Były bankier twierdzi, że brał udział w rytuałach gdzie składano w ofierze dzieci.

Były holenderski bankier przeprowadził wywiad podczas którego stwierdził, że został zaproszony przez członków elit finansowych do uczestnictwa w rytuałach, w których składano w ofierze dzieci.

Ronald Bernard był odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, który prowadził wiele firm zanim wszedł do świata finansów. Wchodząc do tego świata został poinformowany przez innych, by umieścił swoje sumienie w zamrażarce.

— „Trenowałem by zostać psychopatą i nie udało mi się”,

— powiedział Bernard.

Tło zawodowe Bernarda zgadza się. Został on opisany w artykule de Volkskrant ze stycznia 2017 roku.

Dalej opisuje on w jaki sposób elity postrzegają ludzi jako „bezużytecznych pasożytów”, i są całkowicie zadowoleni z faktu tworzenia katastrof gospodarczych i niszczenia firm by się na nich wzbogacić.

Bernard następnie opowiada jak został zaproszony do udziału w okultystycznych, satanistycznych rytuałach z innymi elitami.

— „Dokładnie mówiąc, większość z ludzi podążała za mało popularną religią. Ci ludzie, większość z nich była lucyferianami.

Możesz powiedzieć, że religia jest bajką, Bóg nie istnieje, nic z tego nie jest prawdą. Cóż, dla tych ludzi to jest prawda i rzeczywistość, i służyli czemuś niematerialnemu co nazwali Lucyferem.”

 

 „I ja też byłem w kontakcie z tymi kręgami, tylko się śmiałem, bo dla mnie byli tylko klientami.  

— Poszedłem więc do miejsc zwanych kościołami szatana. Więc odwiedziłem te miejsca i oni odprawiali swoją mszę z nagimi kobietami, alkoholem i innymi rzeczami. To mnie zadziwiało.

Nie wierzyłem w żadne z tych rzeczy i byłem daleki od przekonania, że ​​wszystko to było na serio. Moim zdaniem ciemność i zło są w obrębie samych ludzi. Wtedy jeszcze nie połączyłem tych spraw.”

***

„Więc byłem gościem w tych kręgach i bardzo mnie to bawiło, widząc nagie kobiety i inne rzeczy. To było dobre życie.

Ale w pewnym momencie, — dlatego ci to mówię, — zostałem zaproszony do uczestnictwa w ofiarach za granicą.”

Bernard załamał się i zaczął płakać, wyjaśniając:

— „To był punkt krytyczny. Dzieci.”

Były bankier powiedział, że odmowa uczestniczenia w rytuałach uczyniła z niego „zagrożenie” dla elit, i że jest to metoda wykorzystywana do szantażowania polityków na całym świecie.

W co wierzą elity świata zachodniego:

“Bardzo niewiele ludzi nie lekceważy wagi tych rzeczy. Bo to jest siła unicestwienia, która nas nienawidzi. Nienawidzi stworzenia, nienawidzi życia. I zrobi wszystko, aby nas całkowicie zniszczyć.  — A sposobem na to jest podzielenie ludzkości.  — Dziel i rządź, to ich prawda.”,

— dodał.

Bez względu na to czy Bernard mówi prawdę, czy nie, i nie ma sposobu aby naprawdę tego dowieść, to fakt że członkowie elit są powiązani z kręgami pedofilskimi był wielokrotnie udowodniony.

Jak dokumentuje poniżej zamieszczone wideo — praktycznie we wszystkich ważniejszych przypadkach na całym świecie, w których odkryto kręgi zajmujące się niewolnictwem seksualnym dzieci, we Francji, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy Stanach Zjednoczonych,  — zawsze należeli do nich członkowie elit politycznych, sądowych oraz celebryci.

Kiedy ujawniono informacje na temat Jimmyego Savile z brytyjskiej telewizji i jego pedofilii, —  doniesiono, iż był on również zaangażowany w satanistyczne rytuały wykorzystywania dzieci z innymi okultystami.

Część druga wywiadu zostanie wydana w tym miesiącu.

Paul Joseph Watson
, PrisonPlanet.com
USA
2017-05-03

Link do oryginalnego artykułu: LINK

Za; http://www.prisonplanet.pl/kultura/byly_bankier_twierdzi,p1375984633

Jedna odpowiedź na “Były bankier twierdzi, że brał udział w rytuałach gdzie składano w ofierze dzieci.”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: