Kazimierz Świtoń – „Żydzi opanowali centralne władze Solidarności”

Kazimierz Świtoń – „Żydzi opanowali centralne władze Solidarności”

OD   REDAKCJI:    Śp.   Kazimierz Świtoń zmarł 4 grudnia 2014 r. Przytaczamy fragment Jego wypowiedzi jakże trafnie obrazujący rzeczywistość, w której żyjemy.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

03.08.2010 WARSZAWA , KAZIMIERZ SWITON PODCZAS PROBY PRZENIESIENIA KRZYZA SPOD PALACU PREZYDENCKIEGO DO KOSCIOLA SW . ANNY . KRZYZ ZOSTAL POSTAWIONY POD PALACEM PREZYDENCKIM PO KATASTROFIE SAMOLOTU PREZYDENCKIEGO POD SMOLENSKIEM , W KTORYM ZGINAL PREZYDENT LECH KACZYNSKI Z OSOBAMI TOWARZYSZACYMI . FOT. DAWID CHALIMONIUK / AGENCJA GAZETA

„NAJWIĘKSZYM   publicznym   PRZYZNANIEM   się   ŻYDÓW,   że   RZĄDZĄ NASZĄ   OJCZYZNĄ   i   KIERUJĄ   niektórymi  POLSKIMI „BISKUPAMI”, było   ŻĄDANIE   ŻYDÓW   usunięcia   KRZYŻA   (…)  z terenu KL AUSCHWITZ w OŚWIĘCIMIU” !!!

*****

13.06.2006 […]   —   Podam   tylko  niektóre wydarzenia z mojego życia.

Pragnę   zaznaczyć,   że kierowana przez żydów Służba Bezpieczeństwa PRL od maja roku 1977   — (kiedy to uczestniczyłem w głodówce protestacyjnej w kościele św. Marcina w Warszawie, w obronie aresztowanych robotników z Radomia i Ursusa)  

— do roku 1989 sporządziła 20.000 (dwadzieścia tysięcy!!!) stron raportów operacyjnych na temat mojej otwartej walki z żydokomuną, którą to walkę rozpocząłem właśnie ową głodówką w maju 1977 roku.

Dzisiaj nadal fałszuje się najnowszą historię Polski. — Żydzi opanowali centralne władze „Solidarności”   — i nie dopuszczają do ujawnienia, kto pierwszy i gdzie powoływał pierwsze w obozie komunistycznym Wolne Związki Zawodowe i pokazał drogę do wolności.

Powstanie   „Solidarności”   przypisuje  się Lechowi Wałęsie,   — a prawdą jest, że   —  pierwsze Wolne Związki Zawodowe powstały z mojej inicjatywy 23 lutego 1978 roku w Katowicach.

Żydzi z Komitetu Obrony Robotników nie chcieli dopuścić do ich powołania.

Chcieli za wszelką cenę nasz WZZ zdominować i nami kierować.   — Ponieważ nie daliśmy się opanować, — to w późniejszym okresie pomagali Służbie Bezpieczeństwa nas niszczyć.

Niszczyć dlatego,   — ponieważ nasze związki miały charakter chrześcijański, a do tego KOR-owcy dopuścić nie chcieli.

Usiłowali oni zorganizować w Polsce lewackie Komisje Robotnicze – myśmy im w tym przeszkodzili.

Dlatego próbowali nas wyeliminować, organizując WZZ w Gdańsku, gdzie wstawili Wałęsę, którego nazwisko jako agenta Służby Bezpieczeństwa zamieszczone było na drugiej „liście Macierewicza”, którą Antoni Macierewicz utajnił.

—   Wyznanie   pana   Kieresa,   — iż Lech Wałęsa nie był agentem SB, — jest jawnym żydowskim oszustwem.

Największym   publicznym   przyznaniem   się żydów, że rządzą naszą Ojczyzną i kierują niektórymi polskimi „biskupami”, —  było żądanie żydów usunięcia Krzyża (…) z terenu KL Auschwitz w Oświęcimiu.

Usunięcie Krzyża z największego cmentarza naszego Narodu, gdzie Polacy mordowani byli przez Niemców za to tylko, że byli Polakami.

My, katolicy mamy prawo mieć na swoich mogiłach Krzyż, — a żydzi, którzy rządzą obozem zagłady w Oświęcimiu, — tym zamordowanym Polakom tego prawa odmawiają.

Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów rządów żydów nad Polską, ale zostawiam je do moich wspomnień o fałszowaniu najnowszej historii Polski, które mam nadzieję wydać jeszcze w tym roku […]

*Walter White,   jr: Ukryta Tyrania. Tłumaczenie dr Józef Pawlikowski Wstęp, redakcja i opracowanie Kazimierz Świtoń. ISBN 83-920475-3-2 Wydawnictwo WERS Skr. Poczt. 59, Oddział 4  – 60-962 Poznań 10 E-mail: wolna-polska@wp.pl

Za:  https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/17/kazimierz-switon-zydzi-opanowali-centralne-wladze-solidarnosci/

OD REDAKCJI:    Śp.   Kazimierz   Świtoń zmarł 4 grudnia 2014 r. Przytaczamy fragment Jego wypowiedzi jakże trafnie obrazujący rzeczywistość, w której żyjemy.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

Autor: CINR CHRISTUS REX

Za; http://kin-rchristusrex.blogspot.com/2016/12/kazimierz-switon-zydzi-opanowali.html

Jedna odpowiedź na “Kazimierz Świtoń – „Żydzi opanowali centralne władze Solidarności””

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: