Bergoglio jako sodomita – „Ojciec Święty Transseksualistów”

putazo__________________________________________________________

Św. Paweł mówi: „co człowiek sieje, to i żąć będzie” (Ga 8,15).

Podczas gdy my, katolicy, zamartwiamy się tym, jak ratować naturalną, prawdziwą   rodzinę,  —  to inne grupy społeczne wychwalają działania papieża Franciszka i usiłują okazać mu swoją miłość, tak jak najlepiej potrafią.

Wychodzące w Argentynie lewicowe czasopismo  „Barcelona Revista” nie ukrywa   swojego   satyrycznego   zachwytu  nad papieżem, którego nazywają — Ojcem Świętym Transseksualistów.

Ogarnia ich radość, że Franciszek zamierza wreszcie otworzyć drzwi kościołów dla sodomitów, osób zdeprawowanych, transwestytów i zakończyć erę,   — jak to nazywają,   — prześladowań moralnych wobec transseksualistów.

W Argentynie nie uznano tego za obrazę papieża, ponieważ humor nie ma granic, a Kościół sam (czytaj Franciszek) angażuje się w rozmowy z homoseksualistami.
(zob. The Eponymous Flower: Satirical Magazine „Barcelona” Celebrates Pope Francis’ Stance on Aberrosexuality by Calling him „Faggot”)

Inne stanowisko wobec umieszczenia na okładce czasopisma papieża geja zajął ultrakatolicki blog Mundabor (zob. tutaj), — którego autor napisał wprost, — że Franciszek zasłużył sobie na sylwetkę zboczeńca,   — ponieważ to satyryczne czasopismo napisało całą prawdę o Franciszku

– że nie jest on katolikiem i że jest przyjacielem perwersji seksualnej.

W artykule wnioskuje się, że   — to, w jaki sposób Franciszek traktuje katolików, wymagało tak brutalnego ukazania, kim on rzeczywiście jest.

Autor bloga jest wdzięczny za taki obraz Franciszka, bo wreszcie ktoś napisał prawdę o tym człowieku.

—   Nie   da   się   połączyć Franciszka i papiestwa. Albo jedno, albo drugie.   — Te dwie rzeczywistości wzajemnie się  wykluczają.

Pisze on wprost,

—  „kto   popiera   tego   człowieka  (Franciszka), ten hańbi papiestwo. Kto szanuje instytucję papiestwa, musi zawstydzić tego papieża, ponieważ ten papież pohańbił papiestwo”.

putazo2-jpg-2__________________________________________________________

(Post nadesłany. Po hiszpańsku: Polémica en Argentina: Revista llamó „putazo” al papa Francisco) / za; https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/01/31/to-nie-zart-z-milosci-po-przyjacielsku-nazwali-franciszka-pedalem/#more-1276

ZOBACZ:

Trzymając się za ręce z Franciszkiem

UWAGA! PRZYGOTUJCIE SIĘ WSZYSCY

„Homoseksualne lobby”

Jorge Bergoglio z Luigi Ciotti  —  czyż nie uroczy widok?!

Przygotujcie się, wszyscy: strona  The Call Me Jorge blog (Jorge zadzwoń do mnie) — odsłania kolejne szokujące informacje dotyczące homo-szwindli w posoborowym Watykanie.

Zapewne słyszeliście powiedzenie „mafia papieża” Franciszka” — ale na pewno jeszcze nie słyszeliście, że „papież” Franciszek  w dniu 21 marca 2014 roku udał się na modlitwę do kościoła  św.  Grzegorza w Rzymie w towarzystwie drugiego „kapłana” — trzymając się z nim za ręce —  i to nie byle jakiego „kapłana”.

Oto krótki wideoclip i zdjęcia przedstawiające ich razem inaczej:

 Kim jest ten „kapłan”,  z którym Franciszek trzymając się za ręce jest tak szczęśliwy?

Nazywa się Luigi Ciotti, — pro-homoseksualny aktywistaprzyjaciel i admirator skandalisty Fr. Andrea Gallo (1928-2013), jawny pederasta,  zwolennik modernizmu i komunizmu.

Poniżej: zdjęcia i filmy z Call Me Jorge: Compassionate Francis? Bergoglio holds Hands with Pervert Supporter:

Jest to rewelacyjna publikacja — najbardziej odkrywcza i szokująca wiadomość. Dla pewności przeczytaj i obejrzyj  filmy w całości.  Worek foliowy pod ręką przydatny.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, FEMINIZM - HOMOSEKSUALIZM, Franciszek, Gender, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.