Inwazja islamu. Pokaż ten film naiwnym Polakom!

Istnieje blokada informacji i z telewizji nie dowiemy się, jak wielkich szkód dokonał i nadal dokonuje Islam w Europie.

Kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć film   (o sierotkach…)

To doprawdy oburzające, iż media, przez tyle lat trzymały i cały czas nakładają embargo  informacyjne licząc, iż my, Polacy, nieświadomi zagrożeń, wpuścimy tą zarazę do siebie.

Czy nie jest oburzające i skandaliczne, iż aby się dowiedzieć co dzieje się choćby  u naszego zachodniego sąsiada – w Niemczech – musimy przekopywać Internet?

Dlaczego przez te wszystkie lata jakikolwiek program publicystyczny bądź serwis informacyjny nie podawał tych jakże istotnych faktów odnośnie rozlewającego się ucisku Islamu w Europie?

Czy mamy uwierzyć, że nie były to informacje istotne?

—  Czy fakt, że w Szwecji jest 56 stref /no-go/ gdzie rządzi nie prawo tego kraju a szariat, jest informacją błahą?

—  Dlaczego   milczano o muzułmańskich patrolach nękających ludzi, którzy są przecież w swojej ojczyźnie od zawsze i mają pełne prawo do przebywania w miejscach publicznych?

Dla osoby nieświadomej poznanie prawdy o islamizacji Europy jest niebywałym szokiem.

Jeżeli   ktokolwiek myślał,   iż   Islam to „religia pokoju”  — dopiero dziś, — gdy   horror  islamizacji, — pomimo blokady informacyjnej, — z wolna przebija się do jego świadomości, — zostaje brutalnie wyprowadzony z letargu, a przebudzenie jest doprawdy okropne. To jednak niezbędne.

Wniosek jest jeden: — pragnienie utrzymania narodu w ignorancji, nieświadomego zagrożenia.

Gdyby obywatele Szwecji, Francji, Anglii, Niemiec, Szwajcarii czy choćby Danii znali prawdę o Islamie,   — społeczeństwa tych krajów nigdy, ale to nigdy nie zgodziłyby się sprowadzać Islamu do swoich ojczyzn.

Niestety, ale ich odbiornik telewizyjny milczał o braku asymilacji ze strony Islamu, o jego trudnej do pojęcia agresji i bezkresnym tupecie, — a skoro o czymś nie mówią w telewizji, oznacza to, iż nie istnieje.

Obecnie w tych krajach ma miejsce pożar, zatem nie jest już możliwe, aby dalej tłumić prawdy, zatem kneblują społeczeństwa „polityczną poprawnością”,   — ludzie milczą, bojąc się być oskarżonymi o „rasizm”.

Francja, Niemcy, Anglia czy Szwecja – co je łączy?  

— Puste kościoły.   — Odejście od Boga

***

4 May 2017

http://www.glosgminny.pl/inwazja-islamu/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, FILMY, Islam, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s