KŁAMSTWA ŻYDOWSKIE

USA: „Świadek holokaustu” zmyślał

joseph_hirt——————————————————————————————————

86-letni Joseph Hirt, — Żyd pochodzący z Polski, a osiadły w stanie Pensylwania,  — przyznał,   że  kolportowane przez niego latami „wspomnienia o holokauście”  — są kłamstwem.

Hirt  utrzymywał, że podczas II wojny światowej został zesłany przez Niemców do obozu w Oświęcimiu, gdzie na własne oczy widział Josefa Mengelego i skąd następnie uciekł przez ogrodzenie pod napięciem.   — W rzeczywistości nigdy tam nie był.

Podejrzenia wobec Hirta zaczęły narastać po tym, jak nowojorski historyk Andrew Reid wskazał na liczne niezgodności z faktami w jego opowieściach.

Czytaj dalej

Kłamstwo żydowskie – Włodek Kuliński: „Nasza Klasa” w szwedzkich szkołach.

Kłamstwo żydowskie

Włodek Kuliński: „Nasza Klasa” w szwedzkich szkołach.

wirtualnapolonia-com_wyg7rw_600foto: wirtualnapolonia.com

Kłamstwo o rzeźnickiej procedurze zabicia 40 Żydów przez polskich sąsiadów w stodole, w Jedwabnem. — Oparte na kanwie „Naszej Klasy” Tadeusza Słobodzianka. 

Wpuszczano ich kolejno do stodoły gdzie czekali na nich oprawcy z rzeźnickimi narzędziami, którzy najpierw, zaczynając od rabina, ogłuszali młotkiem, potem podrzynali im gardła, a potem rozpruwali im brzuchy, aby wypłynęła krew z uzasadnieniem, by się grunt nie zapadał i było zgodnie z procedurami uboju świń. Wszyscy mordercy to znani z imienia i nazwiska mieszkańcy Jedwabnego, byli uczniowie jednej klasy.
Pozostałe kobiety i dzieci w ilości od 700 do 1600 wtłoczono do tej samej stodoły, którą podpalono w czterech rogach.
Oprócz stałej prezentacji w teatrze Galeasen w Sztokholmie i dostępnym w  języku szwedzkim na sajcie sverigesradio.se słuchowiska, sztuka Nasza Klasa będzie teraz pokazywana przez objazdowy teatr w szkołach całej Szwecji.

***

Wcześniej,  — 27 stycznia w 70 rocznicę wyzwolenia Auschwitz, — wersję teatralną „sztuki” Nasza Klasa obejrzała, cała elita polityczna Szwecji z premierem Stefanem Löfvenem na czele.

Czytaj dalej

Nowy pomysł żydowskiej organizacji ma pomóc tysiącom Żydów odzyskać mienie w Warszawie

wIzraelski portal Ynetnews informuje o pomyśle Jewish Restitution Organization – organizacji o spraw restytucji mienia.

Stworzyła ona bazę warszawskich nieruchomości, — co znacznie ułatwi sprawę tym, którzy starają się o zwrot przedwojennych nieruchomości.

Portal przypomina, że zgodnie z nowym prawem Żydzi będą mieli tylko sześć miesięcy na złożenie wniosku i dostarczenie niezbędnych dokumentów, aby uzyskać zwrot danej nieruchomości. — Ich lista ma zostać niebawem opublikowana w prasie.

— Nie wszystkie należały do Żydów, ale na pewno wiele z nich

– podkreśla Ynetnews, który dodaje, że — od momentu publikacji będzie zaledwie sześć miesięcy na wystąpienie z wnioskiem. Potem szansa bezpowrotnie zostanie utracona.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.