To nie Bóg, ale anty-Kościół jest antynarodowy i antypolski

armia_obwoluta_robocza.inddZ polskiego narodowego punktu widzenia, z punktu widzenia interesu  Państ- wa Polaków,  —   należy żałować,  że żydo-bolszewia okresu PRL (1944-56) nie zlikwidowała Kościoła w Polsce   — przynajmniej w takim zakresie,  jak miało to miejsce w Czechosłowacji po 1948r.

Być może udałoby się wtedy nie dopuścić do demontażu i powolnej likwidacji państwa i narodu po roku 1980, —  a może nawet nie byłoby „sierpnia 1980”, czyli żydowskiej rebelii Solidarności.

Okazuje się jednak, że żydo-bolszewia wcale nie miała takiego zamiaru.

Owszem, urządzano procesy księżom, niektórych mordowano, — ale była to raczej walka o rząd dusz nad Polakami między żydo-bolszewią a hierarchią Kościoła

Poza tym,  kierująca się w stosunku do Polaków nienawiścią żydo-bolszewia uderzała w to, z czym naród się utożsamiał,   — a przede wszystkim,   co  sta- nowiło w odczuciu Polaków narodową wspólnotę.

A katolicyzm był przecież i jest nadal religią większości Polaków.

[Bo Polacy w większości, …  jakimś… sposobem   …dalej myślą, a nawet  wie- rzą, że ten posoborowy żydo-kościół  jest Kościołem Katolickim…   —   po   to sięgnięto po Wojtyłę  — emjot]

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Jan Paweł II, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Kościół Katolicki w Polsce, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.