UE znalazła sposób aby rozlokować w Polsce nadmiar islamistów ignorując „sprzeciw” rządu

W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.

Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz,

Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku

Według niemieckiej gazety Die Welt, osiągnięto jednak porozumienie pozwalające na to, aby Niemcy mogli się podzielić z Polską zaproszonymi przez nich na socjal islamskimi imigrantami.

Z powodu stanowczego sprzeciwu polskiego rządu, niemieccy politycy, zaczęli po prostu prowadzić negocjacje z polskimi samorządowcami.

To właśnie bezpośrednio do naszych miast mają trafić nadmiarowi goście z krajów orientu zaproszeni przez ich Angelę Merkel.

Zdaniem  niemieckiego dziennika   —   w   kilku   polskich  miastach pojawiły się już inicjatywy, aby przyjąć islamistów, za co mają otrzymać środki finansowe z UE.

Na czele zbuntowanych przeciw rządowi polskich samorządowców stoi oczywiście prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, który zaczął opowiadać banały w stylu, że

—  „Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać”.

Panu   Adamowiczowi   chyba wydaje się, że nadal istnieje twór zwany Wolnym Miastem Gdańsk,  —  bo właśnie tam odbyło się (7.06.2017r.) spotkanie na temat nowej strategii rozlokowywania islamskich imigrantów.

W Centrum Solidarności samorządowcy z całej Europy podpisali tak zwany Manifest Gdański, który określa gotowość do przyjęcia uchodźców z ominięciem rządów centralnych.

Taka strategia może być skuteczna, ponieważ często samorządowcy są z nadania partyjnego i po stracie władzy przez poprzednią partię rządzącą, włodarze miast kojarzeni z nią, po prostu chętnie zrobią na złość rządowi.

Obecnie   wiadomo   już, że   — oprócz Gdańska podobnie zachowa się Wrocław i Sopot.

Można tylko podejrzewać, że oprócz tego zrobi tak Warszawa.

Nadal nie jest jasne jak polscy samorządowcy zamierzają utrzymać zwolenników „socjalnego dżihadu” aby pozostali w Polsce, gdzie socjal jest marny w porównaniu do Niemiec.

Wiadomo na przykład, że z 80 tysięcy Czeczenów sprowadzonych do Polski przez poprzednie rządy, wielu islamistów uciekło na zachód.   — Teraz ci, którzy poprosili o status uchodźcy w Polsce, mają problem, bo Niemcy wyłapują tych ludzi i odsyłają ich do Polski, gdzie ci wcale nie chcą być.

Wypadałoby  zatem trzymać tych wszystkich islamistów w jakichś obozach pod kluczem i pilnować ich 24h na dobę.  —  To byłoby niewątpliwie załatwienie sprawy w stylu niemieckim.

Jednak taki dyktat może tylko przyspieszyć radykalizację przetrzymywanych na siłę islamistów.

Można odnieść wrażenie, że liberalne środowiska w naszym kraju nic sobie nie robią z bezpieczeństwa Polaków.

Ostatnio   nawet  publicznie stwierdzono, że   — gdyby nawet wśród islamistów   znajdował   się   jakiś   terrorysta, który zabiłby 10 Polaków to i tak uratowanych będzie przecież kilka tysięcy Arabów więc w czym problem?

Ci   tak   właśnie  rozumują, a skoro ich patroni z Brukseli nakazali islamizację, to robią co mogą aby to przeprowadzić nawet przy sprzeciwie rządu.

_______________

(2017-06-12 16:49)

Za: zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-znalazla-spo…

Za; https://gloria.tv/article/4m3Kz2j9oJTg1YBoSZppSnPtB

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: