Okultystyczna ceremonia z Donaldem Trumpem w Arabii Saudyjskiej

__________________________________________________________________________________________

Podczas pierwszej wizyty zagranicznej prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa, która miała miejsce w Arabii Saudyjskiej — doszło do dziwnego wydarzenia.

Zdjęcie   przedstawiające   Trumpa z królem Arabii Saudyjskiej, Salmanem bin   Abulazizem   oraz   prezydentem   Egiptu,  Abdelem Fattahem el-Sissim, — trzymającymi dziwną jaśniejącą kulę,   —  obiegło cały świat.

Jest to bardzo wymowne, że w swą pierwszą podróż zagraniczną, nowy prezydent USA, Donald Trump, wybrał się do Arabii Saudyjskiej, czyli monarchii absolutnej, w której kobiety nie mają równych praw i do dzisiaj ścina się głowy za pomocą mieczy oraz toporów.

Jednak okazuje się, że nawet w tak dziwacznym miejscu, trącącym średniowieczem, można zostać solidnie zaskoczonym.

Tym razem zaskoczenie zapewniła dziwaczna ceremonia, która wyglądała jakby była żywcem wyjęta z hollywoodzkiej trylogii o Władcy Pierścieni.

W pewnym momencie zarówno Donald Trump jak i wspomniani prezydent el-Sissi i król Salman bin Abdulaziz,   —  wzięli udział w dziwnej uroczystości, która skutkowała jeszcze dziwniejszymi zdjęciami.

Okazało się, że —   według oficjalnych komunikatów   —  to, co wyglądało na okultystyczną ceremonię, rzekomo było w istocie tylko symbolicznym rozpoczęciem pracy „Saudyjskiego Centrum do spraw zwalczania ideologii ekstremistycznych”.

W założeniu ma to być organizacja przeciwstawiająca się ISIS,  —  ale w istocie to właśnie wahabizm wyznawany jako religia państwowa w Arabii Saudyjskiej, jest odłamem Islamu najbliższym siepaczom z tak zwanego Państwa Islamskiego.

Trudno nie odbierać tej szopki z podświetlaną kulą ziemską i ściskającymi ją przywódcami arabskimi i amerykańskim, inaczej niż jako absurdalny przekaz medialny, który może sprowadzić więcej wizerunkowych szkód niż zysków.

Posądzana o wspieranie terrorystów saudyjska rodzina królewska, znalazła widać taki sposób na spektakularne zamanifestowanie, że są kimś całkowicie innym niż to wygląda po ich czynach.

_____________________________

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwaczna-cerem…

Za; https://gloria.tv/article/QpFFDrQBnCYp3heR8yBH3pCHK

PRZECZYTAJ:

DONALD TRUMP ZŁOŻYŁ PRZYSIĘGĘ SZATANOWI POD ŚCIANĄ PŁACZU…[wideo]

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OKULTYZM, Prawda o islamie, Satanizm, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.