Apostolska pielgrzymka Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016 . Przesłania. Informacje. (cz.1)

pielgrzymka-brw-polska-2016-1403-jpg-1————————————————————————————————————————

Biskup Williamson jak wojenny  żołnierz, jak Rycerz Pana Jezusa Chrystusa stoi pod wodzą Hetmanki – Królowej Polski;  

stoi w kaplicy Sanktuarium na Jasnej Górze i czeka aż Ministranci przygotują ołtarz, by dokonała się użyczonymi Chrystusowi rękoma Biskupa   Williamsona   –   Najświętsza   Ofiara,   — z której płyną dla Narodu Polskiego Łaski.

Przesłanie:

Polacy   –   Walczcie   o   Jasną  Górę!   Walczcie o Ojców Waszych Wiarę. Tak jak nawoływał Ksiądz Kordecki – Walczcie o Katolickie Królestwo waszej Hetmanki Bogarodzicy!

+++

Dwunastu Apostołów Pana Jezusa Chrystusa i dwanaście dni Apostolskiej Pielgrzymki do Polski Biskupa Ryszarda Williamsona, — Biskupa Kościoła Rzymsko – Katolickiego, antymodernisty, przeciwnika „Rewolucji Soboru Watykańskiego II”,   — kontynuatora posługi Biskupa Lefebvre.

Pielgrzymka rozpoczęła się w niedzielę 28.08.16…, a zakończyła odlotem samolotem do Londynu z lotniska w Krakowie, w czwartek, 12 września br.

Wizytę Biskupa zorganizował Ruch Społeczeństwa Polak-Ortodoks; tradycyjny ruch Polaków nawiązujący do działań wszystkich polskich świętych – Ruch Tradycjonalistów Polskich wyznania tradycyjnie, przedsoborowo Rzymsko-Katolickiego oraz Polaków wyznania Prawosławnego;

Ruch,   którego   celem   jest   to,  co było i jest w Narodzie Polskim odwieczne… – uświęcenie dusz poprzez życie w Łasce Uświęcającej w Chrystusie   i   poprzez   Chrystusa,   —  oraz w wyniku takiego życia budowanie Królestwa Niebieskiego na polskiej ziemi;

— Ruch nawiązujący do idei Milicji Niepokalanej, którą zapoczątkował Polak: Święty Maksymilian Kolbe.

Biskup Williamson, jako kontynuator antymasońskiej walki Biskupa Lefebvre,   — stał się Opiekunem Duchowym   — i praktycznym (!) kontynuatorem idei Milicji Niepokalanej, która powstała na bazie Dobrych Owoców pontyfikatu Papieża polskiego pochodzenia – Świętego Piusa X,

— stał się Opiekunem Duchowym naszego społecznego Polaków ruchu.

Celem Pielgrzymki było:

1. Głoszenie Dobrej Nowiny
2. Badanie stanu wiary Polskiego Narodu
3. Współpraca z Łaskami Bożymi… względem Narodu Polskiego.
4. Podjęcie decyzji dotyczącej działania Ruchu Seminaryjnego Polskich Tradycjonalistów. — Określenie aktualnych zagrożeń, celów oraz działań Kościoła Walczącego w Polsce.
5. Zaciśnięcie współpracy Tradycjonalistów Polskich z posługą Biskupów wyświęconych przez Biskupa Williamsona, …  z nim samym włącznie.

Biskup Williamson przebywał piąty raz w Polsce.

Pielgrzymka zorganizowana przez Ruch Polak-Ortodoks, — w tym przez „Gajowiczów”,   —   była  oceniona przez Biskupa jako najbardziej wartościowa pod względem możliwości poznania z bardzo bliska Narodu Polskiego/ społeczeństwa polskiego.

Wizyta przedstawiciela Apostołów Pana Jezusa Chrystusa – Biskupa R. Williamsona była okazją do pierwszego spotkania Polaków biorących udział w Ruchu Polak-Ortodoks,   — w tym „Gajowiczów”.

Cele pielgrzymki zostały osiągnięte.

Ruch Seminaryjny Polskich Tradycjonalistów dostał pozytywną aprobatę.

Ruch Polak-Ortodoks oficjalnie, praktycznie zaistniał już nie tylko w wirtualnej sferze,   —  a w naszym polskim świeckim i nie tylko świeckim życiu,  — co otworzyło drzwi do aktywniejszego Wspólnego Działania.

Wszystkim biorącym udział w Pielgrzymce Biskupa Ryszarda Williamsona po Polsce   oraz  tym,   którzy do realizacji jej doprowadzili osobistym wysiłkiem –
niech Pan Bóg stokrotnie wynagrodzi.

Przedstawiciel Społeczeństwa „Polak-Ortodoks”

Jan Aleksander

C.d.n.

Za; https://polakortodoks.wordpress.com/2016/09/12/apostolska-pielgrzymka-biskupa-r-williamsona-do-polski-roku-panskiego-2016-przeslania-informacje-cz-1/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Prawosławie, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s