HORROR w Londynie! Zamaskowane watahy z MACZETAMI gonią i szlachtują ludzi na ulicach

__________________________________________________________________________________________

Ratunku, umieram!  —  krzyczał uciekający na rowerze chłopak.  — Dopadli go.

17-letni rowerzysta nie zdołał uciec. 6-osoba banda w kominiarkach uzbrojona w długie noże i maczety wypadła z samochodu i dogoniła go.

Ciężko poraniony chłopak został porzucony w kałuży krwi na masce zaparkowanego samochodu. Zmarł półtorej godziny po przewiezieniu do szpitala w nocy z soboty na niedzielę.

Przerażający mord miał miejsce na osiedlu mieszkaniowym w Battersea w Londynie. Kilkanaście godzin wcześniej w ten sam sposób w biały dzień zaszlachtowany został 42-letni mężczyzna w dzielnicy Enfield. Osierocił dzieci i wnuki.

Tylko w tym miesiącu na ulicach Londynu doszło do 4-ch takich mordów na nastolatkach, a od początku roku bandyci z maczetami zabili już 8 osób — podaje BBC.

Wielu świadków widziało krążący po ulicach samochód z zamaskowanymi sprawcami, którzy zaczepiali przypadkowe osoby, jednak policji nadal nie udało się schwytać tych rzeźników.

Z najnowszych policyjnych statystyk wynika, że tylko w ciągu ostatniego roku liczba nożowniczych ataków w Londynie wyniosła 12.074  — i wzrosła o 24 proc.

Cytowana przez BBC komisarz Cressida Dick przyznaje, że te liczby są niepokojące.

Coraz więcej przerażonych ludzi zaczyna uciekać z miasta.

— „To się stało niemal na progu mojego mieszkania. Wcześniej oni zaczepiali moją córkę. Wyprowadzamy się stąd w przyszłym tygodniu. Nie ma na co czekać”

 —  mówi w rozmowie z Evening Standard kobieta, która przyszła złożyć kwiaty na miejscu niedzielnego mordu na 17-latku na Ingrave Street.

__________________________________________

REPORTERS.PL

Opublikowano: czwartek, 04, maj 2017

Za; http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6736-horror-w-londynie-zamaskowane-watahy-z-maczetami-gonia-i-szlachtuja-ludzi-na-ulicach

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Islam, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.