Celebracja architektów śmierci w Watykanie

A nie mówiłam… Szczęka opada na wiadomość o zaproszeniu przez franciszkową   „Papieską   Akademię   Nauk   Społecznych   i   Nauk Ścisłych” — Paula Ehrlicha,   —  autora bestsellera pod nazwą: „Bomba populacyjna”.

a203-jpg1

Tak jak szokująca jest ta wiadomość,  tak nie jest ona  zaskakująca dla watykańskich obserwatorów.

Od momentu jak Bergoglio wyszedł na loggię, ten  ‚Biskup Rzymu’ otworzył  na  oścież  Piotrowe drzwi z brązu dla wszelkiej maści globalistów i ich agendy zwanej „kontrolą populacji”.

Nic dziwnego, że Peter Raven,   — współpracownik Ehrlicha nad książką: „Bomba populacyjna”, — służy jako oficjalny członek Papieskiej Akademii Nauk.

Paul Ehrlich uchodzi za ideologicznego  pioniera tzw. Ruchu Kontroli Populacji.   — Jego protegowany, — Jeffrey Sachs,   — jest promowany  jako wszechwiedzący, watykański ekspert w wszelkich sprawach dotyczących środowiska   oraz   jego   „podtrzymania”.

a204-300x197-jpg2Jeffrey Sachs

Sachs, —  watykański znawca od wszystkiego,   co ma związek z ekologicznym i zrównoważonym rozwojem — ONZ-ski  biurokrata i „wewnętrzny” doradca delegowany z samego kręgu wtajemniczonych Georga Sorosa,   

—  dostał zielone światło  i został w Watykanie stałym obserwatorem  19 konferencji Watykańskich (w ciągu pierwszych trzech lat „papieżowania” Franciszka)

Ten  dziwaczny i niepokojący sojusz był przewidywalny,  gdy jako członek delegacji z Heartland Institute, udałam się do Rzymu, by zaprotestować przeciw zaadoptowaniu   przez   Watykan  ONZ-skich — Celów Zrównoważonego Rozwoju i  papieskiej Adhortacji Środowiska, nazwanej  Laudato Si.

Na konferencji prasowej w  Rzymie, w dniu 27 kwietnia 2015 roku, poruszyłam temat  Watykańskiego „Ehrlichianskiego” dryfu i przyjęcie/zaadoptowanie tzw. Kontroli Populacji.

Problem z „handlem  ludźmi” był wykorzystany przez Watykan jako w jakiś sposób powiązany ze zmianami klimatycznymi.

Jako ekspert w dziedzinie handlu ludźmi, natychmiast   rozpoznałam fałszywą narrację globalistów, która ma łączyć ich sztuczny kryzys zmian klimatycznych, z prawdziwą plagą handlu ludźmi.

Sprawcą   tego   oszustwa  i wymyślnego siania paniki był nikt inny,  niż Jeffrey Sachs,  który   naśladował   taktykę   innego guru kontroli populacji z lat 60-tych, —  Paula Ehrlicha.

Oto   fragment  moich uwag na temat Sachsa i Ehrlicha z dnia 27 kwietnia 2015 roku:

—  „A kto doradza Watykanowi w tym problemie?   — Jeffrey Sachs, który   poświęca   swą   karierę   biciu   na alarm, że świat jest nadmiernie przeludniony, a współczynnik dzietności MUSI być obniżony.

Na międzynarodowym wykładzie w 2007 roku, Sachs twierdził, że  —  „świat pęka w szwach”.

— Głównym   celem   mantry   Sachsa na temat przeludnienia jest Afryka.

Twierdzi   on,   że  jeśliby tylko te biedne kraje afrykańskie obniżyły swój  współczynnik płodności,  —  to cały świat i Afryka   — będą wspaniale się  rozwijać gospodarczo.”

To sianie  strachu nie  jest niczym nowym.

Sachs opiera się na  Paulu Ehrlichu, — twórcy oszustwa zwanego „spadającym niebem”, — nakreślonego w książce z 1968 roku, pt: „Bomba populacyjna”.

architects-of-death-and-doom_remnantnewspaper-com_xlEhrlich był specem od kaczki dziennikarskiej zwanej „alarmujące przeludnienie”, — ze swoją kłamliwą tezą:

„…bitwa, aby nakarmić całą ludzkość jest skończona.

W 1970 roku setki milionów ludzi zacznie umierać z głodu, pomimo wszelkich programów żywieniowych rozpoczętych  od teraz.

— W tak późnym czasie,   —  NIC nie może zapobiec znacznemu wzrostowi światowej śmiertelności… „.

Po to, by dalej  zalegalizować ten swój wyimaginowany kryzys, — Ehrlich wspierał wszelkie rodzaje drakońskich rozwiązań,  aby rozwiązać te „sztucznie wymyślone nieszczęścia”.

Proponował on:

  • wprowadzanie kontroli urodzeń poprzez  dostawy wody pitnej,
  • przymusowe aborcje,
  • przymusowe sterylizacje,
  • przymusowe karanie krajów, które ociągają się z realizacją radykalnych środków kontroli populacji.

Zalecenia Ehrlicha także zawierały podatki karne dla rodzin, które mają dzieci,  —   a   także na produkty pielęgnacyjne dla dzieci, po to aby „naprawić” problem globalnego głodu wynikającego z „przeludnienia”….

Przepowiednia zagłady Ehrlicha była zwykłym  OSZUSTWEM!!!

Niemniej jednak, w wyniku oszustwa Ehrlicha, Organizacja Narodów Zjednoczonych zaczęła swój kurs światowych edyktów rozrodczych dążących do zmniejszenia płodności,   — w tym antykoncepcji, sterylizacji i aborcji.

Wielkie kłamstwo zadziałało i ONZ używa strachu jako okazji do wprowadzania aborcji w stały porządek świata.

— Panika i sianie strachu są bronią represyjnych organizacji.

Jeffrey Sachs kontynuuje fałszywe bębnienie Paula Ehrlicha o przeludnieniu — i   dogodnie dodaje nowe taktyki strachu przed zmianami klimatu i handlem ludźmi, 

—  po to,  aby uzasadnić i umocnić konieczność aborcji i innych narzędzi służących do sterylizacji w celu osiągnięcia ONZ-skich Celów Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals).

Dziś, te same taktyki zastraszania, ci sami gracze — dodali nowe dzwonki alarmowe.

Strategia straszenia „katastrofalnym, globalnym ociepleniem”, obalonym przez naukę  zmienia się 

— morfuje w kierunku „zmian klimatycznych”, w „Zrównoważony Rozwój”.

Niezrażony niepowodzeniami ONZ — potwierdza swoją moc, narzucając cele swej   Elity   jako    —  „wspólne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju… „.

Ale ZAWSZE, osadzona w biurokratycznej kulturze ONZ-u,  jest ich ulubiona broń,   — ABORCJA na żądanie.

Dlatego jest to tak bardzo niepokojące, że na konferencji Papieskiej zatytułowanej „Godność Ludzkości”,  —  Watykan  konsultuje się z Sekretarzem Generalnym ONZ-u  i Jeffreym Sachsem,

— po to aby ci zasugerowali  środki „zrównoważonego rozwoju”, o których wszyscy wiemy, że są to   — aborcja, antykoncepcja i sterylizacja, które to środki mają niby rozwiązać rzekomy problem  „zmiany klimatu „.

Witamy w NOWYM PORZĄDKU ŚWIATA WATYKANU, 

— gdzie dostarczyciele paniki i architekci śmierci są CELEBROWANI i wyróżnieni  przez Wikariusza Chrystusa.

Ci,   którzy wciąż naiwnie twierdzą, że Franciszek jest nieświadomy ich działań i  zaproszeń dla Sachsa i Ehrlicha, należy pamiętać,

— że Franciszek dzielił intymne podium z Jeffrey Sachsem podczas,  gdy OSOBIŚCIE  dziękował on Sachsowi za jego watykańską pracę,

—   i też osobiście przewodniczył prywatnemu  spotkaniu Sachsa z sekretarzem Generalnym  ONZ-u, Ban Ki-moonem, w swych papieskich apartamentach.

Trudno o tym nie wiedzieć.   — Już czas zacząć wpadać w panikę.

a33-png3Ban Ki Moon, George Soros i Jeffrey Sachs

Elizabeth Yore

Tłum. Renata

Źródło: http://remnantnewspaper.com/web/index.php/articles/item/2990-the-vatican-un-alliance-architects-of-death-and-doom

Styczeń 20, 2017

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/celebracja-architektow-smierci-watykanie-2017-01

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: