Bezkarne muzułmańskie bestie z Rotherham

__________________________________________________________________________________________

To   co   się stało w brytyjskim mieście Rotherham —  to przykład tego, co czeka całą Europę, kiedy zwolennicy „religii pokoju” osiągną przewagę nad rdzenną ludnością.

Rotherham to ćwierć milionowe miasto w północnej Anglii znane kiedyś z hut stali,  które zostały pozamykane podczas  dezindustrializacji w latach 70-tych zeszłego wieku.

Dzisiaj jest znane na cały świat z czegoś zupełnie innego. — Przez wiele lat muzułmańscy imigranci z Pakistanu, Iraku i Kurdystanu gwałcili miejscowe białe dzieci.   — Były to dziewczynki już w wieku 8-11 lat.  

Przez 17 lat – od 1997 do 2013 roku zboczeńcy spod znaku Proroka działali całkowicie bezkarnie.

Dzieci porywali i gwałcili, często zbiorowo.

Co więcej   — zarabiali na nich zmuszając do prostytucji, sprzedając między sobą i „ofiarując” je w formie prezentów zamożnym muzułmanom z całej Wielkiej Brytanii.

Po to przemycano je do różnych miast.

Ci   sadyści   pastwili   się   nad dziećmi   —  przypomnijmy że były to często 8-11 letnie dziewczynki — w najróżniejszy sposób.

Straszyli je bronią palną, gwałcili na ich oczach inne dzieci, bili, torturowali, a nawet oblewali benzyną, podpalali zapalniczki i grozili, że je spalą żywcem.

Co najmniej kilkoro z dzieci brutalnie zamordowano.

Lokalni politycy robili wszystko, żeby sprawę wyciszyć i zamieść pod dywan.

Rada miejska wypierała się, że coś złego dzieje się w mieście, a pakistańscy radni sami brali udział w przestępczym procederze.

Podobnie jak muzułmańscy policjanci.   — Związani z lewicową Partią Pracy radni straciliby głosy w wyborach, gdyby na jaw wyszło, że sprawcami są imigranci z krajów muzułmańskich, więc zrobili wszystko, żeby sprawa nie ujrzała światła dziennego.

Co więcej   — opłacana z pieniędzy podatników lokalna policja robiła wszystko, żeby się sprawą nie zająć, a zgłaszające się dzieci określała mianem „małoletnich prostytutek”.

Policjanci mówili ofiarom, by zapomniały o gwałtach, bo i tak nikt im nie uwierzy.

Było szeroko rozpowszechnione przekonanie pomiędzy wyższymi rangą urzędnikami i policjantami, by wygaszać sprawę, ze względu na kwestie etniczne i możliwość oskarżeń o rasizm!

Bez tego parasola ze strony władzy i organów ścigania muzułmańskim zboczeńcom nie udałoby się przez te wszystkie lata zgwałcić ponad 1400 nieletnich, białych dziewczynek.

Nie jest to liczba ostateczna – mówi się już o 1700 ofiarach, a według posłanki Partii Pracy Sarah Champion jest ich ponad 2000.

To, że w ogóle w Rotherham po blisko 19 latach od początku tej historii ruszył pierwszy proces w sprawie wykorzystywania seksualnego dziewczynek — to efekt smrodu, który wyciekł do mediów.

Chociaż media lokalne w ogóle o sprawie nie pisały, a ogólnokrajowe robią na szerszą   skalę   to   dopiero   teraz,   —   oczywiście   poza   „nieocenioną” BBC — ( znaną także z   tuszowania   wieloletniej pedofilii swoich pracowników), — która… nawołuje do powstrzymywania się od niepokojów na tle etnicznym.

7 grudnia br rozpoczął się proces kolejnych muzułmańskich zboczeńców.

Na ławie oskarżonych w Rotherham zasiadło pierwszych ośmiu oskarżonych.

Sześciu mężczyzn i dwie kobiety.

Mężczyźni, czterech Pakistańczyków i dwóch Irakijczyków, mieli gwałcić nastolatki, a kobiety pośredniczyć w następnym prostytuowaniu ofiar.

Rotherham to nie jest żaden wyjątek, tylko reguła.

Podobne wydarzenia miały miejsce także w Birmingham, Manchesterze, Oxfordshire i Rochdale.

Tam również działają muzułmańskie gangi, w skład których wchodzą Irakijczycy, Pakistańczycy i Kurdowie.

Tylko w Sheffield, w latach 2007-2010 wypłynęły informacje na temat 200 białych nastolatek zgwałconych i przymuszonych do prostytucji przez wyznawców Allaha.

Tak się dzieje w mniejszym lub większym stopniu we wszystkich miastach, gdzie są duże skupiska ludności muzułmańskiej.  — Zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i innych krajach Zachodniej Europy.

Czy politpoprawnościowe me(n)dia są w stanie zauważyć ciąg przyczynowo-skutkowy pomiędzy napływem ludności muzułmańskiej, a wzrostem brutalnej przestępczości: zabójstw, gwałtów, napadów, porwań, handlu narkotykami i ludźmi.

Zob. Ta MAPA mówi wszystko. Po raz pierwszy ujawniono liczbę przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech, Austrii i Szwajcarii mj

To wszystko dzieje się na naszych oczach, kiedy muzułmanie jeszcze są mniejszością.

Gdy staną się większością będą się zachowywać tak jak teraz w Kalifacie.

Oni niczym się nie różnią od bestii z ISIS.  —  Są tacy sami.

Zobacz też:   HORROR w Londynie! Zamaskowane watahy z MACZETAMI gonią i szlachtują ludzi na ulicach    — wydaje się, że ten koszmar w końcu się kończy … —   “Seksualna Apokalipsa”   Noże   na gardłach dzieci. Brutalne gwałty, kaleczenie. 100-osobowy islamski gang bezkarny (FOTO)  — mj

Z drugiej strony poprawność polityczna całkowicie wykastrowała Zachód, nawet wtedy kiedy chodzi o życie i bezpieczeństwo dzieci.

Dla morderców, gwałcicieli, sadystów, sutenerów i handlarzy ludźmi z Rotherham powinna być tylko jedna kara – kara śmierci.

Nigdy z więzienia też nie powinni wyjść wspierający ich lokalni politycy i policjanci.

A my jako naród powinniśmy być mądrzy przed szkodą, żeby Warszawa, czy Łódź nie stały się polskim Rotherham.

Zobacz też: Inwazja islamu. Pokaż ten film naiwnym Polakom! mj

__________________________

MICHAŁ MIŁOSZ

Opublikowano: poniedziałek, 14, grudzień 2015 09:58

http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/3621-bezkarne-muzulmanskie-bestie-z-rotherham

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Islam, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s