Dziś Turcy w Holandii a jutro Ukraińcy w Polsce

Ostatnie        zachowania       mniejszości tureckiej   w   Holandii   i  w   Niemczech pokazują,    —      do czego      doprowadzi niekontrolowany   napływ setek  tysięcy  ludzi   na terytorium państwa,  z którym te masy się nie utożsamiają.

Kilka   milionów Turków w Niemczech i pół  miliona w Holandii wystarczy, żeby zdestabilizować   słabe   struktury  pań- stwowe.

Był     czas     kiedy   Turcy   budowali    — (przynajmniej     w     swojej     pierwszej   fali)  niemiecki dobrobyt,   —   ale teraz Niemcy   będą   musiały   za   to zapłacić, choć   właściwie już płacą,  bo finansują przecież socjal dla Turków.

Jednym   z   niewielu   pozytywów   sytuacji   w   jakiej  znalazła się Polska po II wojnie światowej   —  była   jej struktura narodowościowa.  —    W porównaniu do sytuacji po I wojnie światowej,   —   kiedy  to w granicach Polski znalazły się liczne   mniejszości   narodowe, które praktycznie poza Ormianami i Tatarami —    były  wrogo nastawione do odradzającego się państwa polskiego,  —   teraz Polska była krajem niemal jednolitym narodowościowo.

Mordercze   zapędy    Ukraińców     udało   się   spacyfikować   dzięki   sprawnie przeprowadzonej  Akcji Wisła, której okrągłą 70.   rocznicę obchodzimy w tym roku.

Pozostali   jeszcze   tylko   wrogo   nastawieni   do   Polaków   Żydzi,   —    którzy zainstalowali   się   w aparacie komunistycznym.   Byli to nadgorliwi sędziowie i  kaci, choć nie rozliczeni po dziś dzień to w roku 1968 definitywnie odsunięci od władzy.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s