Znany rabin uważa ISIL za dar „Najwyższego” dla żydów |UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

Według informacji www.ru.faktxeber.com, — znany izraelski przywódca religijny i działacz, Nir Ben Artzi, — na swojej oficjalnej stronie internetowej www.absolutetruth613.blogspot.com — zamieścił ciekawe oświadczenie.

a15___________________________________________________________

Według jego słów, —  bojówkarze ISIL są darem Najwyższego dla żydów zesłanym z góry dla obrony żydów i do walki z wrogami Izraela.

Rabin podkreślił także, że

— „obecność ISIL w regionach arabskich, wstąpienie niektórych Europejczyków w szeregi ISIL,  a także zamachy terrorystyczne ISIL w szeregu krajów europejskich, —  przyczyniają się do przesiedlenia żydów z całego świata do Izraela.

—  A   to  jest widoczny przykład na to, że   —   ISIL (Islamskie Państwo Iraku i Lewantu)   —  jest opiekunem żydów”.

+++

a26

 SUPLEMENT

Redakcja W-P, wstrząśnięta tym jawnym wyznaniem uczynionym przez żydowskiego rabina, świadczącym o rzeczywistym, satanistycznym charakterze judaizmu i ujawniającym,  kim, w istocie,  jest dla żydów tzw. „Najwyższy”,

— przedstawia   poniżej   kilkanaście,    jedynie,  fotografii owoców działania „opiekunów” żydów i Izraela, —   wycinających sadystycznie i krzyżujących chrześcijan Bliskiego Wschodu.

Z   drugiej   zaś   strony,   —  sugestia   dla   wszystkich   zwolenników i wyznawców  judeochrześcijańskiej religii soborowej, —  wielbicieli pana Wojtyły-Katza,  — tego od „starszych braci w wierze”,

— żeby zastanowili się przez sekundę co czynią.

Czytaj dalej…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: