TO NIE BYŁ ŻADEN AKT INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA ZA JEDYNEGO PANA I KRÓLA POLSKI – Potwierdza to wypowiedź bp. Andrzej Czai – O RÓZI CELAKÓWNIE ANI SŁOWA

TO NIE BYŁ ŻADEN AKT INTRONIZACJI JEZUSA CHRYSTUSA ZA JEDYNEGO PANA I KRÓLA POLSKI – Potwierdza to wypowiedź bp. Andrzej Czai

  O RÓZI CELAKÓWNIE ANI SŁOWA

czekamy-na-intronizacjeCzekamy na INTRONIZACJĘ – PIENS.pl

bogarodzica-krolowa-polski_piens-pl

†††

Homilia bp. Andrzeja Czai wygłoszona podczas uroczystości Aktu Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana

radiochrystusakrola.pl9 godzin temu

Do Księdza biskupa Andrzeja Czaji:

Widzę Księże biskupie Andrzeju, że Ksiądz dalej nie rozumie o co chodzi, albo nie chce zrozumieć. 

Przypominam naszą rozmowę z 20 stycznia 2015 roku na ten temat, że konsekwencją przeprowadzenia Intronizacji musi być naprawienie Liturgii Mszy Świętej,   —  księża MUSZĄ odwrócić się do Króla do Tabernakulum,—   nie mogą obrażać swojego Pana i Króla

—  i niech Ksiądz biskup znów nie łapie się za głowę, jak w tedy gdy byliśmy u Księdza biskupa w Opolu na rozmowie kwalifikacyjnej przyłączenia nas do zespołu do spraw Intronizacji, gdy ksiądz nas przekreślił i nie dopuścił do udziału w tym gremium.

Krzysztof z Łodzi, www.radiochrystusakrola.pl

manifestacja-zwolennikow-intronizacji-jezusa-chrysFot. Franciszek Mazur / Agencja Gazeta

Trzeba wiedzieć, że 19 listopada nie będzie Uroczystego Aktu Intronizacji, ale tylko   akt   zawierzenia   przy   okazji innych okazji a i w dodatku prawdziwe — tradycyjne Święto Chrystusa Króla już było w ostatnią niedzielę października, —  czyli w tym roku przypadało na 30 października.

Święto to zostało ustanowione przez Papieża Piusa XI Encykliką QUAS PRIMAS i tak było do roku 1969, —  do rewolucji posoborowej kiedy to zaproszeni protestanci na SW II popsuli Liturgię Mszy Świętej i kalendarz liturgiczny —  tłumacząc, że to tylko przeniesienie na koniec listopada dodając — zmieniając „Święto Chrystusa Króla” na „Święto Chrystusa Króla Wszechświata”  

—   jak się okazuje w całej Encyklice QUAS PRIMAS Papieża Piusa XI nie ma słowa „wszechświata” w żadnej formie i odmianie.

Dlatego dzisiaj możemy stwierdzić, że to, co będzie 19 listopada to jest fałszywe przedsięwzięcie — protestanckie, z fałszywą intencją.

Dlaczego ? —  Dlatego, że konsekwencją prawdziwej Intronizacji musi być naprawienie Liturgii Mszy Świętej, kapłani muszą się odwrócić twarzą do Tabernakulum do Krzyża, nie można dalej obrażać Pana i Króla Jezusa Chrystusa Króla, a tego biskupi nie chcą uczynić.

Byłem z p. Stanisławem Papieżem u biskupa Andrzeja Czaji i gdy stwierdziłem to samo, że konsekwencją Intronizacji musi być naprawienie Liturgii Mszy Świętej —  to bp Czaja wyraził w sposób jednoznaczny swoje stanowisko, —  po prostu wpadł w furie.

To tyle,  —  można jechać do Krakowa 19 listopada, ale trzeba mieć świadomość tego jak to jest naprawdę, chociaż z heretykami nie można się modlić, bo samemu staniemy się heretykami.

adiochrystusakrola.pl1 tydzień temu

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana

Wypowiedź bp. Andrzej Czai: 

Podczas 372. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski biskupi zatwierdzili treść i tytuł Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Ma on być odczytany w Krakowie-Łagiewnikach, w sobotę przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata.

Decyzją biskupów już teraz można go wykorzystywać w pracy duszpasterskiej w diecezji i parafii.

– Ważne jest, by nie był to tylko gest zewnętrzny, ale żeby rzeczywiście wypływał z wnętrza i był odmawiany ze świadomością wagi aktu i treści w nim zawartych

– podkreśla przewodniczący Zespołu Episkopatu ds. Ruchów Intronizacyjnych bp Andrzej Czaja.

Cała koncepcja Aktu Jubileuszowego – jak wyjaśnia przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych bp Andrzej Czaja – jest zawarta już w pierwszym akapicie tekstu.

—  „Stajemy przed Tobą, by uznać Twoje panowanie, poddać się Twemu prawu, zawierzyć i poświęcić Tobie naszą Ojczyznę i cały naród”

– czytamy w nim.

Zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią, —  Jubileuszowy Akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana będzie uroczyście odmówiony w Krakowie-Łagiewnikach 19 listopada – w sobotę przed uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata, w wigilię zakończenia Nadzwyczajnego  Jubileuszu Miłosierdzia.

Tekst może być również wykorzystany duszpastersko w pracy parafialnej i w diecezji.

– Chodzi o to, żeby przyjmowanie Jezusa za Pana i Króla, uznawanie Go Panem i Królem, dokonywało się również w mniejszych grupach czy wspólnotach

– wyjaśnia bp Czaja.

Przewodniczący Zespołu ds. Ruchów Intronizacyjnych wskazuje na to, by nabożne odmówienie Aktu było poprzedzone przygotowaniem duchowym, na przykład dniem skupienia lub rekolekcjami.

Jak podkreśla, —  formuła Aktu jest otwarta

—  „zarówno na środowiska intronizacyjne, jak i różne inne, którym zależy na tym, by bardzo osobiście powierzyć swoje życie Chrystusowi”.

DOKUMENT: Tekst Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za króla i Pana

Wypowiedź bp. Andrzej Czai

Za; http://episkopat.pl/jubileuszowy-akt-przyjecia-jezusa-chrystusa-za-krola-i-pana/

————————————————–

to jakis cud. przebierancy Intronizowali Chrystusa na Krola. przekombinowali. potrojny lancelot jak nie jak tak

Andrew Iks1 dzień temu

Intronizacja Chrystusa Króla. Kraków-Łagiewniki 19.11.2016.

Byłem w Łagiewnikach licząc, iż nastąpi intronizacja Jezusa Chrystusa …

Czy czciciele i orędownicy nie zauważyli, że padlo „Jesusa Króla …”

A CZASEM „JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA” —  INNYM RAZEM  —  „NASZEGO PANA”?

Gdzież zatem jest —   „Jezus Chrystus Król Polski?”

Nie będzie Jezus Królem, ponieważ ten sam naród plemienny, który niegdyś wybrał Barabasza, odrzucił Chrystusa,   —  i zrobił to samo z Jezusem Chrystusem w Polsce !

Oni nie uznają Chrystusa Króla Polski, !

Nigdzie nie usłyszałem tej właśnie formuły !!!

JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI ! JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI ! JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI ! JEZUS CHRYSTUS KRÓLEM POLSKI !

/Dariusz Gorski1 godzinę temu

_______________________________________

Opr. emjot

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, FILMY, INTRONIZACJA, Kościół i masoneria, Kościół Katolicki w Polsce, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s