„Czas rozliczenia”* – POWAŻNE OSTRZEŻENIE DONALDA TRUMPA PRZED GLOBALNYM RZĄDEM ??? (2 VIDEO)

trumpwillwin-notexttrumpwillwin-notext

Wygłoszone przez Donalda Trumpa  w październiku 2016 przemówienie  uznano za poważne ostrzeżenie przed Nowym Porządkiem  Światowym (NWO)  – poniżej dwa filmy wideo tłumaczone na język polski

—  „…   główna   baza   światowej   siły   politycznej   jest   tu   w Ameryce. I to nasze zepsute elity polityczne — są największą siłą stojącą za wysiłkami na rzecz radykalnej globalizacji i pozbawienia praw ludzi pracujących…”

Ale już w listopadzie 2016 – następny film: „Donald Trump o Izraelu” – słyszymy:

 „Przyszedłem, by   powiedzieć wam,  —  jakie jest moje stanowisko jeśli chodzi o przyszłość relacji USA z naszym strategicznym sojusznikiem, naszą   nienaruszalną przyjaźń i kulturowego brata

–   jedyną demokrację na Bliskim Wschodzie    — państwo Izrael.”

Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji

— „To nie będą zwykłe wybory, stawką jest los naszej cywilizacji

–  nadchodzące wybory to „walka o przetrwanie narodu amerykańskiego   i  zmaganie o to,   — czy Ameryka nadal będzie wolnym narodem — czy też będzie się cieszyła jedynie iluzją demokracji”.

***

— „… Waszyngton nie cofnie się przed niczym i zdolny jest do wszystkiego, byle tylko utrzymać władzę i kontrolę – ostrzega, że środki, którymi dysponuje  –  „są nieograniczone”

— „Każdy, kto podważa ich kontrolę – jest uznawany za seksistę, rasistę i ksenofoba i osobę moralnie nie ukształtowaną”

Mówiło o  „czasie rozliczenia”     zarówno w Ameryce jak i na całym świecie:

—  „ Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała za uwolnieniem się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i wielu innych krajów”

Źródło: ChnNewspl / 25.10.2016

Donald Trump o Izraelu

—  „Przeniesiemy   amerykańską   ambasadę do wiecznej stolicy żydów – Jerozolimy”

— „Moim priorytetem nr 1 jest rozwiązanie katastrofalnej umowy z Iranem.

Iran od czasu podpisania umowy dokonał już trzech prób balistycznych.

— Napisał o tych rakietach w języku hebrajskim i perskim: — „Izrael musi zostać starty z powierzchni ziemi”.   –   Może o tym zapomnieć?

***

—  „ONZ nie jest przyjacielem demokracji. — Nie jest przyjacielem wolności.   — Nie jest nawet przyjacielem Stanów Zjednoczonych…

„I z pewnością nie jest przyjacielem Izraela”….  —  „zawetuję wszystkie próby narzucenia swojej woli [ONZ] – Izraelowi….”

Źródło: ChnNewspl / 21.11.2016

KOMENTARZ POD FILMEM: „Przemówienie Donalda Trumpa równie stanowcze i wyraziste,  jak to o światowych elitach, które odbiło się szerokim echem między innymi w naszym kraju”.

___________________________________________

 „Czas rozliczenia”*    —  kogo z kim?   

—  myślę,   że są to „słowa-klucze” — właśnie do tworzonego na naszych oczach sojuszu izraelsko-amerykańsko-rosyjskiego —  czyli wszech-panowania nad światem żydowskiego żywiołu – czyli NWO;

Trump w swoich pozornie sprzecznych wystąpieniach —  był przerażająco szczery:

—  robienie z niego wariata czy dyletanta politycznego —  było niczym innym jak   rzuceniem   ochłapu   nie   tylko   elektoratowi   amerykańskiemu —  ale całej   opinii   zidiociałych    tzw.   elit politycznych i tzw. zwykłych ludzi pracy – na  ogół cyklicznie bezrobotnych.

Nikt się tak dobrze nie zna na polityce i różnych zależnościach i powiązaniach finansowo-gospodarczo-ideologicznych   –   jak finansowi banksterzy!

Te słowa wypowiedziane przez Trumpa:

—  „… Waszyngton nie cofnie się przed niczym i zdolny jest do wszystkiego, byle tylko utrzymać władzę i kontrolę – ostrzega, że środki, którymi dysponuje  –  „są nieograniczone”

—  faktycznie są informacją i ostrzeżeniem dla całego próbującego ewentualnie wyłamać się świata…

uwaga-wybory-w-usa-impreza-satanistyczna_tvsanjaya-plNiedługo zobaczymy jak świetnie układa współpraca Trumpa  nie tylko z   Clintonami, —  ale i Bushami i im podobnymi rzekomymi „wrogami”

Pomylił   się jednak bardzo!…   —  zresztą jak wszyscy „oni”

To nie Waszyngton…

—  TYLKO BÓG JEST WIECZNY!  —    TYLKO BÓG JEST NIEOGRANICZONY —   I TYLKO BÓG MA ŚRODKI NIEOGRANICZONE

18 „Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi.

19 Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego.

20 Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.

Ewangelia wg św. Mateusza (Mt 28) za: Non possumus!

ZOBACZ:

emjot

Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, FILMY, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.