Po spotkaniu w Asyżu: – duchownym przewodnikiem jakiej religii jest Zygmunt Bauman? |POLECAM!

20160920_preg_pace_assisi_santegidio_top-jpghttp://www.santegidio.org/pageID/11712/langID/en/tab/11760/Assisi-2016–Thirst-for-Peace.html

Po spotkaniu w Asyżu: duchownym przewodnikiem jakiej religii jest Zygmunt Bauman?

mid_46562

FOT. Bartlomiej Kudowicz /FORUM

W 30. rocznicę ekumenicznego spotkania modlitewnego duchowi przywódcy różnych wyznań na czele z „papieżem” ponownie zgromadzili się w rodzinnej miejscowości świętego Franciszka.

Wśród nich był major-profesor Zygmunt Bauman.   — Co tam robił?

Uznawany na świecie filozof ma w swojej biografii nieznaną zbyt dobrze poza Polską kartę.

Chodzi oczywiście o jego służbę w komunistycznych formacjach, które zwalczały antykomunistyczne podziemie niepodległościowe. — Ponadto swoje studia rozpoczynał w Związku Sowieckim.

Po opuszczeniu szeregów KBW Bauman zajął się nauką, będąc jednym z twórców postmodernistycznych koncepcji. — Przyniosło mu to niezwykłą popularność w zdominowanym przez lewicę współczesnym świecie nauki.

Co robił i kogo reprezentował na międzyreligijnym spotkaniu w Asyżu?

Postać oświeconego profesora lansującego postmodernistyczne tezy niezbyt pasuje do spotkania przedstawicieli katolicyzmu (??? — emjot], prawosławia, protestantyzmu, judaizmu, islamu czy buddystów.

Jak informuje redaktor Grzegorz Górny, — Zygmunt Bauman nie był na tegorocznym spotkaniu w Asyżu anonimowym gościem drugiego planu.

— „Podczas ceremonii otwarcia wygłosił – obok m.in. patriarchy Konstantynopola Bartłomieja I   –   jedno z kilku głównych przemówień”

– informuje dziennikarz.

Były funkcjonariusz komunistycznego aparatu terroru siedział blisko Franciszka,  —  a przez chwilę Franciszka i Baumana oddzielała zaledwie jedna osoba.

Profesor Bauman w swoim wykładzie mówił o rewolucji kulturalnej i przejściu od społeczeństw pierwotnych, — przez narodowe   — po globalne.

Chwalił również „papieża” za jego wkład w integrację narodów.

— „Jedno w tym wszystkim pozostaje tylko nie do końca jasne: — jakiej religii przewodnikiem duchowym jest Zygmunt Bauman?”

– pyta Grzegorz Górny.

Źródło: wPolityce.pl /MWł

Za: http://www.pch24.pl/  2016-10-10

PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

O „ludzkich odpadach” procesów globalizacyjnych: „ludzie-odpady”, „ludzie na przemiał” – Prawdziwe oblicze NWO

Opublikowano 05/07/2015 by emjot

Zygmunt Bauman, Życie na przemiał, Wyd. Literackie, Kraków 2005, ss. 206 [tak, tak, ten sam Bauman… — emjot] Recenzowana praca jest kolejną książką Autora poświęconą problematyce związanej z zachodzącymi od kilkudziesięciu lat procesami globalizacyjnymi. — Szybkie tempo zachodzących przemian oraz … Czytaj dalej →

PILNE: Wykład Baumana zakłócony w Manchesterze. NIKT NIE ZOSTAŁ ZATRZYMANY!

Opublikowano 09/06/2014 by emjot

Sytuacja analogiczna do ubie- głorocznej, gdy gościem Uniwe rsytetu we Wrocławiu jest mjr Zygmunt  Bauman,  były   czło- nek KBW. Dziś rzecz działa się jednak nie w Polsce… ale w na Wyspach Brytyjskich. Zgoła odmienna reakcja służb porządkowych… Mjr. Zygmunt Bauman … Czytaj dalej →

PAŃSTWO BAUMANA – Aleksander Ścios,

Opublikowano 26/06/2013 by emjot

Wobec zalewu pustosłowia i wrzasku towarzyszącego obecnej prowokacji, trzeba przyjąć postawę, jaką proponował Polakom Jarosław Marek Rymkiewicz – „Nawet nazywać ich nie warto – w ogóle nie warto się nimi zajmować, najlepiej jest uznać, że ich nie ma. Trzeba wychodzić, … Czytaj dalej →

Tak zacny agent „Semjon” Bauman.

Opublikowano 26/06/2013 by emjot

“Long live Comrade Stalin us, co usta słodsze miał od malin” mogliby z werwą zakrzyknąć podczas wręczania tytułu doktora honoris causa profesorowi Zygmuntowi Baumanowi rektor Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, prof . Marcin Berdyszak,  and Prof.. Andrzej P. Florkowski, dziekan … Czytaj dalej →

Kto powinien się bardziej wstydzić? „Na Uniwersytecie Wrocławskim najwyraźniej panuje jeszcze duch Bolesława Bieruta”

Opublikowano 26/06/2013 by emjot

PAP/Maciej Kulczyński Przyłączam się do opinii, że to, co zdarzyło się w sobotę na Uniwersytecie Wrocławskim wobec profesora Zygmunta Baumana było haniebne. Tylko tak można bowiem określić zaproszenie przez prezydenta miasta byłego oficera Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego i tajnego współpracownika Informacji … Czytaj dalej →

Narodowcy przerwali wykład prof. Baumana – [szkolonego w ZSRR oficera KBW wzorowanego na NKWD, ścigającego po wojnie najsłynniejsze oddziały polskiej partyzantki: […] – Policja zatrzymała 15 osób

Opublikowano 22/06/2013 by emjot

Policja na prośbę organizatorów wykładu usunęła narodowców (fot. PAP/Maciej Kulczyński) [Zygmunt Bauman – Po rozpoczęciu wojny, we wrześniu 1939 wraz  z  rodzica- mi uszedł do Związku Radzieckiego. Tam w 1943 rozpoczął studia na uniwersytecie w Niżnym Nowogrodzie  (wówczas noszącym … Czytaj dalej →

Duchowy terroryzm praktykowany ponownie w Asyżu

Opublikowano Październik 4, 2016

Sekretarz ONZ: Powinniśmy wyludnić ziemię, depopulacja to rozwiązanie konieczne aby pomóc naszej planecie |POLECAM!

_____________________________________________________

KOMENTARZE na PCh24:

wmo

Major Zygmunt Bauman jeszcze przez chwilę będzie widoczny w tym upadającym świecie, ale nie ucieknie przed ostatecznym sądem Stwórcy…

nick

Jak wiadomo Kościół to mistyczne ciało Chrystusa, więc nie ma się co oszukiwać, że minie nas Jego męka. Jak na moje ucho to już 30 srebrników zostało przekazane w ręce zdrajcy. „Przyjdź, Panie Jezu! Łaska Pana Jezusa ze wszystkimi!”

cristero

@Antoni – czyli zbudowali nową wieżę Babel, w podobnym celu i z podobnym skutkiem.

Antoni

Zbudowali nową religię światową – ekumeniczne połączenie wszystkich religii. Tylko, że to upadnie z hukiem. Prawdziwa wiara jest bowiem tylko jedna.

cristero

„Postać oświeconego profesora lansującego postmodernistyczne tezy niezbyt pasuje do spotkania przedstawicieli katolicyzmu, prawosławia, protestantyzmu, judaizmu, islamu czy buddystów” – może ja czegoś nie rozumiem, ale dla mnie pasuje idealnie. Przecież Asyż reprezentuje pomieszanie wszystkiego ze wszystkim i brak obiektywnej prawdy, a co dopiero Prawdy. To nie jest postmodernizm?

http://www.pch24.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.