Jan Paweł II – Osculator Alchoranis – Całowacz Koranu.

Osculator Alchoranis

Bp Oliver Oravec

Oskulator1

Od pierwszego wydania Prawdy o Kościele minęły już  trzy lata (*). Zawsze miałem nadzieję, że Watykan się opamięta i naprawi swoje destrukcyjne błędy oraz powróci na katolicką drogę.

Niestety tak się nie stało i moderniści nadal kroczą swoim antykatolickim szlakiem,   — z duchową szkodą milionów formalnych i nieformalnych członków modernistycznego „Kościoła”, który nielegalnie nazywa się „katolickim”.

Ten kurs Watykanu wyrządza też wielką szkodę wszystkim niekatolikom i niechrześcijanom, —  którzy   nie   widzą   w   modernistycznym „Kościele” tego katolicyzmu, który miał na myśli Pan Jezus, gdy ustanawiał Swój Kościół.

Moralny wymiar tej sytuacji jest groźny:   — Coraz więcej ludzi odpada od wiary, —  przygniatająca większość ludzkości odrzuca Chrystusa  — a ci, co nazywają się chrześcijanami nie znają nauczania Kościoła katolickiego albo znają je tylko częściowo.

Świat jest targany strachem z powodu terroryzmu, broni biologicznej.

Terroryzm szerzy się również na szczytach polityki.   —  Obawiam się, że żyjemy już w czasach, o których nasz Zbawiciel przepowiedział:

— „Wszelako Syn Człowieczy gdy przyjdzie,   — sądzisz że znajdzie wiarę na ziemi?” (Łk. 18, 8).

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, HEREZJE i heretycy, Herezje JP II - Karola Wojtyły, Islam, Jan Paweł II, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, NAUCZANIE KOŚCIOŁA, Owoce pontyfikatu JP II, Prawda o islamie, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.