„Żydzi chcą doprowadzić europejskie narody do stanu animalnego i uczynić je trzodą użytkową dla siebie” – Stanisław Michalkiewicz

[…] Zdaniem Stanisława Michalkiewicza

—  „postępactwo   zbliża   się milowymi krokami do zgodnego z Talmudem  uznania, że ludzie – oczywiście nie wszyscy, a tylko tak zwani „goje” – są „jak zwierzęta”, (…),   —   talmudyczny podział gatunku ludzkiego na Żydów i „gojów”, jest oczywiście sprzeczny ze wszystkimi standardami europejskimi – ale żaden z płomiennych szermierzy równości nie ośmiela się na ten temat nawet pisnąć”.

Według Michalkiewicza

—   „komunistyczny   podział   ludzi  na „awangardę” i „masy” jest bardzo podobny do talmudycznego podziału gatunku ludzkiego na Żydów i „gojów”.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza

—  „żydokomuna  znowu jednym susem wskoczyła do pierwszego szeregu   awangardy   komunistycznej rewolucji, żeby postępując według strategii Antoniego Gramsciego, doprowadzić europejskie narody do stanu animalnego i w ten sposób uczynić je trzodą użytkową dla szlachty jerozolimskiej”.

___________________

Jan Bodakowski

Za; http://wolnosc24.pl/2017/07/01/michalkiewicz-ostro-polacy-sa-molestowani-przez-socjalistow-poboznych-i-bezboznych-chcacych-osiedlic-islamskich-imigrantow-nad-wisla/

ZOBACZ:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, EKUMENIZM, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.