Na Boże Narodzenie A.D. 2016 r. i Nowy Rok 2017

NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO, A SŁOWO BYŁO U BOGA A BOGIEM BYŁO SŁOWO

A ŚWIATŁOŚĆ W CIEMNOŚCI ŚWIECI A CIEMNOŚĆ JEJ NIE PRZEMOŻE

serce-gorejace_chomikimage-aspx

ŻYCZENIA

Na Boże Narodzenie A.D. 2016 r. i Nowy Rok 2017

Życzę Polakom i   Ich Rodzinom wszelakich łask  od WCIELONEGO SŁOWA BOGA  Dzieciątka Jezus płynących z Betlejemskiego Żłóbka  potrzebnych do odzyskania Polski  — Ojczyzny Polaków.

Życzę daru umiejętności rozpoznawania perfidnych podstępów oraz wspólnego roztropnego i odważnego działania w zmierzaniu do tego celu w nachodzącym Nowym Roku 2017.

Opuszczonym przez tak wielu Polakom w obliczu dokonującej się ciągłej zdrady  — Życzę nadziei płynącej z Bożego Narodzenia.

Nie dajmy się podstępem wyrugować z naszej Ojczyzny Polski!

Jak się zachować wobec doświadczeń i pokus?

Z Listu św. Jakuba Apostoła 1; 2-16

2 Za pełną radość poczytujcie to sobie, bracia moi, ilekroć spadają na was różne doświadczenia. 3 Wiedzcie, że to, co wystawia waszą wiarę na próbę, rodzi wytrwałość. 4 Wytrwałość zaś winna być dziełem doskonałym, abyście byli doskonali, nienaganni, w niczym nie wykazując braków.

5 Jeśli zaś komuś z was brakuje mądrości, niech prosi o nią Boga, który daje wszystkim chętnie i nie wymawiając; a na pewno ją otrzyma. 6 Niech zaś prosi z wiarą, a nie wątpi o niczym!

— Kto bowiem żywi wątpliwości, podobny jest do fali morskiej wzbudzonej wiatrem i miotanej to tu, to tam. 7 Człowiek ten niech nie myśli, że otrzyma cokolwiek od Pana, 8 bo jest mężem chwiejnym, niestałym we wszystkich swych drogach.

9 Niech się zaś ubogi brat chlubi z wyniesienia swego, 10 bogaty natomiast ze swego poniżenia, bo przeminie niby kwiat polny. — 11 Wzeszło bowiem palące słońce i wysuszyło łąkę, kwiat jej opadł, a piękny jej wygląd zginął. Tak też bogaty przeminie w swoich poczynaniach.

12 Błogosławiony mąż, który wytrwa w pokusie, gdy bowiem zostanie poddany próbie, otrzyma wieniec życia, obiecany przez Pana tym, którzy Go miłują.

13 Kto doznaje pokusy, niech nie mówi, że Bóg go kusi. Bóg bowiem ani nie podlega pokusie ku złemu, ani też nikogo nie kusi. 14 To własna pożądliwość wystawia każdego na pokusę i nęci. 15 Następnie pożądliwość, gdy pocznie, rodzi grzech, a skoro grzech dojrzeje, przynosi śmierć.

16 Nie dajcie się zwodzić, bracia moi umiłowani!

Z Listu św. Jakuba Apostoła 1; 2-16

girlanda-boc5bconarodzeniowa_lecoffreauximages-centerblog-net

Szczególne serdeczności i wyrazy wdzięczności przesyłam wszystkim Szanownym Czytelnikom, którzy mnie wspierają duchowo i materialnie

SZCZĘŚĆ BOŻE!

Małgorzata Jasińska A.D 2017

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, BOŻE NARODZENIE, Kolędy i pastorałki, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.