Bergoglio neguje Pismo Święte !

Antypapież Bergoglio jest gorszy od Lutra – neguje już nawet Pismo Święte!

—  Bez wiary zaś nie można się Bogu podobać (św. Paweł Apostoł).

„Wiara jest początkiem ludzkiego zbawienia, podstawą i korzeniem wszelkiego   usprawiedliwienia;   —  bez   wiary   niepodobna podobać się Bogu (Żyd. 11, 6)   i do towarzystwa dzieci Bożych się dostać”.

(Sobór Trydencki, Sess. VI c. 8. Denzinger: Enchiridion n. 801)

aaa2-jpg1

Jorge Bergoglio – „Papież” religii Novus Ordo

Jorge Bergoglio stwierdził już, że  —  „nie ma katolickiego Boga”, — a także był   w  stanie wypowiedzieć niedawno cztery herezje w trzech zdaniach (czytaj tutaj),  —  przy okazji oddając hołd herezjarsze Lutrowi,   — więc nie dziwi mnie już za bardzo to, co on mówi oraz robi.

Dziwi mnie natomiast ogromnie całkowicie niezrozumiała dla świadomego katolika postawa tak wielu zwiedzionych wiernych i duchownych, którzy wciąż uznają go za prawdziwego Papieża…

Dlaczego są oni aż tak zaślepieni i zamknięci na Prawdę? — Dlaczego wciąż nie dociera do nich, kogo uznają za Następcę Św. Piotra i Namiestnika Chrystusa Pana na Ziemi?

Dlaczego częściej oburzają się oni na jego (oczywiście również oburzające) wypowiedzi w sprawach moralności,  

— ale całkowicie pomijają jego wypowiedzi  w sprawach Wiary, które przecież dalece bardziej obrażają Boga i oddalają go od prawdziwego Kościoła katolickiego?

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że w nadchodzącym Nowym Roku Pańskim 2017, — roku Maryjnym, w którym będziemy obchodzić rocznicę 300 lat koronacji koronami papieskimi Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej – Królowej Polski oraz 100 lat od Objawień Najświętszej Maryi Panny w Fatimie,  

— nasza Pani i Królowa raczy wyprosić przed Tronem Bożym Narodowi Polskiemu łaskę prawdziwego nawrócenia, przylgnięcia do Katolickiej Prawdy i wytrwania w niej w tych wyjątkowo ciężkich i niespokojnych czasach, w jakich przyszło nam żyć. 

+++

Michał Mikłaszewski

Za: http://tenetetraditiones.blogspot.com/2016/12/antypapiez-bergoglio-jest-gorszy-od.html

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-neguje-pismo-swiete-2017-01

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, GRZECH, HEREZJE i heretycy, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół Katolicki w Polsce, NOVUS ORDO MISSAE, Nowe '"credo" Franciszka, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s