Do Krakowa zawitało czyste zło

„Należy stwierdzić, że do Krakowa zawitało czyste zło, i wiele wskazuje na to, że nikt się tym szczególnie nie przejął”

„Gazeta Wyborcza” oburzona na krakowską Kurię. Poszło o odwołanie koncertu w kościele

mid_38725

fot. Amiran White/ZUMA Press/FORUM

Trudno nie zrozumieć oburzenia jakim zapałała „Gazeta Wyborcza” na wieść odwołaniu mającego odbyć się w krakowskim kościele św. Katarzyny koncertu Current 93.

Faktycznie logo zespołu nie przedstawia satanistycznego pentagramu, — a to że zawiera symbol zaczerpnięty z sytemu religijno-filozoficznego stworzonego przez okultystę mieniącego się „Mistrzem Bestią” — nie powinno już przecież wzbudzać żadnych podejrzeń…

Życie i „dzieło” szczycącego się mianem najbardziej zdeprawowanego człowieka na świecie Aleistera Crowleya nie pozostawia wątpliwości co do jego satanistycznych inklinacji.

Uznawany jest wręcz za jednego – obok La Veya — twórców współczesnej wersji satanizmu.

Czyż zatem umieszczenie w logo zespołu krzyża oraz symbolu zaczerpniętego z twórczości Crowleya,  — można postrzegać inaczej niż jako satanistyczną prowokację?

Czyż może dziwić odwołanie „kościelnych” koncertów zespołu posługującego się takim logo?

O sprawie poinformował blogersalonu24, Krzysztof Osiejuk.:

— „Z tego, co już dążyłem zauważyć,  —  część koncertów ma mieć miejsce w   kościołach   pod wezwaniem św Katarzyny, oraz św. Apostołów Piotra i Pawła.

16 października, u św. Katarzyny, ma dojść do koncertu słynnego satanistycznego zespołu Current 93, którego logo stanowi Ukrzyżowany Chrystus przyozdobiony odwróconym pentagramem”

—  napisał na swoim blogu na salon24.pl Krzysztof „Toyah” Osiejuk. 

„Mamy do czynienia z autentycznym, celowym i bardzo przemyślanym satanizmem.  

— Należy stwierdzić, że do Krakowa zawitało czyste zło, i wiele wskazuje na to, że nikt się tym szczególnie nie przejął”

  — dodał.

Organizatorzy zaprzeczyli doniesieniom blogera:

„Jako organizatorzy Festiwalu Unsound zdecydowanie zaprzeczamy, aby kiedykolwiek na festiwalu propagowano satanizm.

— Festiwal Unsound od samego początku ma na celu jedynie promocję sztuki i wartościowych pod względem artystycznym treści.

Założeniem Festiwalu nigdy nie było, nie jest i nie będzie promowanie jakiejkolwiek   ideologii.  —   Nie   stoją   za   nim   również   żadne religijne pobudki.

Jako organizatorzy festiwalu doceniamy gościnę krakowskich Kościołów, w których na przestrzeni lat odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych związanych z festiwalem”.

Okazji do napiętnowania „polskiego ciemnogrodu” nie zmarnowała oczywiście „Gazeta Wyborcza”.

Dziennik wyjaśnił swoim czytelnikom,  że

— o żadnym odwróconym pentagramie mowy być nie może,   — gdyż symbol ten to znak „thelemy – systemu religijno-filozoficznego stworzonego   na   początku  XX wieku przez mistyka i okultystę Aleistera Crowleya”.

Trzeba przypomnieć także, że i sama nazwa zespołu zaczerpnięta jest z okultystycznych „dokonań” satanisty.

———————————————————–

luk

2015-10-12 :  http://www.pch24.pl/-gazeta-wyborcza–oburzona-na-krakowska-kurie–poszlo-o-odwolanie-koncertu-w-kosciele,38725,i.html#ixzz3oMf29bQU

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Jan Paweł II, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Kraków, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s