Szlachta smoleńska – Bohdan Piętka

“Szlachta smoleńska.

150 krewnych ofiar wypadku lotniczego pod Smoleńskiem domaga się “odszkodowań” w wysokości od 1 do 5 mln złotych.  — Wcześniej otrzymali już od rządu Tuska od kilkunastu do kilkuset tysięcy złotych. Łączna wartość tych roszczeń to roczny budżet przeciętnej gminy.

Jeden z “autorytetów moralnych” prawicy – Stanisław Michalkiewicz – wymyślił swego czasu pejoratywne określenie “szlachta jerozolimska” w związku z roszczeniami majątkowymi obywateli ukochanego przez polską prawicę mocarstwa (USA).

Szlachta jerozolimska jednak nigdy nie powstała, bo obywatelom USA pochodzenia żydowskiego nie udało się do dzisiaj zrealizować swoich roszczeń majątkowych wobec Polski.

Stąd czasem się zastanawiam czy ten cały wielki krzyk o “roszczeniach żydowskich” nie ma na celu odwrócenia uwagi od skali strzyżenia Polski przez “prawdziwych” Polaków i katolików. — Powstaje oto bowiem szlachta smoleńska   –   elita   finansowa   Polski Prawej i Sprawiedliwej, wykreowana – tak jak i ideologia oraz polityka bieżąca Polski Prawej i Sprawiedliwiej – dzięki ofiarom wypadku lotniczego z 10.04.2010 r.

Czytaj dalej

Advertisements
Ten wpis został opublikowany w kategorii KARY I ZNAKI BOŻE, KOMUNIZM, ROCZNICE, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s