupotę lewaków przyjdzie płacić ich sąsiadom, mordowanym, gwałconym i okradanym.

Ideowy lewak gotowy gościć pod swoim dachem islamskich terrorystów jest równie niebezpieczny jak sąsiad wariat znoszący do mieszkania w bloku niewybuchy,   —  nie ma znaczenia, że pewnie sam kiedyś zginie majstrując przy pocisku z II wojny światowej, znaczenie ma, że zginą też i inni mieszkańcy kamienicy.

_____________________

1 lipca 2017

Za; http://wolnosc24.pl/2017/07/01/michalkiewicz-ostro-polacy-sa-molestowani-przez-socjalistow-poboznych-i-bezboznych-chcacych-osiedlic-islamskich-imigrantow-nad-wisla/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s