Słowo dla Polski Część 1: Kroki Franciszka Bergoglia do zniszczenia papiestwa i Kościoła | WAŻNE!

Message to Poland Part 1: Steps of Francis Bergoglio towards destruction of the papacy and the Church (+ Polish version)

_____________________________________________________________

Słowo dla Polski Część 1:

Kroki Franciszka Bergoglia do zniszczenia papiestwa i Kościoła

8.1.2017

W dniu 15. 12. 2016 roku zakończyło się spotkanie Franciszka z jego doradcami. — Tematem była tzw. decentralizacja Kościoła.

Polak,   prof.   Kobyliński, —  (prof. dr habilitowany  Andrzej Kobyliński; etyk z Instytutu Filozofii UKSW w Warszawie —  jest posoborowym „otwartym księdzem” — emjot)   — w telewizji z entuzjazmem powiedział:

„I to jest oczywiście przewrót kopernikański, on doprowadzi do głębokiej zmiany rozumienia wielu kwestii, które w katolicyzmie przez 2000 lat były nieruszane.“

—   To   wymaga przemodelowania uczenia religii, jeśli chcemy zwiększyć  poziom świadomości religijnej w naszym kraju, żeby odnaleźć się w tym globalnym, planetarnym procesie zmian dokonywujących się w kościele katolickim.

,,Papież w przyszłości mógłby mieszkać w Ameryce ….. te struktury Watykanu,   stolicy   apostolskiej kongregacji, czy banku watykańskiego, one są tak naprawdę niepotrzebne.    

— Papież powinien być takim tylko widzialnym symbolem…“

Te „przewroty kopernikańskie“ są oznaczone niewinnym określeniem „decentralizacja Kościoła“.

Cyt. Kobylińskiego:  

 „Jedną   z  głównych kwestii, która zaczyna dzielić katolików na świecie w ostatnich latach, jest kwestia tego, jaki w ogóle powinien być Kościół katolicki w przyszłości.  

Przy obecnym pontyfikacie papieża Franciszka mamy próbę tzw. decentralizacji.  

— To znaczy, mamy próbę odejścia od wcześniejszego modelu scentralizowanego,   który   polegał   na   tym, że ustalano w Rzymie przez stolicę apostolską doktrynę dla Kościoła katolickiego na całym świecie,   —  a   ta doktryna była taka sama w Azji, Afryce czy Ameryce Południowej.“

+++

Kobyliński używając mglistych pojęć, takich jak „nowy model“, „decentralizacja“, ukrywa to, że

dzisiaj   chodzi   o  próbę najwyższych przywódców kościelnych aby stworzyć warunki, które umożliwią zdecentralizowanym, tzw. Kościołom lokalnym, oficjalnie wprowadzać herezję i jednocześnie funkcjonować pod egidą Kościoła katolickiego. Heretyckie decyzje, byłyby nazwane synodalnymi.

Później,   jeśli nawet prawowierny papież posiadałby władzę,   nie miałby on już kompetencji, aby chronić wiarę i moralność na tych zdecentralizowanych obszarach.

Właściwie dlatego pseudopapież Franciszek to wprowadza.

Mówi się o zmianie struktury Kościoła katolickiego, ale prawdziwym i ukrytym celem jest usunięcie prawowierniej doktryny kościelnej, czyli nauczania Pisma Świętego i Tradycji Apostolskiej.

Każdy heretycki przedstawiciel w lokalnym kościele będzie mieć kompetencje, aby karać prawowiernych katolików i księży, jeśli nie podporządkują się jego herezji.

Oznacza to, że pod pretekstem posłuszeństwa     będą  oni zmuszeni iść drogą herezji na zatracenie.

Do czego porównać herezję w Kościele?

To   tak,   jakby   lekarze w szpitalu zamiast próbować leczyć i ratować pacjenta oraz chronić życie ludzkie, rozniecaliby chorobę, aby już nikt nie wyszedł ze szpitala żywy.

Biskupi   i   księża   głoszący herezję duchowo zatruwają duszę i odbierają życie wieczne, przez co dusza zsyłana jest do piekła.

Cyt. Kobyliński:

,,Obecnie, mamy próbę przejścia od tego modelu scentralizowanego do modelu,   który   jest   nazywany  modelem synodalnym.

— To znaczy, że o wielu kwestiach będą decydować kościoły lokalne, czyli poszczególne diecezje, bądź poszczególne kraje.“

+++

W praktyce chodzi o duchowo wspomagane samobójstwo – eutanazję – słodką śmierć Kościoła, której asystentami będą Franciszek wraz z innymi heretyckimi hierarchami.

Cyt.

 „…teologiem  papieża, taką prawą ręką   — jest arcybiskup M. Fernandez z Buenos Aires i on mówi jasno:

—  ‚,Papież w przyszłości mógłby mieszkać w Ameryce ….. te struktury Watykanu, stolicy apostolskiej kongregacji, czy banku watykańskiego, one   są   tak naprawdę niepotrzebne.   — Papież powinien być takim tylko widzialnym symbolem jedności uczniów Chrystusa.“

+++

W   tym   „przewrocie kopernikańskim“ na podstawie propagowania herezji papież   z   pewnością   nie może być symbolem jedności uczniów Chrystusa.

Uczniowie Chrystusa wyznają naukę Chrystusa.   Ten, kto głosi i akceptuje herezję,   nie jest uczniem Chrystusa.

Tragedią jest to, że większość ludzi obok Franciszka, którzy należą do hierarchii,   z nielicznymi wyjątkami,   są heretykami.

De facto w tzw. decentralizacji chodzi o likwidację papiestwa i Kościoła.

Franciszek   wraz   ze   swoim Fernandezem do tego tematu podchodzą w stylu:   —   Po nas choćby potop!

To znaczy, że pod wzniosłą nazwą decentralizacja i synodalizacja doprowadzi do tego, że Kościół katolicki nie będzie już Oblubienicą Chrystusa,   ale pod oficjalnymi rządami herezje stanie się Nierządnicą Antychrysta i duchowym Babilonem.

Cyt. Kobylińskiego:

 ,,To   wymaga   przemodelowania   nauczania   religii …   żeby odnaleźć się w tym globalnym, planetarnym procesie zmian dokonywujących  się w kościele katolickim.“

+++

Globalny proces zmian planetarnych   realizowany jest przez New World Order   (NWO),   który  wspierają bankierzy oraz Iluminaci.  Ich programem jest szatanizacja planety i zniszczenie prawowiernego chrześcijaństwa.

W   zależności    od tej   szatanizacji  ma być przemodelowane nauczanie religii.  Katolicy będą przemodelowani na sługi antychrysta.

Cyt. Kobylański:

„I to jest oczywiście przewrót kopernikański, to jest rewolucja jakiej katolicyzm nie znał na przestrzeni 2000 lat,   — ponieważ ten proces, który będzie się dokonywał na naszych oczach,

—  on   doprowadzi   do   głębokiej zmiany rozumienia wielu kwestii, które w katolicyzmie przez 2000 lat były nieruszane.“

+++

To nie jest przewrót kopernikański, lecz przewrót antychrysta!

Takiej rewolucji Kościół katolicki jeszcze nie doświadczył, ponieważ jest to duchowe samobójstwo!

Dziś rewolucja jest konieczna, ale prawdziwa!

Oczywiście, musi nastąpić przewrót kopernikański – ale taki, który spowoduje nawrócenie się od herezji do prawowiernej nauki.

Bez  takiego  przewrotu Kościół Chrystusa zostanie, aby istnieć tylko w małych   grupach prawowiernych,   a bramy piekielne nie przemogą go. (Mt 16,18)

Jezus zapowiada:

— ,,Wyłączać   was będą z synagog,   — więcej,   — nadchodzi godzina, gdy   każdy,   kto  was zabije, będzie mniemał, że spełnia służbę Bożą.

A to będą czynić dlatego, że nie poznali  Ojca ani mnie.(J 16,2-3).

Kobyliński ponadto informuje, że   rewolucja Franciszka przyniesie głęboką   zmianę   rozumienia wielu kwestii, które w katolicyzmie przez 2000 lat były nieruszane.

Więc będzie to zmiana dogmatów – nauki Kościoła.

Wynikiem tej rewolucji będzie antychrystowska zmiana myślenia i pogrzeb Kościoła katolickiego.

Jest to plan masowego procesu w Kościele, który usunie prawowierną doktrynę, która jako jedyna prowadzi do zbawienia.   Taki Kościół antychrystowski będzie prowadzić swoich „wiernych“ szeroką drogą do zguby.

Jezus mówi:

— Wypełnił się czas i przybliżyło się Królestwo Boże, zmieńcie swój umysł i wierzcie Ewangelii (Mk1,15)

Heretyccy rewolucjoniści mówią:   Zmieńcie swój umysł i wierzcie herezji!

Cyt. Kobylański:

—  „I tego rodzaju rozwiązań chce większość środowisk katolickich na całym świecie — i papież Franciszek jakby jedynie wyraża tę wolę większości.“

+++

Tego chcą tylko heretyccy przywódcy Kościoła.

Ale w żadnym wypadku nie chce tego większość prawdziwych katolików, którzy chcą być zbawieni.

Pseudopapież Franciszek nie wyraża woli większości katolików, ale wolę większości   heretycznych   przywódców   kościelnych,   a to jest wielka różnica!

Przypominamy, że ci heretyccy przywódcy kościelni już znajdują się pod przekleństwem Bożym,   według  Ga 1,8-9

,,Ale choćbyśmy nawet my albo Anioł z nieba zwiastował wam ewangelię  odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, — niech będzie przeklęty!

Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: 

— Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście,   — niech będzie przeklęty!“

Zgodnie z tym słowem Bożym i według bulli papieża Pawła IV   taka większość  heretyckich przywódców kościelnych jest pod przekleństwem Bożym     i trzeba wiedzieć,   że lud Boży nie powinien słuchać tych heretyków.

  On powinien się za nich modlić i wymuszać od nich zrzeczenia się herezji, aby byli zbawieni od wiecznego potępienia.

Fakt, że większość katolickich kościelnych urzędników, na których powołuje się   Franciszek,    głosi   herezję,   —   jest owocem ducha, który zapanował po II Soborze Watykańskim!

Papież Benedykt XVI przyznał, że     po Soborze było niepisane prawo, aby zatrudnić na kluczowych stanowiskach w Kościele biskupów, zwłaszcza liberałów,    tzw. potencjalnych  lub oczywistych heretyków.

Teraz łatwo jest Franciszkowi powoływać się na taką heretycką grupę.

Iść z tą grupą heretyków do piekła nie jest rozwiązaniem.   To szaleństwo!

+++

+ Eliasz

Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

+ Metody OSBMr                  + Tymoteusz OSBMr

Biskupi, sekretarzy Patriarchatu

http://vkpatriarhat.org.ua/en/?page_id=9564

Kopia przesłana do:

Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej

Biskupów katolickich

Mass media

=========

8.1.2017 —  Download: Message to Poland Part 1: Steps of Francis Bergoglio towards destruction of the papacy and the Church in Polish / http://vkpatriarhat.org.ua/en/?p=13733

http://www.gazetawarszawska.com/antykosciol/5275-bergoglia-do-zniszczenia-papiestwa-i-kosciola

Zobacz:

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: