Rządy Żydów w Polsce /2./

Justice4Poland

Antysemityzm a żydzizm, na przykładzie rzeczników praw obywatelskich, w tym A. Bodnara i niektórych ludzi J. Kaczyńskiego

A. Bodnar

Mały narodek żydowski ośmiela się okazywać nieprzejednaną nienawiść do   wszystkich   ludów,   — jest zawsze pożądliwy cudzych dóbr, czołobitny w nieszczęściu, a zuchwały w szczęściu.”
Wolter

Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może  

— i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę.”
Stanisław Staszic

Nie wolno być po stronie zarazy”

Albert Camus

__________________________________________________

Szanowni Państwo,

Niniejszego e-mail’a kieruję do Państwa w interesie społecznym.

Uzupełnieniem do niego jest umieszczony w dniu 4 marca na kanale red. Marka Podleckiego film pt. „Zbigniew Kękuś: jesteśmy Polakami Wyklętymi.”

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski recenzując w rozmowie z ministrem J. Rostowskim politykę Polski wobec USA przypisał Polakom murzyńskość. Powiedział – Załącznik 1:

Sikorski: Wiesz, że polsko-amerykański…

View original post 27 331 słów więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Jan Paweł II, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.