Ambasada USA w Watykanie zachęca do świętowania homoseksualnego „Miesiąca Dumy”

2013/1127/vatican missions/ Foto blogs.state.gov /pl.sputniknews. com

Amerykańscy ambasadorowie niezależnie od tego, że zmienił się prezydent, wciąż zachęcają do homoseksualnych czynów.   — 7 czerwca ambasada Stanów   Zjednoczonych   przy Stolicy   Apostolskiej   opublikowała   na swojej   stronie   na   Facebooku   informację  o trwającym „Miesiącu Dumy”, — propagując zaburzone relacje seksualne „lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów i querrowców.” 

Na stronie umieszczono link do informacji na temat „Miesiąca Dumy” i działalności propagandowej aktywistów homoseksualnych.

Wśród   nich   można odnaleźć informacje o zmarłym w 2011 r. działaczu LGBT Franku Kameny, który zwracał się do środowisk prorodzinnych:

— „Gej jest dobry, gej jest boski, a wy nie jesteście ani dobrzy, ani boscy”.

Link przekierowuje do strony Biblioteki Kongresu. 

Ateistyczny aktywista ruchów homoseksualnych i ikona „gejów” stygmatyzował chrześcijan przeciwnych promocji LGBT, nazywając ich „chrześcijańskimi faszystami.”

—  Mężczyzna oficjalnie propagował zoofilię, czyli stosunki seksualne ze zwierzętami.

W ramach „gejowskich” obchodów, Biblioteka Kongresu opublikowała kontrowersyjny,   prohomoseksualny komentarz konwertytki Ivanki Trump, — córki prezydenta, która przeszła na judaizm:

—    „Jestem   dumna,  że mogę wspierać moich przyjaciół LGBTQ i LGBTQ Amerykanów, którzy ogromnie przyczynili się do budowy naszego społeczeństwa i gospodarki”.

Na facebookowej stronie ambasady Stanów Zjednoczonych przy Watykanie pojawiło się szereg wpisów oburzonych katolików.

Katolicka działaczka Allyson Smith stwierdziła, że

—  „przez wiele lat liberałowie oskarżali nas o próbę narzucenia moralności   i   religii  społeczeństwu, —  teraz USA poprzez swoje ambasady   starają  się narzucić ideologię pro-seksualno-perwersyjną na resztę świata, w tym kraje, które się na to nie zgadzają.”

Zauważyła, że ze względu na szereg skandali związanych z homoseksualizmem kapłanów, — Watykan powinien być wyczulony na promocję homoseksualizmu i zaprotestować przeciwko umieszczaniu tęczowej flagi na stronie ambasady.

—  „A dlaczego ambasada Stanów Zjednoczonych przy Stolicy Apostolskiej świętuje poważne zaburzenie seksualne?

Czy  ambasada Stanów Zjednoczonych w Izraelu serwuje pieczone świnie swoim gościom ?”

– dopytywała oburzona Cynthia Heimsoth w komentarzu na Facebooku. 

Wiele wpisów wskazywało na pogardę, jaką personel amerykańskiej palcówki dyplomatycznej w Watykanie okazał przedstawicielom Watykanu.

Tymczasowo USA w Stolicy Apostolskiej reprezentuje Louis Bono.

Niedawno Kongres wyznaczył na to stanowisko małżonkę byłego przewodniczącego Izby Reprezentantów Newta Gingricha – Callistę Gingrich.

Callista   Gingrich   jest  trzecią żoną kongresmena. —  Związał się on z nią, gdy   była jeszcze młodą asystentką parlamentarną, a on sam wciąż pozostawał   w związku cywilnym z inną kobietą.

—  Newt   Gingrich rozwiódł się w 1999 roku, a rok później ożenił się z Callistą i pod jej wpływem przeszedł na katolicyzm. 

Kobieta wychowała się w Wisconsin, studiowała na Uniwersytecie w Decorah, w stanie Iowa, gdzie otrzymała stypendium muzyczne.

Callista  Gingrich ma polskie korzenie. — Jej panieńskie nazwisko to Bisek. Jej prababka Agnieszka Możdżeń pochodziła z Nowego Targu.

Wszyscy Żydzi w USA mają polskie korzonki — dlatego Polacy nie mają wiz! — emjot

Sekretarz Stanu USA Rex Tillerson poparł „Miesiąc Dumy” potwierdzając

—  „swoją solidarność z obrońcami praw człowieka i organizacjami społeczeństwa   obywatelskiego   na   całym   świecie, zaangażowanymi w   zachowanie   podstawowych wolności osób LGBT, aby żyć z godnością i w wolności.”

Warto dodać, że podczas trwającego „Miesiąca Dumy” — politycy z irackiego Kurdystanu ostro sprzeciwili się wywieszeniu tęczowej flagi na budynku konsulatu w Erbil.

Iracki   parlamentarzysta   Habib al-Tarfi skarcił konsulat USA za wywieszenie tęczowej flagi w   —  „religijnej irackiej prowincji i podczas świętego miesiąca Ramadan.”

Stwierdził, że  —  „konsulat spłonąłby, gdyby znajdował się w jego okręgu wyborczym.”

Tarfi wezwał rząd regionu kurdyjskiego do zajęcia stanowiska w sprawie incydentu.

Równie ostro zaprotestowali przeciwko promocji zboczeń seksualnych jamajscy działacze.

Wayne   West, —   przewodniczący   Koalicji   Jamajki   na   rzecz   Zdrowego Społeczeństwa   — wydał oświadczenie przeciwko „tęczowej fladze” powiewającej na wyspie:

„Podczas swojej kadencji prezydent Obama ogłosił czerwiec miesiącem gejowskiej dumy.

Prezydent Trump nie podążył za przykładem pana Obamy, —  ale pomimo   tego,   w   obecnej  chwili ambasada USA w Liguanea (Kingston, Jamajka) — wywiesiła diabelską sześciobarwną flagę tęczową  —  (prawdziwa tęcza jako znak przymierza ma siedem kolorów).

Ta sześciobarwna flaga jest symbolem ruchu politycznego LGBTTTIQA + i powinna być postrzegana jako ołtarz dla wprowadzenia głupiej polityki publicznej, która jest sprzeczna z prawami Bożymi i która zachęca do zachowań moralnie złych, związanych z wysokim statystycznym ryzykiem chorób.

Proszę, módlcie się przeciwko działaniom ambasady Stanów Zjednoczonych i nalegajcie, aby prezydent Trump zerwał z polityką swego poprzednika, nie wydając czerwcowego oficjalnego oświadczenia Białego Domu na temat „gejowskiej dumy.”

Niestety,   liczne   agencje   wojskowe i sam Pentagon świętuje „Miesiąc Dumy z  LGBT”,     co tylko frustruje konserwatystów społecznych, którzy mieli nadzieję, że promocja homoseksualizmu zakończy za rządów Trumpa.

___________________

Źródło: lifesitenews.com.

AS/WMa /2017-06-15: http://www.pch24.pl/ambasada-usa-w-watykanie-zacheca-

Przecież Franciszek kocha wszelkich LGTB —  wielokrotnie przy różnych okazjach to deklarował — Franciszek nienawidzi tylko katolików — emjot

Franciszek z Luigi Ciotti, — pro-homoseksualnym aktywistąprzyjacielem i admiratorem   skandalisty  Fr. Andrea Gallo (1928-2013),   jawny   pederasta,  zwolennik modernizmu i komunizmu. /zdjęcia i filmy z Call Me Jorge

  • zdjęcie ambasady USA w Watykanie  dod. emjot
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.