Polska – jedna wiara, jeden kolor, jedna kultura… |POLECAM!

Król Jan III Sobieski pod Wiedniem — Odsiecz Wiedeńska /Domena publiczna

Powinniśmy   wreszcie zacząć budować naszą narodową tożsamość w oparciu o dumę oraz niezłomną wiarę w naszą wyjątkowość, a nie poprzez pryzmat wtłaczanych nam przez żydowskie media opinii o naszej rzekomej nieudolności  i zaściankowości.  —  Stereotyp Polaka alkoholika i szabrownika, niezdolnego do kolektywnej współpracy, musi na zawsze zniknąć z naszych umysłów.

W   1941   roku   pewien  angielski profesor historii tak scharakteryzował naszą Ojczyznę:

Kocham historię waszego kraju i bardzo ją szanuję, albowiem w tysiąc­letniej historii nie mieliście w swojej kulturze: szafotów, toporów, gilotyn, eg­zekucji, tortur lub też wynaturzonych zachowań ludzkich.

Nie   wiecie,  co oznaczała   wieża   Tower, Bastylia, «camera obscura» lub   też rosyjskie   fortece   i   więzienia.     —   Nawet   nie   macie  pojęcia,  jaki   horror   miał   miejsce w czasie hiszpańskich i rzymskich inkwizycji, — albowiem w Polsce prawo zatwierdzone w 1552 i 1562 roku zabraniało tego rodzaju zachowań.

Nie znacie również hipokryzji purytanizmu Cromwella i jego przymusowej «pięty religijnej», —  u was nigdy nie miało miejsca prześladowanie ludzi nauki, palenie ksiąg naukowych.(…)

W waszym kraju nigdy nie miały miejsca żadne polowania na czarownice,   które   były   niczym   innym jak owocem psy­chopatii czasów średniowiecznych, w naszym kraju nawet Cromwell był w nie zaangażowany.(…)

Wszystko co tu wymieniłem, nie miało miejsca w waszym kraju, a więcej,   —   w  ostatnich   latach,   kiedy  wasze dzieci bawiły się spokojnie w sielskich wsiach,

—   nasze dzieci pracowały w kopalniach od 4 nad ranem, przyprowadza­ne do nich przez ich płaczące matki, albo też czyściły kominy.

Ci zaś, którzy protestowali i występowali przeciwko takiemu traktowaniu, byli karani przez obłąkanych sędziów śmiercią lub deportacją do kolonii. (…)

Dlatego też chylę czoła przed waszym narodem, szczególnie teraz, kie­dy jesteście w opresji «odious apparatus» faszystów.

Pozostawieni   sami   sobie  przez waszych przyjaciół w Europie w obliczu brutalnej agresji;

—   kiedy jako pierwsi l września 1939 roku heroicznie stawili­ście czoła machinie wojennej, filozofii obłędu.

Dlatego   też   chcę   wznieść toast za Wasz szczególny naród i kraj! „Niech żyje Polska!”

***

A oto niedawna wypowiedź francuskiego europarlamentarzysty na temat Polski i Polaków.

Być może spełnia się na naszych oczach wizja księdza Klimuszki, który wypowiedział te oto słowa:

“Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…)   —  Polsce będą się kłaniać narody Europy. (…).

—  Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym.”

Wątpicie w to?

To przeczytajcie komentarze zamieszczone pod filmem z Marszu Niepodległości w 2015 roku.   — Przekonacie się, że dzieje się to naprawdę.

[Wypowiedź angielskiego profesora: Tadeusz Modelski „Byłem szefem wywiadu u naczelnego autor:

__________________

Akamai (2017-06-10 11:50)

Za; http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polska-jedna-wiara-jeden-kolor-jedna-kultura

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, FILMY, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s