Wspólnota dewiantów ustala przebieg zgromadzeń. |POLECAM!

pic_0494-jpg-1***

Przeszło pięć lat temu opisywałem strategię judeo-satanistów tutaj: https://rafzen.wordpress.com/2011/08/18/cywilizacja-apartheidu-w-polsce/

Dzisiaj mam ogromny zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy dokument potwierdzający w całości tezy zawarte w tej starej już ale jakże aktualnej publikacji.

Sprawa dotyczy wspólnego obchodzenia tzw. miesięcznicy smoleńskiej przez ugrupowania polityczne tej samej paczki dewiantów —  żerujących na naiwności i uczciwości wielu Polaków.

Zwyczajowo od kilku lat było tak,   — że każdego 10-ego miesiąca odprawiana jest Msza w Kościele Seminaryjnym tuż obok pałacu uzurpatorów na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Po zakończonej Mszy Jarosław Kaczyński otrzymuje wieniec /nigdy nie był on poświęcony w Kościele/,   — który składa przed pałacem dopiero od 10 lipca 2010 roku,   — ponieważ Sasin, Duda i inni dostali 07 lipca 2010 wypowiedzenie z pracy.

Jak wiemy   — dosłownie w niespełna trzy tygodnie od tego wydarzenia kard. Nycz wysyła ks. Markowskiego  —  obecnie biskupa,   —  aby znajdujący się tam Krzyż odebrać Polakom.

Próba kradzieży Krzyża Polakom w dniu 03 sierpnia 2010 roku nie powiodła się   — ośmieszając tym samym cały episkopat w Polsce.

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, MASONERIA, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.