Dyskryminacja po europejsku: spotkanie z eurokratami tylko dla feministek i homolobby

Fot. R. Guz/Fotorzepa/Forum

W dniach 22-24 maja w Warszawie zaplanowana jest wizyta przedstawicieli Komisji Parlamentu Europejskiego ds. Praw Kobiet i Równouprawnienia (FEMM).

Komisja postanowiła się spotkać tylko z feministkami i organizacjami LGBT odrzucając prośbę o spotkanie z Polakami z innych organizacji. 

Wizyta przedstawicieli FEMM w Polsce planowana na 22-24 maja odbędzie się bez udziału kilkunastu przedstawicielek organizacji kobiecych i rodzinnych, —  choć te zgłosiły zainteresowanie i potrzebę uczestnictwa.

Program planowanej wizyty w Polsce przewiduje spotkanie wyłącznie z przedstawicielkami   skrajnie   lewicowych   organizacji    pro-choice,   m.in:  — Ratujmy Kobiety, Centrum Praw Kobiet, Kampanii Przeciw Homofobii czy Feminoteki.

—  Kilkanaście organizacji kobiecych działających w Polsce, zostało przez organizatorów spotkania zingnorowanych, wyłącznie dlatego że nie wpisują się w radykalną, feministyczna retorykę.

Komisja   FEMM   zastosowała   klasyczne  mechanizmy dyskryminacji, — arogancko wykluczając z debaty publicznej organizacje reprezentujące ogromną liczbę Polek.

– powiedziała Dr Joanna Banasiuk, wiceprezes Ordo Iuris.

Pomimo zgłoszenia chęci udziału w wydarzeniu, wiele organizacji jak dotąd nie otrzymało żadnej odpowiedzi.

Wśród nich są m.in.:   Konfederacja Kobiet RP, Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, Instytut Ordo Iuris, Fundacja Życie i Rodzina oraz Fundacja Mamy i Taty.

Nie możemy się zgodzić na kreowanie fałszywego obrazu społeczeństwa polskiego w strukturach UE.

Większość Polek ma inne priorytety niż agresywne feministki z Czarnych Marszy.

Polki popierają pełną ochronę życia tymczasem unijni politycy jako przedstawicielki kobiet chcą traktować wyłącznie feministki.

Jest   to oburzająca dyskryminacja, która jest tym bardziej skandaliczna, że dopuszcza się jej komisja FEMM, która ma działać na rzecz równouprawnienia

powiedziała Małgorzata Owczarska, Prezes Konfederacji Kobiet RP.

FEMM to jedna z Komisji Parlamentu Europejskiego, której działania skierowane są na rzecz równouprawnienia kobiet i mężczyzn.

Ponieważ Komisja zdominowana jest przez osoby o poglądach skrajnie lewicowych,      pod   przykrywką  promocji praw kobiet i równouprawnienia promuje się ideologię gender, prawa LGBTI, prawo do zabijania dzieci na wczesnym etapie rozwoju, czy seksualizację dziewcząt od najmłodszych lat.

Podejmowane akcje o charakterze społecznym oraz działania prawodawcze świadczą o spektakularnej stronniczości działań Komisji FEMM.

Tego typu dyskryminujące zachowania ze strony FEMM miały już miejsce w przeszłości.

Gdy w Polsce decydowały się losy obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji”,   uczestniczki czarnych marszów zaproszono na wizytę do Parlamentu Europejskiego.

Wówczas zaproszone feministki, podczas konferencji prasowej, miały możliwość wypowiedzenia się na forum parlamentarnym na temat projektu – przedstawiając punkt widzenia tylko jednej strony.

Spotkanie w Warszawie pokazuje, że tak dyskryminacyjne i wykluczające podejście jest już utrwalonym sposobem działania komisji FEMM.

Wykluczone przez FEMM organizacje zamierzają zwrócić się do Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego z oficjalną skargą na dyskryminacyjne praktyki stosowane przez kierownictwo FEMM.

_______________________________

Źródło: Ordo Iuris

luk

Data publikacji: 2017-05-19

Za; https://www.pch24.pl/dyskryminacja-po-europejsku–spotkanie-z-eurokratami-tylko-dla-feministek-i-homolobby,51667,i.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.