Ta MAPA mówi wszystko. Po raz pierwszy ujawniono liczbę przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii

ORAZ:   —   Włoski   dziennik dziękuje imigrantom za… nowe bakterie. „Bogactwo Afryki ubogaca Europę” — a także —  Szwedzka emerytka oskarżona o mowę nienawiści wobec imigrantów… bo napisała na Facebooku, że podpalają samochody …   —   wierzyć się nie chce że to dzieje się naprawdę… mj

Mapa   z   ilością  przestępstw w Niemczech,   Austrii    i   Szwajcarii.  / fot. Prt Sc refcrime.info

Ile przestępstw jest tak naprawdę popełnianych przez imigrantów u naszych zachodnich sąsiadów? Mało kto znał dotąd odpowiedź na to pytanie.

Z powodów politycznych władzom nie zależało na ujawnianiu takich danych.

Dopiero teraz zaczęło się to zmieniać. Z inicjatywy organizacji pozarządowej postanowiono stworzyć interaktywne mapy, na których umieszczane są wszystkie przestępstwa, których dopuszczają się imigranci wraz z ich opisem.

Projekt dotyczy, oprócz Niemiec, także Austrii i Szwajcarii – co właśnie uwidoczniono na mapie ilustrującej artykuł.

Przestępstwa zilustrowano także ze względu na ich charakter.

Na mapie uwzględniono morderstwa, przestępstwa związane z narkotykami, przestępstwa na tle seksualnym, włamań, kradzieży, oszustw finansowych (głównie „naciągacze”), pobić, terroryzmu i innych nieprzypisanych do żadnej kategorii.

Najwięcej odnotowano kradzieży, których w Niemczech było ponad 10 tysięcy.

Na drugim miejscu znalazły się pobicia w liczbie ponad 6 tysięcy, zaś za nimi przestępstwa na tle seksualnym, których było blisko 3 tysiące, co ilustruje poniższa mapa.

Mapa z ilością przestępstw na tle seksualnym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. / fot. Prt Sc refcrime.info

Odnotowano także ponad 2,5 tysiąca włamań oraz blisko tysiąc przypadków naruszenia posesji prywatnej.

Nieco większą, bo blisko 1,5 tysięczną grupę stanowią przypadki oszustw, natomiast uszkodzeń własności prywatnej odnotowano ponad 2 tysiące.

Ponad sto przypadków opisano jako udane bądź nieudane próby zamachów terrorystycznych. —  Dwanaście razy doszło do morderstw, czyli zabójstw z premedytacją.

Jak widać po powyższych statystykach —  imigranci nie zasymilowali się z ludnością tubylczą i przypadki przestępstw związanych z ich działalnością są znacznie liczniejsze niż rodowitych mieszkańców Niemiec, Szwajcarii i Austrii.

Mapa Polski pod względem takich wybryków pozostaje czysta.

Wydaje się również, że będzie tak dalej, bo przeciwko przyjmowaniu nielegalnych imigrantów wypowiada się już nawet Platforma Obywatelska…

Włoski dziennik dziękuje imigrantom za… nowe bakterie. „Bogactwo Afryki ubogaca Europę”

_____________________________________________________

W jednym z największych włoskich dzienników – „La Stampa” – ukazał się artykuł, w którym znajdziemy zachętę do przyjmowania nielegalnych imigrantów.

To samo w sobie nie jest dziwne, wielu już przecież mówiło o „ubogaceniu kulturowym” i podobnych kwestiach, tym razem powód jest jednak kuriozalny.

Ich zdaniem  — przybysze z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu wzbogacili Europę…nowymi bakteriami, — co pomogło zwiększyć zróżnicowanie biologiczne mikroorganizmów.

Według autorów artykułu w „La Stampa” — wraz z imigrantami przybywają miliony nowych mikroorganizmów, przenoszonych przez ludzi, — co jednak wbrew powszechnej opinii nie jest niekorzystne.

— Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ich celem nie jest wyniszczenie rodzaju ludzkiego.

Mogą   pomóc   przezwyciężyć   jedno z naszych najgorszych nieszczęść: — utratę zróżnicowania biologicznego zarówno w środowisku, jak i przede wszystkim w naszych organizmach

– możemy przeczytać.

Jak się okazuje   — w organizmach Włochów, w ostatnich latach, spadła liczba różnych odmian bakterii.   — Przyjęcie imigrantów pozwoli więc nadrobić stracony czas.

— Na przykład, we Florencji zespół naukowców od lat bada mikroorganizmy występujące w organizmach ludzkich na podstawie sekwencji DNA.

Jak twierdzi Duccio Cavalieri, profesor na wydziale biologicznym Uniwersytetu Florenckiego,  

— Procesy stosowane w branży spożywczej, takie jak sanitaryzacja, masowe stosowanie antybiotyków w rolnictwie doprowadziły do osłabienia licznych szkodliwych czynników, jednakże równocześnie spowodowały zwalczenie tych niezbędnych

– przytacza dziennikarz.

Jako kolejny przykład przytacza probiotyki, które są stosowane w celu przywrócenia elementów, które występowały dawniej.

Z jednym można się zgodzić na pewno – Europejczycy są słabi.

— Wyeliminowanie grzybów, bakterii i mikroorganizmów prowadzi do gwałtownego wzrostu ilości chorób autoimmunologicznych, stanów zapalnych i alergii.   — My Europejczycy, staliśmy się wątli

– podkreśla redaktor.

Jego zdaniem — przybywający imigranci ubogacą nas bakteriami, dzięki czemu znów będziemy silni.   — Napływ milionów nielegalnych imigrantów uczyni „Europę znów wielką”!

— (…) bogactwo Afryki, z której masy próbują uciec, ubogaca nasz kontynent

– głosi dumnie „La Stampa”.

Szwedzka emerytka oskarżona o mowę nienawiści wobec imigrantów. Bo napisała na Facebooku, że podpalają samochody

fot. wikipedia

70-letnia szwedzka emerytka z miejscowości Dalarny stanie przed sądem za mowę nienawiści.

W lipcu 2015 roku napisała ona na Facebooku, że imigranci 

—  „podpalają samochody na szwedzkich ulicach, oddają publicznie mocz i kał”

– podaje serwis Breitbart, powołując się na lokalne media.

Szwedzka prokuratora uznała, że taki komentarz podlega pod paragraf dotyczący podżegania do nienawiści rasowej   — (Hets mot folkgrupp, lub HMF).

W szwedzkim kodeksie karnym jest to przestępstwo zagrożone karą więzienia do 4 lat.

Emerytka przyznała, że napisała komentarz, ale odrzuca zarzut popełnienia przestępstwa.

Oskarżenie o zakwalifikowanie „lekceważącego poglądu na temat uchodźców”  jako mowy nienawiści na podstawie przepisu HMF — wywołało falę krytyki w Szwecji.

Komentatorzy zwracają uwagę, że przepis ten miał służyć w zamierzeniu jego twórców blokowaniu neonazistowskiej propagandy.

Teraz jednak, na fali „politycznej poprawności”, jest wykorzystywany w zupełnie inny sposób.

— „Na pewno nikt nie uchwalał tego przepisu, aby móc ścigać starsze panie krytykujące imigrantów w autobusie”

– napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Inaczej uważa jednak minister sprawiedliwości Szwecji, Morgan Johansson.

—  „Mamy w Szwecji wolność słowa.   — Oznacza to, że ludzie mają prawo mieć odrażające opinie. — Ale zawsze istnieją granice …”

– skomentował postawienie zarzutów emerytce.

ZOBACZ: Inwazja islamu. Pokaż ten film naiwnym Polakom! — mj

__________________________

Źródło: refcrime.info/wolnosc24.pl

Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/ta-mapa-mowi-wszystko-po-raz-pierwszy-ujawniono-liczbe-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-w-niemczech-austrii-i-szwajcarii/

Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/wloski-dziennik-dziekuje-imigrantom-za-nowe-bakterie-bogactwo-afryki-ubogaca-europe/

Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/szwedzka-emerytka-oskarzona-o-mowe-nienawisci-wobec-imigrantow-bo-napisala-na-facebooku-ze-podpalaja-samochody/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Islam, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s