Nie łudźcie się!

blog_py_3446108_3986736_tr_big_0Przedstawiam   zdjęcie   ołtarza   z   kościoła   w   Miasteczku   Śląskim,   przed   którym   modlił się i składał Ofiarę Mszy św. Wszechczasów Ks.Teodor Christoph.

Dzięki łaskom płynącym ze Mszy św. Wszechczasów zasłynął swoją pobożnością i można porównać Go do patrona proboszczów św. Jana Vianeya.

Gdy do św. Jana Vianeya przyszedł zmartwiony konfrater po radę, co ma robić, bo jeden z powierzonych mu parafian jest głuchy na prośby i na groźby, Święty zapytał go:   —  A czy ty próbowałeś za niego pościć?

Dzisiaj takie słowa jak:   —  pobożność, dobre uczynki, pokuta, nawracanie, łaska uświęcająca i uczynkowa, bojaźń Boża, naśladowanie Pana Jezusa, zaparcie się siebie, cnoty, umartwienia, ofiara, Niebo, Czyściec, piekło, diabeł, heretyk, dogmaty i wiele innych   —  są na indeksie słów nieznanych w „Kościele” posoborowym,

—  gdzie liczy się tylko:   —  pokój na świecie, dialog ekumeniczny,  

—  a jedynymi dokumentami Kościoła są dokumenty Soboru Watykańskiego II i Nauczanie Jana Pawła II.

Jest to wynikiem zaniku Wiary, do jakiego prowadzi udział w posoborowej „mszy”,   —  czyli de facto w ohydzie spustoszenia,   —  przed czym przestrzegał bardzo Pan Jezus:

—   A gdy ujrzycie ohydę spustoszenia, zalegającą tam, gdzie być nie powinna – kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!   Mk 13.14

Żeby   zrozumieć słowa Pana Jezusa — trzeba   patrzeć   oczyma WIARY, której w posoborowym „Kościele” niestety chroniczny brak..

Teraz,   gdy   jako część nowego kultu i czci powstał pionowy „stół” (czyli, drugi ołtarz) między pionowym oryginalnym ołtarzem a balaskami, dla pierwszego i jedynego czasu w historii Kościoła Katolickiego,

— masz powtórzenie ohydy spustoszenia z czasów Machabeuszy;  — z powodu tego, że   — STÓŁ w NOM jest bezpośrednio „przeciw” (1Mach 1.55) prawdziwego Rzymskiego ołtarza.

Brak jest aktualnie Judy Machabeusza, który rozbijał i usuwał ze świątyń miejsce fałszywego kultu,   — dlatego sytuacja jak napisałem wcześniej —  jest bez wyjścia.

O kościołach zbudowanych od podstaw ku czci demonów, gdzie brak jest w ogóle ołtarzy,   — nie warto nawet wspominać.

Dlatego Pismo mówi:

Ap  13: 3 

„A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią;”

— „Nie każdy, który Mi mówi: Panie, Panie!, wejdzie do królestwa niebieskiego,   — lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, Który jest w niebie.” Mt 7:21

Nie   każdy,   który się modli albo myśli, że się modli będzie zbawiony, ale tylko ten, kto spełnia wolę Boga.

Dlatego przestrzega Apostoł:

— Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego?

Nie  łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy   — nie odziedziczą królestwa Bożego.

Nie łudźcie się!   — Uczestniczy posoborowej ohydy spustoszenia też.

_________________________________________________________

Za; http://tradycja-2007.blog.onet.pl/2007/10/01/nie-ludzcie-sie/

4 odpowiedzi na “Nie łudźcie się!”

 1. Panie Macieju,
  Nalezy wiec modlic sie w domu. Zbudowac oltarzyk i tam sie modlic. Chc raz w roku trzeba pojechac do Tradycyjnego wybranego Ksiedza by sie wyspowiadac, wysluchac Mszy Swietej…

  Mozna tez zaprosic Tradycyjnego Ksiedza by zlozyl wizyte w domu…

  Polubienie

  1. Bóg zapłać za odpowiedź. Raz w miesiącu jest u nas Msza św. tradycyjna. Biorę w niej oczywiście udział. A co z udziałem w Mszy „Nowo Ordo”, czy z braku Mszy Rzymskiej mogę brać w niej udział, czy tez poprzestać na modlitwie domowej ?

   Polubienie

 2. Panie Macieju, Nowa Msza jest msza niegodna. Jest wiele watpliwosci, czy w ogole ta masza jest wazna msza ze wzgledu na brak ciaglaci nadprzyrodzonosci w niej – ksiadz odmaiwjacy/odprawiajacy ja winien zauwazyc, ze jest to ryt niegodny, obrazajacy Pana Boga, a jezeli nie widzi tego, to oznacza, ze nalezy podejrzewac, ze ten ksiadz nie wierzy w to co robi, co jezeli jest faktem powoduje, ze tam nie ma przeistoczenia.

  Nowa Msza jest masza satanistyczna. Nalezy od niej I ludzi, ktorzy na nia uczeszczaja – uciekac, dystansowac sie.

  Nie tylko lepiej jest poprzestac na modlitwie domowej, na czytaniu katechizmu, zywotow swietych, ale wlasnie z owodu niegodnosci nowej mszy, uciekacac od niej, a nie majac mozliwosci sluchania Mszy Swietej Godnej, to domowa modlitwa, rozwazanie rozanca… – jest naszym obowiazkiem wzgledem Pana Boga, siebie, bliznich, a tez radoscia, Laska Wielka , ze zdajac sobie sprawy z powagi sytuacji , potrafimy I mamy wciaz mozliwosc Czcic Pana Boga wlasciwie.

  To wlasnie dlatego powinnismy a nawet musimy zmusic sie, do budowania Oltarzy w Naszych Domach.

  Teraz sa czasy, gdzie trzba zejsc do katakumb, by tam, budujac Oltarze, bylo to , co kiedys zapewnialy nam naszych Ojcow Koscioly, ktore sa dzis okupowane przez modernistow – zydo-masonerie, a w przyszlosci przez muzulmanow – tez zydow przeciez…

  Ciezkie czasy, ale z Boza pomoca I laska – przetrwamy je.

  JA

  Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: