Trumpa prawdziwa misja: uczynienie Izraela znowu Wielkim

a2***

Podczas,    gdy   my   jesteśmy   zafrapowani   „problemami   wewnętrznymi’,  rodzaj ludzi nominowanych przez Trumpa świadczy, że  jesteśmy prowadzeni równią pochyłą prowadzącą do wojny z Iranem, co w rezultacie  doprowadzi  do III wojny światowej.

Wybór   Trumpa   zapowiada   powrót do normalności w polityce wewnętrznej. ALE niepokojący dysonans poznawczy nadal istnieje pod względem Iranu oraz tak zwanej „wojny z terrorem”.

Wszyscy ludzie mianowani przez Trumpa są zwolennikami wojny z „wojującym islamem”   — i   winią   Iran  za „sponsorowanie terroru”.

Ignorują oni dowody wskazujące na to, że to Arabia Saudyjska i Katar, — A NIE IRAN,   — wspierają i dotują ISIS.

Ignorują dowody na to, że ISIS był szkolony, uzbrajany i wspierany przez Mosad, CIA i Zachód.

Wszyscy ludzie nominowani przez Trumpa wskazują na nieuchronną konfrontacje z Iranem   — zaaranżowaną przez Benjamina Netanjahu.  To może łatwo doprowadzić do Trzeciej Wojny Światowej.

W najnowszym wydaniu gazety The Atlantic, Uri Friedman pisze:

„Kilku mianowanych przez Trumpa ludzi, odpowiedzialnych za bezpieczeństwo narodowe, twierdzi, że  

— Stany Zjednoczone są w stanie   wojny  z „radykalnym islamskim terroryzmem” lub „radykalnym islamem”,   — czy coś jeszcze szerszym, — takim jak „islamizm”.

Opisują   oni   tę   wojnę,  jako   przede   wszystkim   ideologiczną   walkę o zachowanie Cywilizacji Zachodniej,   — podobnie jak poprzednio wojny przeciwko nazizmowi i komunizmowi.

Ta wojna nie ogranicza się do ekstremistów sunnickich lub ekstremistów szyickich;  — Islamskie Państwo (ISIS) oraz Islamska Republika Iranu SĄ POSTRZEGANE JAKO DWIE strony TEGO SAMEGO MEDALU. — (Nadejście Wojny z „radykalnym islamem”)

Podczas gdy Trump ‚ochrania’ miejsca pracy w stanie Indiana, — Izba Reprezentantów   Kongresu   Stanów   Zjednoczonych  wzywa do utworzenia — „strefy zakazu lotów” w Syrii,   — a Senat planuje przywrócenie sankcji w stosunku do Iranu.

Podczas,  gdy Globaliści Żydowscy (Soros) są odpowiedzialni za zalanie Zachodu  muzułmanami,   — syjonistyczni żydzi (z Mossadu) podsycają płomienie islamofobii i organizują ataki terrorystyczne.

Możemy  się   spodziewać  kolejnej serii „ataków terrorystycznych ISIS-u”, —  jak ten w poniedziałek w Ohio,   —  aby zwiększyć histerie wojenną.

Jest to zgodne z długoterminową projekcją Iluminatów — zwaną „wojną cywilizacji”,  pomiędzy islamem a Zachodem, przypominającą „proroctwo” Alberta Pikea o trzeciej wojnie światowej.

Trump do tej pory okazał się niewiele więcej   — niż AGENTEM syjonistycznym.  Szybko wycofał się z obietnicy swej kampanii wyborczej, że —  będzie „sprawiedliwy” dla Palestyńczyków   — i obiecał przenieść ambasadę USA do Jerozolimy.

Udawał,   że  to   muzułmanie   cieszyli się z 9-11,   — kiedy wszyscy wiedzą, że   to   izraelskich agentów Mosadu aresztowano właśnie za to.  — On praktycznie dokonał   masturbacji na delegatach lobby izraelskiego na konferencji  AIPAC-u.

Trump mianował Steve Bannona  —  jako swego „doradcę strategicznego”.

Bannon przychodzi z grupy Breitbart.com,   — która powstała w Jerozolimie, — jest obsadzona przez Żydów i bez wątpienia jest naczelnym frontem Mossadu.  — Jego zadaniem jest wyprowadzanie w pole Amerykanów.

Trump mianował Michaels’a Flynn’a,  —  jako doradcę w sprawach bezpieczeństwa  narodowego.  Od czasu przejścia na emeryturę,  Flynn stał się znany ze swoich skrajnych poglądów na temat muzułmanów.

W   czerwcu   dołączył   do   komisji  ACT dla Ameryki,  — części „wewnętrznego rdzenia„ amerykańskiego przemysłu islamofobii, — ogólnopolskiej sieci skrajnie prawicowych organizacji pozarządowych z dostępem do setek milionów dolarów,   — z przeznaczeniem do szerzenia strachu i dezinformacji na temat muzułmanów i islamskiej wiary.

W przemówieniu wygłoszonym w imieniu ACT, w dniu 9 sierpnia, w kościele w San Antonio, Texas,   — Flynn powtarza islamofobiczne dezinformacje na temat Muzułmanów, w tym poglądy, że   — muzułmanie chcą narzucić „prawo szariatu na Amerykanów.

— „Nie odbieram islamu jako religii. — To znaczy, ja go widzę jako ideologię polityczną.”

Flynn powiedział publiczności.

— „Studiowałem   islam,  — mam pogląd na to  —  i widzę to jako ideologię polityczna.”

Inni   ludzie   mianowani   przez Trumpa,  — wyróżniają się swoją LOJALNOŚCIĄ   wobec Izraela,   — a NIE USA.

Tu jest fragment ze strony Mondoweiss:

„Po przemówieniu Netanjahu w Kongresie USA w marcu 2015 roku, Tom Price,   — nowo mianowany sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej, kongresmen ze stanu Georgia i członek klubu sojuszników Izraela w Kongresie USA,   — chwalił Netanjahu nad prezydenta Obamę, który, według niego, za bardzo „przymilał się” Iranowi:

— „W czasie, gdy istnieją poważne obawy pogoni Iranu za bronią jądrową,   — to jest moją nadzieją, że kongres, — a co ważniejsze, administracja Obamy, — będzie uważnie słuchać punktu widzenia premiera Netanjahu.

Nie możemy przymykać oczu lub próbować zaspokoić Iran, co przyczyniłoby się do dalszej destabilizacji Bliskiego Wschodu i co zagraża przetrwaniu Izraela.

—  Taka   sytuacja  byłaby głęboko niebezpieczna dla pomyślności narodu amerykańskiego,  — naszych interesów oraz naszych sojuszników”.

A co z Nikki Haley,   — gubernatorem Pd. Karoliny , — którą Trump wybrał na ambasadora Narodów Zjednoczonych (ONZ)?

Z gazety Haaretz:

— „Pod jej kierownictwem, Karolina Południowa stała się jednym z dwóch pierwszych stanów USA,   — które zalegalizowały przepisy ZAKAZUJĄCE   bojkotu, dezinwestycji i sankcji wobec Izraela.”

W styczniu, Haley nagłaśniała sprzeciw Benjamina Netanjahu wobec transakcji z Iranem 2014 r.,   — w oficjalnej odpowiedzi Partii Republikańskiej na przemówienie prezydenta Baracka Obamy.

Podczas,  gdy nie wspominała ona Izraela z nazwy,   — Haley mówiła, że gdyby GOP kontrolowały Biały Dom

— „to zawieralibyśmy takie umowy międzynarodowe, które byłyby celebrowane   w Izraelu   i protestowano   w   Iranie  — , a nie na odwrót.”

Zięć Trumpa,  —  Jared Kushner o kontrowersyjnym Steve Bannonie:

— „Wszystko, co wiem o Stevenie   — oparte jest o moje doświadczenie pracy z nim.   — On jest niesamowitym syjonistą i kocha Izrael.”

Kushner powiedział to gazecie Forbes.

Opinia z Jewish News Service w sprawie wyboru na prokuratora generalnego, senatora Jeffa Sessions:

— „Mobile Area   — Żydowska Federacja — w ubiegłym roku nagrodziła senatora Jeff Sessions nagrodą-rzeźbą ,,Yedid L’Yisrael” — [czyli „przyjaciel Izraela”].

Rzeźba   jest   ukształtowana   z   rakiety  Hamasu,   która   została wystrzelona na   Izrael.

Federacja pochwaliła jego konsekwentne pro-Izraelskie głosowanie i jego orędownictwo na rzecz Izraela   — zgodnie z zasadą, że

—  „leży to w interesie narodowym USA , aby sprzymierzyć się z Izraelem”.

Jeff Sessions zdobył zerową ocenę z Instytutu arabsko-amerykańskiego.

Opinia gazety Times of Israel na temat wyboru Mikea Pompeo na szefa CIA:

— „Pompeo jest wiarygodnym poplecznikiem Izraela i w listopadzie ubiegłego roku miał wysokie pochwały od premiera Benjamina Netanjahu po spotkaniu na wycieczce do Izraela.”

Pompeo pisal na twiterze w [listopadzie 17]:

— „Liczę na wycofywanie się z tej katastrofalnej umowy z największym sponsorem państwowego terroryzmu”.

Pompeo ostrzegł w ubiegłym roku, że to porozumienie

—  „wzmacnia irański reżim, który ma zamiar zniszczyć Amerykę”.

Oczywiście to uczucie jest odwzajemnione: — prawicowi izraelscy politycy mówią, że

— wybór Trumpa oznacza, iż   — nigdy nie będzie państwa palestyńskiego, a zwykli   Żydzi   z   Jerozolimy   chwalą   Trumpa pod same niebiosa.

WNIOSEK

Nie pozwól,   aby wybór Trumpa przysłonił ci fakt, że  —  jesteśmy manipulowani przez SATANISTYCZNY KULT,   — którego celem jest, w słowach bankiera Otto Khan,

—  „oczyszczenie idei [Boga],   — identyfikując go z narodem Izraela, który stał się swoim własnym Mesjaszem.

Jego pojawienie się   — będzie umożliwione przez ostateczny triumf Izraela”.

Zdrajcy od wewnątrz ZAWSZE dążyli do wytworzenia wroga na zewnątrz.

Amerykanie nigdy nie będą wolni,   — dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że

— to Iluminaci żydowscy oraz masoni, — a NIE muzułmanie, — są ich PRAWDZIWYMI WROGAMI.

—————————————————–

Henry Makow / Źródło: http://henrymakow.com/2016/11/trump-making-israel-greater-again.html

Tłumaczenie: Renata / Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trumpa-prawdziwa-misja-uczynienie-izraela-wielkim-2016-12

Dlaczego miałabym wierzyć akurat Henry Makowowi… dezinformacja, dezinformacja… sama dezinformacja ze wszystkich stron — mj

ZOBACZ:

„Czas rozliczenia”* – POWAŻNE OSTRZEŻENIE DONALDA TRUMPA PRZED GLOBALNYM RZĄDEM ??? (2 VIDEO)

„Kardynał” Martini: „Musimy się nauczyć jak jeszcze bardziej kochać Izrael”  

Musisz to wiedzieć! (170) – Żydowski polityk cieszy się i knuje jak dziecko, że Niemcy (i Polacy) wymrą! 

Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OKULTYZM, Satanizm, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.