Anty-papież Bergoglio : Fałszywe wiadomości to jak seksualne podniecanie się ekskrementami

a810-600x330—————————————————————————————————————————————————-

— Media, które koncentrują się na skandalach i rozprzestrzeniają fałszywe wiadomości, by obsmarować polityków, stąpają po kruchym lodzie i ryzykują stanie się jak ludzie, którzy mają chorobliwą fascynację ekskrementami,

— powiedział papież Franciszek w wywiadzie opublikowanym w środę.

Franciszek powiedział belgijskiemu tygodnikowi katolickiemu „Tertio”, że szerzenie dezinformacji jest

— „prawdopodobnie największą szkodą, jaką media mogą robić”,

— a używanie do tego metod komunikacji, zamiast do edukowania społeczeństwa, sprowadza się do grzechu.

Używając precyzyjnych terminów psychologicznych, papież powiedział, że media szukające skandali   — ryzykują padnięcie ofiarą koprofilii lub pobudzenia seksualnego od ekskrementów, — a konsumenci tych mediów ryzykują koprofagię  lub jedzenie odchodów.

Urodzony w Argentynie papież przeprosił za użycie takich słów w celu wyrażenia swojej opinii na pytanie o poprawnym użyciu mediów.

— „Myślę,   że media muszą być bardzo jasne, bardzo przejrzyste, i nie mogą popadać – nie zamierzam nikogo obrazić – w grzech koprofilii, to jest,   ciągła   chęć   opisywania   skandali,  nieprzyjemnych rzeczy, nawet jeśli są prawdziwe„.

— „A odkąd ludzie mają tendencję do choroby koprofagii [zjadanie własnych odchodów], może zostać wyrządzone wiele szkody”.

Ta sekcja wywiadu, która została wysłana do dziennikarzy w tłumaczeniu na włoski z hiszpańskiego, rodzimego języka papieża, — zawierała niektóre z najbardziej   obcesowych  wyrażeń, jakich kiedykolwiek „papież” użył na temat mediów.

Komentarz papieża tyczył się medialnej dezinformacji, — o której szeroko debatuje się aktualnie w USA   — i o tym, czy fałszywe informacje w internecie mogły skłonić wyborców do zagłosowania na Donalda Trumpa.

————————————————————

Źródło: The Ugly Truth /Informacja za: Reuters.com

Za: https://radtrap.wordpress.com/2016/12/08/anty-papiez-bergoglio-falszywe-wiadomosci-to-jak-seksualne-podniecanie-sie-ekskrementami/

Komentarz: Skąd Franciszek może wiedzieć o tym, jak to jest podniecać się   seksualnie   ekskrementami?   —  Dlaczego osoba tej rangi używa tak ohydnych porównań?!

Opublikowano Grudzień 12, 2016 Przez NS

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/anty-papiez-bergoglio-falszywe-wiadomosci-seksualne-podniecanie-sie-ekskrementami-2016-12

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.