W co wierzy abp Gądecki… ??? … Novus Ordo Seciorum

„Otwarcie świątyni opatrzności bożej Horusa”

Trójkąt, w tle słońce i oko.

Novus Ordo Seciorum – Nowy Porządek Wieków

___________________________________________________________

Na   otwarciu    biura   Komitetu   Żydów  Amerykańskich —  (American Jewish Committee)  w  Europie   Środkowej,  na  którym  abp  Gądecki   wygłosił   oko- licznościowe przemówienie,  — powiedział m.in., że

– „Judaizm   i   chrześcijaństwo   są   nierozerwalnie  złączone wiarą  w jednego   Boga”. (…)   —   „Co   więcej,  łączy  nas  Pismo Święte (…)”…

Czyżby?…   —  abp  Gądecki po prostu łże, mimo, że to kłamstwo słyszymy jako „prawdę objawioną” od Soboru Watykańskiego II !

Gdyby abp Gądecki był katolikiem, chrześcijaninem,—  to by z pewnością znał słowa Pisma Świętego wypowiedziane przez Zbawiciela, Pana naszego Jezusa Chrystusa do niewiernych żydów:

8;12; 42-47;

12 A   oto   znów   przemówił   do   nich   Jezus tymi słowami:  —  „Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia”. (…)

42 Rzekł do nich Jezus: 

„Gdyby Bóg był waszym Ojcem, to i Mnie byście miłowali. Ja bowiem od Boga   wyszedłem   i   przychodzę.  Nie  wyszedłem od siebie, lecz On Mnie posłał.

43 Dlaczego   nie  rozumiecie  mowy mojej? Bo nie możecie słuchać mojej nauki.

44 Wy   macie   diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi,   bo   jest   kłamcą i ojcem kłamstwa.

45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto   jest  z Boga,  słów Bożych słucha.  — Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście”.

—  „Waszym ojcem jest diabeł  i  to jego żądze chcecie zaspokajać.   On  od początku   był   mordercą   i nie wytrwał w prawdzie, ponieważ w nim nie ma prawdy.”.

Czy wobec powyższych słów Pana Jezusa Chrystusa — będących dla nas współ-czesnych Objawieniem Prawdy i przestrogą na czasy, które miały nadejść

—   możemy   się   jeszcze dziwić tym wszystkim aberracjom osób duchownych, ich uczestnictwu w bezbożnych praktykach odstępców, pogan i świeckich?

—   Powszechnym   zboczeniom,   kłamstwom,   zaprzeczaniu   nawet   słowom Zbawiciela w Ewangelii, odwiecznemu nauczaniu Kościoła, Tradycji Kościoła i Narodowej, złodziejstwu???

Polecam poniższy celnie   ilustrowany  artykuł, —  powstały 11  listopada  2016 r.  z  okazji  otwarcia w Warszawie   świątyni   „Opatrzności bożej”  —    z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości 

emjot

Otwarto świątynię opatrzności bożej Horusa.

  Już kilka osób pisało o tym w komentarzach, a więc umieszczam news.

Dlaczego nazywam pełną nazwą ową świątynię,  — czyli świątynią opatrzności bożej Horusa?

fot. https://twitter.com/archwwa

Jest to foto z Otwarcie dla wiernych Świątyni Opatrzności Bożej, które:

—   „zainaugurowało  tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Pierwszej mszy św. sprawowanej we wnętrzu świątyni przewodniczył Prymas Polski,    —    abp   Wojciech   Polak,   —   a   homilię   wygłosił   przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski   —  abp Stanisław Gądecki.

W   uroczystości,   która   rozpoczęła   się   o   godz. 9.00 rano,   — wzięli udział przedstawiciele   najwyższych władz państwowych,  z prezydentem Andrzejem Dudą, marszałkami Sejmu i Senatu oraz premier Beatą Szydło na czele.

Obecni   byli   także   przedstawiciele   władz   samorządowych, wojewódzkich i miasta stołecznego, na czele z prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz oraz darczyńcy.

Eucharystię   koncelebrowali   nuncjusz  apostolski w Polsce,   — abp Salvatore Penacchio,   metropolita   warszawski   —   kard.   Kazimierz   Nycz oraz licznie obecni biskupi i kapłani.”

http://archwwa.pl/aktualnosci/swiatynia-opatrznosci-otwarta-pierwszej-mszy-z-udzialem-wladz-panstwowych-przewodniczyl-prymas-polski/

Bez rozwijania tematu:.

Oto starożytny symbol oko Horusa:

Oto symbol Illuminati na dolarach:

Trójkąt, w tle słońce i oko.

Novus Ordo Seciorum – Nowy Porządek Wieków

______________________________________________________________

11 listopada 2016

Za; http://detektywprawdy.pl/2016/11/11/otwarto-swiatynie-opatrznosci-bozej-horusa/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, GRZECH, HEREZJE i heretycy, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOLNOŚĆ RELIGIJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.